Kazinotë më të mira të reja online me Skrill

Skrill është një nga emrat e njohur në industrinë e kuletave dixhitale. Kompania u ofron përdoruesve pagesa të shpejta dhe të sigurta me tarifa të ulëta. Është një nga kuletat elektronike më të mira kur bëhet fjalë për tregtinë elektronike dhe transfertat ndërkombëtare të parave në përgjithësi.

Si një lojtar kumari, është thelbësore të kërkoni kazino të reja në internet me ofrues të besueshëm të pagesave në internet. Me ofrues të besueshëm, lojtarët mund të jenë të sigurt se depozitat e tyre janë të shpejta dhe normat e transaksionit janë të favorshme. E rëndësishmja, platforma të tilla pagese e marrin seriozisht sigurinë në internet. Një nga metodat më të besueshme të depozitimit të eWallet-it që përdorin kazinotë në internet është Skrill.

Kazinotë më të mira të reja online me Skrill
Çfarë është Skrill?

Çfarë është Skrill?

Skrill është një portofol dixhital me shumë monedha që i lejon përdoruesit të paguajnë në internet, të dërgojnë dhe të marrin para. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Paysafe Payment Solutions Limited, e cila ka disa licenca ndërkombëtare që e lejojnë atë të operojë ndërkombëtarisht. Sot, eWallet u shërben mbi 20 milionë përdoruesve të shpërndarë në mbi 120 vende.

Skrill është një kompani fintech e vlerësuar me çmime që ka fituar disa çmime prestigjioze, duke përfshirë 'Best Digital Wallet' në 2019 nga Juniper Research në Future Digital Awards dhe 'Zgjidhja më e mirë e pagesave në internet - Konsumatori' në Payments Awards.

Në të vërtetë, Skrill është një metodë fantastike depozitimi dhe tërheqjeje, veçanërisht në kazino të reja në internet. Është ideal për lojtarët që kërkojnë një opsion depozitimi të shpejtë dhe të përballueshëm.

Çfarë është Skrill?
Depozitoni me Skrill

Depozitoni me Skrill

Skrill është ndër metodat më të mira të pagesës që përdoret për të depozituar para në kazinotë online. Procesi është i thjeshtë, i njëjtë në të gjitha kazinotë e reja dhe shumë i përshtatshëm për përdoruesit për herë të parë. Kjo mënyrë pagese mbështet si celularin ashtu edhe desktopin me opsionin celular që ka një aplikacion të dedikuar.

Rritja eksponenciale në përdorimin e Skrill gjatë bërjes së depozitave në kazino mund t'i atribuohet disa faktorëve:

  • Skrill është një sistem i ligjshëm i pagesave në internet, i besuar nga mbi 20 milionë përdorues. Kompania është plotësisht e licencuar dhe madje mbështetet nga Autoriteti i Sjelljes Financiare në Mbretërinë e Bashkuar. Thënë kështu, kumarxhinjtë mund të jenë gjithmonë të qetë tani që kanë të bëjnë me një institucion të ligjshëm fintech.

  • Skrill është falas për t'u përdorur. Lojtarët mund të regjistrojnë llogaritë falas - nuk ka asnjë tarifë për mirëmbajtjen e llogarisë. Kur bëhet fjalë për tarifat e transaksionit, Skrill është mjaft i përballueshëm në krahasim me konkurrencën.

  • Një përfitim tjetër i depozitimit të parave në një llogari kazino duke përdorur Skrill është shpejtësia. Me Skrill, lojtarët mund të regjistrohen në këto kazino të reja në internet dhe të hyjnë në lojë brenda pak minutash. Në mënyrë tipike, depozitat e Skrill zgjasin minuta, megjithëse mund të zgjasin më shumë, deri në disa orë në disa raste të izoluara.

  • Skrill është një ofrues i shërbimit të pagesave në internet me në qendër lojërat e fatit. Portofoli elektronik ka shumë stimuj të përshtatur me porosi për lojtarët e fatit që përdorin mënyrën e pagesës për të kryer transaksione. Këto avantazhe përfshijnë bonuset e depozitave, tarifat më të ulëta të transferimit të parave dhe një program besnikërie fitimprurëse.

Depozitoni me Skrill
Si të bëni një tërheqje me Skrill

Si të bëni një tërheqje me Skrill

Procesi i tërheqjes së fitimeve është i lehtë. Ashtu si depozitat janë të shpejta, po ashtu janë edhe tërheqjet. Sapo të kenë përfunduar kontrollet e sigurisë, lojtarët do t'i kenë paratë në llogarinë e tyre Skrill. Për shkak të masave të sigurisë së lartë në fuqi, të gjitha informacionet e lojtarëve janë të sigurta dhe transaksionet e tyre janë të pagjurmueshme.

Është gjithashtu e rëndësishme të theksohet se nuk ka tarifa për tërheqje. Pasi lojtari të ketë fondet në llogarinë e tij, ai mund të tërheqë shumën e plotë.

Si të bëni një tërheqje me Skrill
Historia e Skrill

Historia e Skrill

Fillimisht, Skrill filloi si Moneybookers në 2001 dhe nuk ishte deri në vitin 2008 që u lançua zyrtarisht. Në vitin 2007, kompania u ble nga Investcorp, një kohë kur ajo ishte vendosur si një nga kuletat elektronike më të mira në Evropë. Në vitin 2010, ajo ishte kompania private me rritjen më të shpejtë në MB. Në vitin 2011, kompania u riemërua me një emër të ri Skrill dhe më vonë u ble nga Optimal Payments.

2018 ishte një ndryshim i lojës, pasi Skrill lançoi një shërbim ndërkombëtar të transferimit të parave dhe një shërbim kriptomonedhë. Më vonë, në vitin 2019, u shtua KNECT, programi fitimprurës i besnikërisë së klientit të Skrill. Të gjithë këta faktorë kanë kontribuar ndjeshëm në suksesin e sipërmarrjes fintech.

Ajo ka fituar popullaritet në mesin e shumë përdoruesve dhe veçanërisht në mesin e kazinove online dhe bastorëve sportivë. Si rezultat, shumë operatorë po pranojnë përdorimin e tij.

Historia e Skrill
Faqet e besuara të kazinosë Skrill

Faqet e besuara të kazinosë Skrill

Duke qenë një metodë popullore pagese, nuk është çudi që kazinotë sot pranojnë lojtarë që e përdorin atë. Falë kësaj, lojtarët mund të shijojnë çdo lojë kazino në internet Skrill mban licenca në disa vende dhe organe federale të cilat shfaqin përgjegjësinë e tyre.

Në mënyrë të ngjashme, kur lojtari zgjedh një kazino të re në internet për të luajtur kumar, është e rëndësishme të kontrolloni licencën e tyre. Lojtari duhet të sigurojë që kazinoja që ata zgjedhin të ketë licenca dhe të mund të operojë në vendin e tyre për të garantuar sigurinë. Lojtari mund të bastojë në një faqe të tillë pa u shqetësuar për asgjë, pasi ata mund të jenë të sigurt që kazinotë janë të ligjshme dhe se mund të ndjekin faqen në rast të ndonjë fatkeqësie.

Siguria në kazinotë Skrill

Kur vënë baste në një kazino të re në internet Skrill, lojtarët duan të sigurohen që çdo informacion që ndajnë me ta është i sigurt. Një faqe e mirë kazinoje ka masa për të mbrojtur përdoruesit e saj dhe do të ketë opsione të tilla sigurie si kriptimi ose SSL. Kjo siguron që të gjitha të dhënat që ndahen midis kazinosë dhe klientëve të mbeten të paprekura.

Sa herë që lojtari regjistrohet në një kazino në internet, ai duhet të kontrollojë për t'u siguruar që ata janë plotësisht të licencuar dhe kanë masa të shëndosha sigurie.

Faqet e besuara të kazinosë Skrill

Të rejat e fundit

Bonuset më të mira të mirëseardhjes Skrill për të kërkuar në kazinotë e reja në qershor 2023
2023-06-07

Bonuset më të mira të mirëseardhjes Skrill për të kërkuar në kazinotë e reja në qershor 2023

Çdo muaj, NewCasinoRank është gjithmonë në kërkim për t'ju ndihmuar të gjeni bonuset më të mira të mirëseardhjes. Në qershor, ekipi u nis për të zbuluar kazino të reja që ofrojnë bonuse të mahnitshme depozitash Skrill që nuk duhet t'i humbisni.