NeonVegas

Age Limit
NeonVegas
NeonVegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

NeonVegas

Kazinoja më emocionuese dhe artistikisht mahnitëse midis kazinove më të mira është NeonVegas. Ai përmban një gamë ngjyrash neoni blu dhe vjollcë të thellë kundrejt një ngjyre bazë të zezë të thellë, faqe lojërash të organizuara mirë, transferim të përsosur ndër-platformë dhe një përzgjedhje prej mbi 1500 lojëra elektronike të ndryshme dhe lojëra kazino. NeonVegas ofron shërbim të plotë 24-orësh ndaj klientit, si dhe më të fundit në enkriptimin dixhital SSL që funksionon në të gjitha platformat dhe një zgjedhje të alternativave të thjeshta dhe të sigurta të pagesave, përveç gamës së tyre të jashtëzakonshme të ofruesve të softuerëve dhe koleksionit të madh të lojërave.

Pse të luani në NeonVegas?

Me një shumëllojshmëri të gjerë lojërash elektronike, lojërash dhe promovimesh, Neon Vegas Casino është një faqe fantastike për të festuar sikur të jeni në Vegas. Tani është koha për t'u bashkuar me Neon Vegas Casino dhe për të përfituar nga bonusi i tyre i madh i mirëseardhjes. Bonusi i mirëseardhjes është intrigues dhe ka potencialin t'ju ofrojë një nxitje që herët nëse mund të përmbushni kërkesat relativisht të rrepta të basteve.

Për të mbrojtur informacionin personal, Neon Vegas Casino përdor teknologjinë 128-bit të kriptimit të të dhënave SSL. Për të siguruar drejtësi, lojërat e kazinosë përdorin softuer të autorizuar RNG, dhe logot dhe lidhjet e Kumarxhinjve Anonim dhe Be Gamble Aware shfaqen dukshëm në sajt.

About

NeonVegas debutoi në vitin 2020, i menaxhuar nga grupi me reputacion Betpoint dhe i rregulluar nga MGA. Si rezultat, mund të jeni të sigurt se jeni në duar të afta. Faqja është gjithashtu e hapur për një gamë të gjerë lojtarësh nga e gjithë bota. Filloni gjërat si duhet me një paketë bujare mirëseardhjeje me një nxitje unike. Pastaj zgjidhni nga 1000+ lojëra të krijuara nga zhvilluesit më të mëdhenj të softuerit në botë. Pagesat janë të shpejta dhe ju keni një sërë metodash të besueshme për të zgjedhur, si dhe shërbim të kualifikuar ndaj klientit.

Games

Neon Vegas Casino ka një gamë të madhe lojërash nga disa prej ofruesve më të njohur dhe më të njohur, duke përfshirë Pragmatic Play, NetEnt, Play'n GO, Red Tiger, Big Time Gaming, Evolution dhe të tjera, por jo Microgaming.

Lojërat janë të organizuara në kategori logjike, dhe çdo imazh përfshin një përshkrim të vogël të lojës, e cila është një prekje e shkëlqyer. Nëse shfletoni kategorinë të gjitha, do të vini re se ka qindra tituj për të zgjedhur!

Lojëra me slot

Tërheqja kryesore e kësaj platforme janë lojërat e saj slot, të cilat po tërheqin një numër në rritje të kumarxhinjve kanadezë. Për shkak se të gjitha lojërat mundësohen nga furnizues të shquar softuerësh, ju mund të prisni shumë eksitim dhe emocion prej tyre. Gold'n Rocks, Curse of the Werewolf, Wild Cats Multiline, Book of Oz, Mega Moolah (slot progresiv jackpot), Voodoo Gold dhe të tjera janë disa nga lojërat më të mira të lojërave elektronike që duhet të provoni këtu.

Lojëra tavoline

Pa lojëra tavoline, një kazino thjesht nuk është e plotë. Për lojtarët, Neon Vegas është përpjekur gjithashtu të shtojë lojërat më të mira të tavolinës. Ruleta, baccarat, blackjack dhe poker janë ndër lojërat e tavolinës në dispozicion. Ju mund të luani Neon Vegas në internet ose të shkarkoni aplikacionin unik Neon Vegas.

