National

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Pasi ka marrë një licencë lojrash nga Autoriteti i Lojërave Curacao në 2018, Kazino Kombëtare është mjaft e re në botën e iGaming. Pavarësisht rinisë së tij, ky TechSolutions Group funksiononte kazino online ofron një sërë lojërash marramendëse dhe përfitimesh për lojtarët e rinj dhe ekspertë. Kazino Kombëtare përmban qindra lojëra emocionuese dhe argëtuese, që mund të luhen në PC dhe celular, nga zhvilluesit më të njohur të industrisë.

Games

National Casino është shtëpia e qindra lojërave më të njohura të sotme. Lojtarët mund të provojnë fatin e tyre në Arcade Bomb, Atlantic Wilds, Book of Cats dhe shumë lojëra të tjera video slot. Për lojërat e tavolinës, ka dhjetëra blackjack variante të tilla si Blackjack Evropian. Ndërkohë, përzgjedhja e ruletave përfshin ruletën amerikane, evropiane dhe franceze.

Withdrawals

E kazinosë metodat e tërheqjes janë po aq të ndryshme sa metodat e depozitimit. Lojtarët mund të përdorin gjithashtu transferta bankare ose bankare, kuleta elektronike ose pajisje pagese në internet për të tërhequr fitimet e tyre. Në varësi të metodës së tërheqjes që përdor një anëtar, ai ose ajo mund të presë që koha e përpunimit të jetë e menjëhershme ose të zgjasë deri në disa ditë.

Bonuses

Anëtarët e rinj fillojnë përvojën e tyre në Kazino Kombëtare me një bonus 100% deri në 100 EUR ose USD, plus 100 rrotullime falas për Avalon: Mbretëria e Humbur. Kur ata bëjnë depozitën e tyre të dytë, marrin një bonus 50% deri në 200 EUR ose USD dhe 50 rrotullime falas për Johnny Cash. Për më tepër, kazino ofron një program VIP me nëntë nivele. Sa herë që një anëtar përparon një nivel, ata marrin një shpërblim.

Languages

Lojtarët në rajone të ndryshme të botës munden luani lojërat e kazinosë dhe lundroni në faqen e tyre gjuha amtare. Është i aksesueshëm në disa variante angleze, duke përfshirë anglishten MB, kanadeze, australiane dhe të Zelandës së Re. Lojtarët evropianë mund të zgjedhin nga gjuhë të tilla si gjermanisht, frëngjisht, spanjisht, greqisht, çekisht, portugalisht dhe polonisht. Azia përfaqësohet gjithashtu pasi kazino është në dispozicion në japonisht dhe hindisht.

Monedhat

Që nga Kazino Kombëtare pranon monedha të ndryshme, lojtarët nga e gjithë bota mund të vendosin baste duke përdorur njësinë monetare të vendit të tyre. Anëtarët mund të zgjedhin nga euro, dollarë amerikanë, franga zvicerane, jen japonez, pesos meksikane, rupi indiane, forintë hungareze, dollarë australianë, kanadezë dhe të Zelandës së Re dhe shumë më tepër. Përveç monedhave fiat, National Casino pranon edhe kriptovaluta si bitcoin.

Software

Pavarësisht se është një kazino relativisht e re, Kazino Kombëtare tashmë krenohet me partneritete me disa nga zhvilluesit e programeve kompjuterike të kazinosë më pjellore dhe më të vlerësuar në industri. Ato përfshijnë emra të njohur si p.sh Luaj'n GO, Yggdrasil dhe Playson. Zhvillues të tjerë me prani në National Casino janë Golden Hero, Spinomenal, Tom Horn, Felix Gaming, iSoftBet, GameArt dhe më shumë.

Support

Personeli mbështetës i Kazinosë Kombëtare është në dispozicion të lojtarëve – anëtarëve dhe anëtarëve të mundshëm – 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Për përgjigje të shpejta ndaj pyetjeve, shqetësimeve dhe reagimeve, lojtarët mund të përdorin shërbimin e bisedës live. Ata gjithashtu mund të dërgojnë një mesazh me e-mail dhe mund të jenë të sigurt për një përgjigje në kohë.

Deposits

Anëtarët mund të financojnë llogaritë e tyre të Kazinosë Kombëtare përmes origjinalit transfertat e kredisë ose transferta pagese me Visa ose Mastercard. Depozitat përmes transfertave bankare ose bankare dhe kuletave elektronike si Neteller, Skrill, Jeton, dhe ecoPayz pranohen gjithashtu. Opsionet e tjera të depozitave përfshijnë platforma të pagesave në internet si Perfect Money dhe Interac. Kazino Kombëtare vendos një shumë minimale depozite prej 20 €.

Total score9.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (5)
Azuree Blackjack
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (23)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso argjentinase
Peso meksikane
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (19)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis Gaming
Habanero
Iron Dog Studios
LuckyStreak
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
PlaytechPragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet