Rishikimi i ri i bonusit të Mr Play

Mr PlayResponsible Gambling
CASINORANK
7.52/10
BonusBonus 200$ + 100 rrotullime falas
Përvojë lozonjare e lojërave
700+ lojëra dhe rritje
Bonus bujar i mirëseardhjes
Libri sportiv i basteve në lojë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Përvojë lozonjare e lojërave
700+ lojëra dhe rritje
Bonus bujar i mirëseardhjes
Libri sportiv i basteve në lojë
Mr Play is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Promovimet e kazinosë Mr.play janë shumë bujare. Lojtarët e rinj marrin një bonus depozite 100% në depozitën e tyre të parë, së bashku me rrotullimet falas. Ka gjithashtu promovime të rregullta për lojtarët ekzistues, si dhe një program besnikërie që shpërblen lojtarët ndërsa vazhdojnë të luajnë kumar në kazino. Për rekord, këto promovime kufizohen nga kërkesat e bastit.

Bonusi i rrotullimeve falasBonusi i rrotullimeve falas
Games

Games

Seksioni i kazinosë Mr.play krenohet me një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh të lojërave të fatit. Tifozët e lojërave të kazinosë kanë shumë opsione që ndryshojnë në zhanre të tilla si lojëra elektronike, ruletë, blackjack, baccarat, poker, etj. Kur bëhet fjalë për lojtarët e fortë që kërkojnë një përvojë autentike të kazinosë, seksioni i tregtarëve të drejtpërdrejtë ka ruletë live, poker live, live blackjack, e kështu me radhë.

Software

Për t'u dhënë lojtarëve marrëveshjen e vërtetë, Mr.play Casino ka bashkëpunuar me të gjithë furnizuesit e njohur të programeve kompjuterike të kazinosë. Lojërat në kazino ofrohen nga kompani si NeoGames, NextGen Gaming, Playtech, Rrjeti 1×2, Plani i lojërave, Lojëra të frymëzuara, Microgaming, Big Time Gaming, Old Skool Studios, Pragmatic Play Ltd, Quickspin, Habanero dhe Tom Horn Gaming.

+2
+0
Mbyll
Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, Mr Play ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ Skrill, Visa, Maestro, MasterCard, PayPal .

Deposits

Operatori që qëndron pas Mr.play e kupton se lojtarët e fatit duan një bankë fleksibël, të sigurt dhe të sigurt. Mr.play i lejon lojtarët të financojnë llogaritë e tyre duke përdorur e Kuletat, kartat e kreditit dhe madje edhe transfertat bankare. Metodat e disponueshme të depozitimit përfshijnë PayPal, Euteller, MuchBetter, MasterCard, Skrill, VISA, Maestro, Neteller, ecoPayz, AstroPay, Interac, Transfertë Bankare dhe Klarna, ndër të tjera.

Withdrawals

Për fituesit me fat, tërheqjet janë të shpejta dhe pa stres, ndryshe nga shumë kazino. Për sa kohë që llogaria është verifikuar, nuk duhet të ketë asnjë problem për të bërë tërheqje në këtë kazino. Lista e metodave të tërheqjes përfshin PayPal, MuchBetter, Skrill, VISA, ecoPayz, Maestro, Neteller, Interac, Euteller, Bank Transfer, AstroPay, MasterCard dhe Klarna.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mr Play ka një vlerësim të lartë 7.52 dhe ka funksionuar që nga 2017 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Mr Play si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Mr Play për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Mr Play . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Mr Play gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Mr Play siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Sot, Mr.play është ndër kazinotë më të mira të reja. Ajo u lançua në 2017 si një kazino përpara se të shtonte një libër sportiv në 2019. Sipërmarrja është në pronësi të Marketplay LTD dhe operohet nga Aspire Global International LTD, një operator kazinoje i licencuar në juridiksionin e Maltës. Kazinoja është gjithashtu e licencuar në MB dhe Irlandë.

Mr Play

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2017

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Mr Play . Vizitoni faqen Mr Play dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Mr.play ka një nga mbështetësit më të mirë të klientit sot. Ekipi është i disponueshëm në chat live dhe email çdo ditë tjetër të javës nga ora 08:00 CET deri në 00:00 CET. Për reagime të menjëhershme, opsioni i bisedës live është më i miri. Përveç bisedës së drejtpërdrejtë dhe emailit, Mr.play ka një seksion të detajuar të ndihmës dhe FAQ.

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Mr Play , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Slotat, Video Poker, Blackjack për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Mr Play ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e Mr Play janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

Mobile

Mobile

Mr.play është një marrëveshje e shkëlqyeshme për lojtarët e lojërave në internet që kërkojnë një kazino të re që përfshin një krijues bastesh. Kazinoja është e disponueshme si lojë e menjëhershme si në shfletues desktop ashtu edhe në celular dhe nuk kërkon ndonjë shtesë. Mr.play është gjithashtu një kazino celulare, me mirësjellje të platformës së optimizuar për celularin që u përshtatet më së miri lojtarëve që janë në lëvizje.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov