Kazino E Re Zimpler

Zimpler është një mënyrë për të bërë një depozitë në kazinotë e vjetra dhe të reja në internet që i jep përdoruesit qetësi të plotë. Është një sistem që funksionon me shumë banka të ndryshme, funksionon shumë shpejt dhe është shumë i lehtë për t'u përdorur, edhe për ata që janë të rinj në të.

Përdoruesit gjithashtu mund të sigurohen se mbështetja që ata marrin nga ekipi në Zimpler është më e mira dhe pavarësisht nga pyetja, ata do të kenë përgjigjen. Edhe nëse sistemet e vetë bankës së përdoruesit janë përkohësisht të paaftë, Zimpler do të vazhdojë të funksionojë dhe është një nga metodat e depozitimit që preferojnë kazinotë.

Depozitoni me ZimplerÇfarë është Zimpler?
Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Depozitoni me Zimpler

Depozitoni me Zimpler

Ndërsa Zimpler është një opsion i sigurt dhe i besueshëm, ka disa përdorues që do të zbulojnë se kjo metodë e njohur për depozitat në kazinotë online nuk është e disponueshme për ta. Ky sistem është kryesisht i disponueshëm për përdoruesit suedezë dhe në Mbretërinë e Bashkuar, megjithëse ka opsione për lojtarët në Gjermani dhe Finlandë që mund ta bëjnë Zimpler të disponueshëm.

Mënyra më e mirë për të zbuluar nëse është e disponueshme është të kërkoni ikonën në listën e mënyrave të pranueshme të pagesës kur përpiqeni të financoni një llogari të kazinosë në internet.

Shërbimi nuk është një portofol tipik elektronik – ai thjesht vepron si një lidhje midis bankës së përdoruesit dhe shërbimit online. Përdoruesi do të duhet të shkarkojë aplikacionin, i cili është i disponueshëm si për Android ashtu edhe për iOS. Pastaj zgjidhni bankën nga lista dhe jepni detajet e identifikimit sipas nevojës, në mënyrë që aplikacioni të jetë i sigurt se përdoruesi është pikërisht ai që ata thonë se janë.

Kur luan në një kazino online, përdoruesi thjesht zgjedh mënyrën e pagesës Zimpler nga lista, zgjedh shumën e saktë për depozitën dhe pranon transaksionin. Përdoruesi më pas merr një mesazh me tekst nga Zimpler në mënyrë që ata të mund të konfirmojnë pagesën. Depozita më pas bëhet shumë shpejt në llogari.

Depozitoni me Zimpler
Çfarë është Zimpler?

Çfarë është Zimpler?

Zimpler është një sistem pagesash në internet që u themelua në vitin 2012. Kompania është rritur shumë që nga fillimi i saj dhe punon si një zgjidhje pagese nga llogaria në llogari, duke e bërë atë ideal për kompanitë që kanë pagesa që vijnë nga dhe shkojnë në to përdoruesit. Përdoruesi mund të lidhë llogarinë e tij bankare dhe më pas mund të përdorë Zimpler për të depozituar në New Casinos Online dhe më pas të tërheqë fonde gjithashtu.

Zimpler është licencuar nga organi qeverisës financiar suedez - Finansinspektionen - dhe ata lejohen të operojnë në të gjithë BE-në.

Janë punonjësit që kanë punuar shumë për të ndërtuar kompaninë që zotërojnë kompaninë, por kanë edhe investime nga kompani të jashtme që janë lojtarë të mëdhenj në fushat e tyre. Siguria që është e lidhur me sistemin është më e mira - protokollet e përdorura janë testuar tërësisht dhe kjo funksionon së bashku me masat shtesë të sigurisë për të mbrojtur ID-në dhe të dhënat e përdoruesit.

Sistemi është jashtëzakonisht i lehtë për t'u përdorur dhe është ideal për ata që janë të rinj në mënyrat e ndryshme në të cilat mund të depozitojnë kazinove online. Është një mënyrë e shkëlqyeshme për të mbrojtur të dhënat personale ndërkohë që luani ende në internet.

Çfarë është Zimpler?