Kazinotë më të mira të reja online me Visa

Visa është një nga bizneset më të mëdha të kartave të kreditit në botë. Ata lëshojnë karta në qindra vende dhe territore, me më shumë se 20 milionë tregtarë që pranojnë metodën në mbarë botën. Sistemi i tyre i nënshkrimit të pagesave "swipe-and-go" i ka bërë ata një nga mënyrat më të njohura për të paguar artikujt në dyqane, restorante, pika karburanti, hotele dhe faqe interneti në internet.

Kur bëhet fjalë për lojërat e fatit të kazinosë, karta e kreditit Visa është e preferuara për shumicën e njerëzve. Ai pranohet gjerësisht ndërkombëtarisht dhe ka shumë veçori të shkëlqyera për të siguruar që përdoruesit të kenë një përvojë të shkëlqyer. Sot, Visa është një nga metodat më të njohura të depozitave që mbështesin kazinotë.

Kazinotë më të mira të reja online me Visa
Depozitim në kazinotë online me vizaÇfarë është Visa?
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet ka një licencë ndërkombëtare të lëshuar në Curacao, një nga çertifikatat dhe licencat e lojërave të fatit më të besueshme dhe më të pranuara gjerësisht. Qindra mijëra e vizitojnë faqen çdo ditë nga mbi 50 vende të ndryshme duke lejuar lojtarët e kazinosë të shijojnë një gamë të gjerë të lojëra elektronike të reja , lojëra tavoline, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra ekskluzive dhe llotari. Licenca Curaçao e 1xBet i mundëson kazinosë të funksionojë ligjërisht në shumë juridiksione duke ofruar një platformë krejtësisht të sigurt dhe të sigurt.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

E hapur në vitin 2018, Kazino 22Bet ka të bëjë me bastet dhe lojërat moderne, duke synuar tregjet globale. Në pronësi dhe operim nga TechSolutions NV, kazinoja është e siguruar nga licencimi i juridiksionit të Curacao. Lojtarët që kërkojnë një përzierje të lojërave të kazinosë dhe basteve sportive do të mahniteshin nga faqja miqësore për përdoruesit 22Bet që përmban një plan urbanistik të thjeshtë.

Bonus mirëseardhjeje deri në 750$
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet

Ruby Fortune është një kazino me reputacion që ka qenë në industrinë e lojërave të fatit që nga viti 2003. Është në pronësi dhe operuar nga Bayton Ltd sipas rregullores nga Autoriteti i Lojërave Malteze. Faqja e kazinosë ndihet moderne dhe përfshin disa gurë të çmuar dhe kube rozë. Faqja është e besueshme, e besueshme dhe mbështetet nga eCOGRA.

100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

Jackpot City Casino, e cila hapi për herë të parë dyert e saj në 1998, tani ka mbi 3.5 milionë lojtarë aktivë në mbarë botën, një licencë për lojërat e fatit të Autoritetit të Lojërave të Maltës dhe certifikimin e lojës së ndershme eCogra. Atmosfera e kazinosë është e ngrohtë dhe tërheqëse, me një theks të fortë për të kaluar një kohë të mirë. Është e lehtë të kuptosh pse është kaq popullor: ka një përqindje mesatare pagese prej 96 për qind, bonuse javore dhe një holl kazinoje me mbi 630 lojëra.

Depozitoni 20 € Merrni 50 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7

Boomerang Casino është një kazino në internet në pronësi të Rabidi NV që u lançua në vitin 2020. Qeveria e Curacao i ka dhënë kompanisë një licencë. Sipas përshkrimit të faqes në internet, numri i madh i lojërave siguron që paratë e lojtarëve t'u kthehen atyre.

Deri në 120 dollarë + 120 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

20Bet Casino është një kompani në pronësi dhe operuar nga TechSolutions Group NV, i njëjti operator lojrash pas National Casino dhe 22Bet. Kazinoja është e licencuar në juridiksionin e Curacao nga Autoriteti i Lojërave të Curacao. Një gjë në lidhje me 20Bet Casino është se ajo përfshin gjithashtu një libralidhës për adhuruesit e basteve sportive.

Deri në 775 € / 350 dollarë + 250 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Program i mirë VIP
 • Shumë bonuse
 • Dizajn i mirë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Program i mirë VIP
 • Shumë bonuse
 • Dizajn i mirë

Kazinoja Bizzo, e cila u lançua për herë të parë në 2021 nga TechSolutions Group NV, është shtëpia e disa prej lojërave, veçorive dhe përvojës së përgjithshme më unike. Kjo për shkak të motivit unik të Bizzo-s, që e dallon atë nga restorantet e tjera. Ju takojnë disa nga grafikat më të veçanta që nga momenti kur i afroheni faqes së internetit, të kompletuara me besnikëri të madhe grafike dhe vëmendje ndaj detajeve që mund t'i tregoni shpejt artistëve që kaluan muaj të tërë duke krijuar personazhet. E njëjta gjë mund të thuhet për kazinonë në tërësi. Curacao i ka dhënë leje të plotë dhe tashmë pret mijëra lojëra nga një sërë kompanish. Bizzo Casino është një kazino moderne, miqësore me celularin, që mirëpret lojtarët e rinj për të marrë pjesë në një përvojë unike lojrash. Turnetë, një strukturë e shkëlqyer bonusi dhe furnizuesit kryesorë janë vetëm disa nga pikat kryesore. Me shumëllojshmërinë masive të lojërave, promovimet javore dhe lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve, Bizzo Casino do të thotë biznes. Është fëmija i ri në bllok, që është shfaqur vetëm në vitin 2021. Megjithatë, ai pranon një gamë të gjerë monedhash, duke përfshirë kriptomonedhën, dhe ofron një depozitë minimale të ulët dhe një shumë më të lartë se mesatarja e tërheqjes.

Deri në 500 euro + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Wazamba Casino është një faqe interneti e sapolançuar që u shërben lojtarëve nga e gjithë bota. Ajo u themelua në vitin 2019 dhe drejtohet nga Araxio Development NV, një lojtar me përvojë në industri. Wazamba ka një reputacion përgjithësisht pozitiv në internet. Kazinoja është veçanërisht e popullarizuar në Indi sepse pranon rupi indiane, ka një faqe interneti hindu dhe ofron lojëra lokale.

Deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe

Pasi ka marrë një licencë lojrash nga Autoriteti i Lojërave Curacao në 2018, Kazino Kombëtare është mjaft e re në botën e iGaming. Pavarësisht rinisë së tij, ky TechSolutions Group funksiononte kazino online ofron një sërë lojërash marramendëse dhe përfitimesh për lojtarët e rinj dhe ekspertë. Kazino Kombëtare përmban qindra lojëra emocionuese dhe argëtuese, që mund të luhen në PC dhe celular, nga zhvilluesit më të njohur të industrisë.

Deri në 500 dollarë + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Nomini Casino është një kazino krejt e re në internet që u lançua në gusht të 2019. Për shkak se Nomini Casino e sapohapur mbështetet në shumë ofrues lojërash për të mbijetuar mes morisë së kazinove online, mund të presësh një përzgjedhje masive lojërash në këtë platformë. Kazinoja ka një licencë Curacao dhe kompania mëmë, 7StarsPartners, operon tashmë disa kazino të tjera në internet, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për seriozitetin e Nomini Casino. Nomini i bashkohet portofolit të operatorit së bashku me Alf Casino dhe Yoyo Casino, ndër të tjera.

Deri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Mansion Casino ka qenë një hit që nga fillimi i tij në 2004. Është një degë e Mansion Ltd dhe konsiderohet ndër operatorët më të mëdhenj të kazinove në MB. Rezidenca funksionon me licencë nga Komisioni i lojërave të fatit në Gjibraltar. Ajo vjen me një dizajn të thjeshtë që ofron shpërqendrime minimale. Ai gjithashtu ka një aplikacion të shkarkueshëm.

Deri në 975 dollarë + 300 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 6000+ lojëra
 • Programet VIP
 • Kazinotë kripto
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 6000+ lojëra
 • Programet VIP
 • Kazinotë kripto

GetSlots Casino është një faqe lojërash e gjeneratës së re të teknologjisë së lartë që kombinon Bitcoin Gaming me kumarin në monedhë fiat për t'u dhënë lojtarëve të ditëve moderne një përvojë të gjithanshme. Dama NV menaxhon operacionet sipas një licence nga ligjet e Curaçao. Kazinoja është krijuar duke pasur parasysh interesat e lojtarëve. Si i tillë, anëtarët marrin shpërblime të mrekullueshme të regjistrimit, metoda të besueshme bankare, mbështetje të disponueshme për klientët dhe më shumë.

100% deri në 1000 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar

Spin Casino ofron një përzgjedhje masive të mbi 600 lojërave kazino nga liderët e industrisë në kërkesë, Microgaming. Ne ofrojmë siguri superiore dhe respektojmë standardet e ndershme të lojërave. Dhe, ne ofrojmë një koleksion të besueshëm të metodave bankare me përdorim të shpejtë për ta bërë jetën tuaj më të lehtë. Spin Casino e merr seriozisht sigurinë, lojën e ndershme dhe ligjshmërinë. Kjo është arsyeja pse ne jemi krenarë për miratimin tonë nga mbikëqyrësi i nderuar në internet, eCOGRA.

Merrni mbi 2000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  E lançuar në vitin 2020, kjo kazino madhështore vjen me përzgjedhje të jashtëzakonshme lojrash prej 3000+ lojërash. Në pronësi të Dama NV, kazino ofron gjithashtu bonuse emocionuese, oferta promovuese, lojëra jackpot dhe një program besnikërie të zhvilluar në mënyrë të ndërlikuar. Për më tepër, ajo është e licencuar nga Qeveria e Curacaos për t'u paraqitur lojtarëve një platformë ligjore për të luajtur kumar.

  Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri

  BetMaster.io është një platformë kumari që lejon klientët të bastojnë në eSports, sporte virtuale, sporte përveç lojërave të kazinosë. Pas kësaj kazinoje është një kompani e madhe iGaming me bazë në Qipro, e njohur si Reinvent Ltd. Operacionet në BetMaster rregullohen nga qeveria e Curacao. Faqja përmban një ndërfaqe të thjeshtë përdoruesi që është shumë e lehtë për t'u naviguar.

  Bonus depozite deri në 200 € + bonus pa depozite 7 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   GratoWin është një kazino e re dhe me reputacion në internet që fokusohet në tregun francez. Kjo përfshin të gjithë entuziastët e lojërave me bazë në Francë dhe vendet frëngjishtfolëse. Është lançuar zyrtarisht në vitin 2019. Ajo vazhdon të pozicionohet si një kazino me rritje të shpejtë me shanse për t'u dalluar si një kazino e madhe në internet për sa i përket të ardhurave.

   Deri në 1000 €
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Bettilt është një faqe kumari që vepron si një kazino dhe një librari sportive. Ajo u krijua në 2016 nga Abudantia BV Kjo kazino operon me licencë nga Curacao. Bettilt është një kazino e sigurt. Faqet e saj të internetit vijnë me enkriptim SSL 2048-bit për të siguruar sigurinë maksimale të lojtarit. Në përgjithësi, kazino premton një përvojë të pastër dhe argëtuese të lojërave.

    300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Pranon kriptomonedhën
    • Shumë gjuhë
    • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Pranon kriptomonedhën
    • Shumë gjuhë
    • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

    Bao Casino ka lindur në vitin 2019, që do të thotë se është një nga kazinotë më të fundit në internet me lojërat dhe veçoritë më të freskëta, duke përfshirë një skemë të bukur ngjyrash të verdhë, të bardhë dhe vjollcë. Pas kësaj faqeje është Direx NV, e cila gjithashtu operon shumë kazino të tjera në internet. Kazino Bao është e licencuar në Curacao.

    100% Bonus Mirëseardhjeje deri në 5000 €
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Megapari.com është një libralidhës krejt i ri i themeluar në vitin 2019, që vjen me një sfond të Evropës Lindore dhe një Curacao liçensë. Platforma e librave sportiv është mirësjellje e BetB2B dhe lojtarët mund të regjistrohen shpejt dhe lehtë përmes emailit, verifikimit të telefonit ose mediave sociale. Libri i sporteve Megapari ofron shanse të shkëlqyera, më shumë se 300 baste alternative në ngjarjet kryesore, transmetim të drejtpërdrejtë dhe tërheqje pothuajse të menjëhershme. Seksioni i basteve sportive të Megapari ofron 60.000 ngjarje para ndeshjes çdo muaj nga më shumë se 45 sporte, ndërsa lojtarët e futbollit mund të zgjedhin midis 300+ baste ekzotike në lojërat më të mira dhe 200+ në ato të voglat. Basketbolli dhe tenisi vijnë me shumë pengesa alternative. Rekuizitat e lojtarëve mund të gjenden gjithashtu, së bashku me shumë baste të drejtpërdrejta, gara me kuaj, zagarë dhe baste të reja.

     100% deri në 300 dollarë
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Jackpote ditore
     • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
     • 1000+ lojëra elektronike
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Jackpote ditore
     • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
     • 1000+ lojëra elektronike

     E themeluar në vitin 2000, BetVictor është ndër platformat më të mira të lojërave të fatit në internet sot. Kazinoja është në pronësi të BetVictor Limited, e cila është e licencuar dhe e rregulluar në disa juridiksione, duke përfshirë Britaninë e Madhe, Irlandën dhe Gjibraltarin. Ndërsa filloi si një libër sportiv, BetVictor tani e ka lojërat e kazinosë në internet dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë gjithashtu.

     Shfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Depozitim në kazinotë online me viza

     Depozitim në kazinotë online me viza

     Visa është një metodë depozitimi për shumicën e platformave të lojërave, pavarësisht nëse është e vjetër apo kazino të reja në internet. Procesi i depozitimit është i drejtpërdrejtë dhe ka një tarifë relativisht të vogël të bashkangjitur në krahasim me metoda të tjera depozitimi. Për të depozituar, lojtarët do të kenë nevojë për akses në arkëtarin e tyre dhe kartën Visa.

     Më pas ata mund të zgjedhin mënyrën e depozitimit nga menyja dhe të fusin të gjitha informacionet e nevojshme, si shuma e depozitës dhe detaje të tjera personale (p.sh. adresa ose kodi postar).

     Një avantazh i përdorimit të Visa është se i lejon lojtarët të depozitojnë para direkt nga llogaritë e tyre bankare pa dhënë informacione për kartën e kreditit. Paratë do të hiqen nga llogaria e tyre e çeqeve ose e kursimeve, megjithëse mund t'u duhet të kalojnë disa hapa përpara se të bëjnë depozitimin.

     Ajo që është unike për depozitën Visa është se lojtarët mund të zgjedhin mes tyre dy opsione depozitimi: kredi ose debit. Depozita e kreditit nënkupton që llogaria e lojtarit financohet drejtpërdrejt nga linja e kreditit të një lojtari që është krijuar me bankën ose institucionin e tyre financiar. Nuk do të dalë nga llogaria e tyre rrjedhëse, ashtu si funksionon me kartat aktuale.

     Nga ana tjetër, depozitat e debitit vijnë direkt nga llogaria rrjedhëse e lojtarit pasi karta është ngarkuar paraprakisht. Ky opsion ndihmon në kursimin e parave në tarifat e përpunimit pasi paratë nuk tërhiqen drejtpërdrejt nga llogaria bankare. Në vend të kësaj, ai depozitohet paraprakisht.

     Depozitim në kazinotë online me viza
     Çfarë është Visa?

     Çfarë është Visa?

     Visa është një kompani ndërkombëtare që është e specializuar në ofrimin e njerëzve mundësinë për të blerë dhe shitur artikuj ndërkombëtarisht. Ajo u themelua në 1958, dhe në fillim, nuk ishte aq popullor sa është sot (që nga viti 2021).

     Përfundimisht, ajo u rrit në një nga ofruesit më të njohur të pagesave në Shtetet e Bashkuara dhe në mbarë botën. Selia e Visa ndodhet në San Francisko, Kaliforni. Kompania drejtohet nga qindra institucione financiare në të gjithë botën.

     Kur një person blen artikuj ose depoziton duke përdorur Visa, dyqani tarifon kartën e tij Visa dhe ia dërgon informacionin bankës së blerësit. Banka nxjerr disa para nga llogaria e blerësit (normat e interesit ndryshojnë) dhe ia jep dyqanit. Kjo u lejon miliona njerëzve në mbarë botën të blejnë produkte nga shitësit në të gjithë botën pa pasur nevojë të përdorin para në dorë ose metoda të tjera pagese si Western Union.

     Bashkëthemeluesi i kësaj kompanie është Dee Hock, i cili besonte se bizneset transnacionale duhet të zotërohen dhe drejtohen nga bankat në vend të pronarëve të bizneseve private si Rockefeller, i cili nuk besonte se tregtia globale mund të drejtohej me sukses pa diçka si Visa për ta rregulluar atë.

     Çfarë është Visa?