N1 Casino New Casino Rishikoni

Age Limit
N1 Casino
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.7
Përfitimet
+ Oferta Bujare Bonus
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme
+ Programi VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (16)
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
BingoBlackjackKeno
Live Mega Wheel
Live XL Roulette
Lotaria
Macau Squeeze Baccarat
Pai GowPokerPoker me tre letra
Punto Banco
Ruletë
Rummy
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Google Pay
Interac
Klarna
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardPrepaid Cards
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (31)
Argjentina
Austria
Belize
Bolivia
Brazili
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Dominikane
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (11)
Amatic Industries
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
MicrogamingNetEnt
Play'n GO
Pragmatic Play
SoftSwiss
ThunderkickYggdrasil Gaming

About

N1 Casino është një kazino ambicioze në internet. N1 (që nënkupton numrin 1) është i licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Kazinoja në internet ka mbi 2000 tituj slotesh për të zgjedhur dhe 40 tavolina të drejtpërdrejta me tregtarë. Kazinoja ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të respektuar të softuerit në biznes, duke përfshirë BetSoft, Evolution, Lojërat e Kazinosë Live dhe Lojëra me Tigër të Kuq . N1 është i kompletuar me më të fundit lojëra elektronike, lojëra jackpot dhe klasike tavoline për t'ju magjepsur. Në këtë përmbledhje, ne do të hedhim një vështrim në fushat kryesore të faqes për t'ju ndihmuar të zgjidhni faqen tuaj të ardhshme të kazinosë për të luajtur. 

N1 është një kazino e njohur në internet dhe është e pajisur mirë kur bëhet fjalë për ofertën e saj të bonuseve, lojërave dhe promovimeve. N1 ka shenjat dalluese të një siti të shkëlqyer.

N1 Casino

Games

Përmbajtja e lojërave është një pjesë kryesore e çdo kazinoje në internet dhe N1 krenohet me një gamë mbresëlënëse lojërash. Do të gjeni një përzgjedhje të gjerë të lojërave elektronike, lojëra tavoline, tregtarë të drejtpërdrejtë dhe shumë më tepër. Të gjithë ofruesit më të njohur të lojërave janë në dispozicion, duke përfshirë liderët e industrisë Luaj 'N Go , NetEnt dhe Playtech .

Bonuses

Nëse dëshironi të shpërbleheni, atëherë N1 mund të jetë në gjendje të ndihmojë në këtë departament. Ky operator ka një faqe gjithëpërfshirëse promovimesh ku mund të kërkoni një sërë ofertash, duke përfshirë paketa bonus bujare. 

N1 gjithashtu kryen misione. Këto misione bazohen kryesisht në arritjen e një numri të kërkuar depozitash, por ato janë një mënyrë e mirë për t'u përfshirë në aksionin e bonusit.

Programi N1 VIP ju mundëson të fitoni pikë ndërsa luani. Do të kaloni nëpër nivele dhe do të zhbllokoni më shumë përfitime ndërsa përparoni. 

Paketa e mirëseardhjes

Pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë në Kazino N1, do të keni të drejtë të kërkoni një speciale ofertë e mirëseardhur . Kjo ofertë do të rrisë bilancin tuaj të lojës me një bonus 100% deri në $150 plus 150 rrotullime falas. Ju gjithashtu mund të merrni një bonus tjetër në tre depozitat tuaja të ardhshme.

Payments

Zhvendosja e parave në bilancin tuaj të kazinosë është një detyrë e lehtë falë shumëllojshmërisë së gjerë të opsioneve të pagesave të sigurta. Ju mund të bëni depozita dhe tërheqje përmes një sërë opsionesh, duke përfshirë kartat e debitit, Skrill dhe Neteller.

Mobile

Nëse dëshironi të luani ndërsa jeni në lëvizje, atëherë do të vini re se N1 ka shpenzuar shumë kohë duke investuar në produktin e tyre celular. Versioni celular mban një strukturë të qartë që e bën të lehtë navigimin në seksione të ndryshme. Menytë, kategoritë dhe lojërat janë të gjitha të paraqitura mirë dhe aksesi është i thjeshtë.