Poker

Ju mund të luani një version video të pokerit përveç lojës standarde me letra. Në thelb është një lojë pokeri me tre letra në të cilën mund të shikoni filma të stilit të lojërave elektronike për të përmirësuar përvojën tuaj të lojës. Jacks or Better është loja video-poker e ofruar këtu dhe thjesht ju jep një mundësi fantastike për të fituar para dhe për të grumbulluar pikë.

Blackjack

Ekzistojnë pesë tituj Pragmatic Play dhe njëmbëdhjetë tituj të lojërave Evolution për të zgjedhur në lidhje me Blackjack Live, me opsione të tilla si tavolina me germa klasike, Speed, Auto, Party, VIP, Platinum VIP, Diamond VIP, Fortune VIP, Grand VIP, Silver, White, dhe Salon Privé.

Bonuses

Bonusi i mirëseardhjes në Neon Vegas Casino është 500% deri në 500 € në depozitën tuaj të parë. Ky bonus mirëseardhjeje, megjithatë, është pak më ndryshe nga ato të ofruara nga kazinotë e tjera në internet. Është tipike të shohësh një bonus mirëseardhjeje që kreditohet menjëherë në llogarinë tënde, me kushte bastesh që duhet të plotësohen përpara se të arkëtosh. Së pari duhet të plotësoni kërkesat e basteve në Neon Vegas Casino përpara se të merrni bonusin tuaj.

Për të marrë të gjithë bonusin prej 500 €, së pari duhet të depozitoni 100 € dhe më pas të vendosni bast 20 herë shumën e bonusit brenda shtatë ditëve. Pasi të keni mbaruar, bonusi prej 500 € do të kreditohet në llogarinë tuaj si para në dorë.

Payments

Megjithëse numri i opsioneve të pagesave të disponueshme në Neon Vegas Casino është i kufizuar, ato që pranohen janë të njohura dhe të përdorura gjerësisht, kështu që nuk duhet të keni problem të zgjidhni atë që i përshtatet nevojave tuaja.

Visa, Mastercard, Transfertë Bankare, Skrill, Neteller, Trustly, Klarna dhe Interac janë të gjitha të disponueshme. Në varësi të metodës që përdorni, Neon Vegas Casino mund të vendosë tarifa për depozitat dhe tërheqjet. Kjo do t'ju shfaqet përpara se të bëni një depozitë ose tërheqje.

Neon Vegas Casino përpiqet të përpunojë tërheqjet brenda 24 orëve, por kjo mund të zgjasë më shumë në varësi të metodës që zgjidhni dhe nëse e keni përfunduar procesin e verifikimit të sajtit.

Monedhat

Një numër i madh monedhash pranohen në Neon Vegas Casino, duke përfshirë EUR, USD, CAD, NZD, GDP, SEK, NOK dhe DKK. Lista e plotë e vendeve të ndaluara mund të gjendet në Termat dhe Kushtet.

Languages

Faqja e internetit e kësaj kazinoje është e disponueshme në anglisht, finlandisht, norvegjeze dhe gjermanisht, ndër gjuhë të tjera. Kjo kazino online ka një skemë ngjyrash me ngjyra blu dhe vjollcë, si dhe një dizajn intuitiv që e bën të thjeshtë për t'u përdorur.

Software

Platforma është e mbushur me lojëra intriguese të mundësuara nga disa prej kompanive më të njohura të softuerit, duke përfshirë:

  • Evolution Gaming, e cila u themelua në vitin 2006, ka mundësuar disa kazino online me veçoritë e saj fantastike të lojërave.
  • BetSoft Gaming u themelua në vitin 2005 dhe që atëherë është rritur në popullaritet.
  • Microgaming është një lojë që nuk kërkon ndonjë hyrje në tregun e lojërave të fatit. Është një shitës i softuerëve të kazinosë me pesë yje që nuk i ka zhgënjyer kurrë klientët e tij. Kjo fuqi është shfrytëzuar gjithashtu nga Neon Vegas për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave.
  • Play N' Go është një tjetër furnizues softuerësh që ka ofruar lojëra për Neon Vegas. Play N' Go ka qenë në industri që nga viti 1997 dhe është i njohur për ofrimin e lojtarëve me lojëra kazino argëtuese dhe fitimprurëse.

Support

Nëse keni ndonjë problem gjatë qëndrimit në sajt, kontrolloni seksionin FAQ të Neon Vegas Casino për të parë nëse pyetjes suaj tashmë i është përgjigjur.

Nëse kjo dështon, mund të kontaktoni ekipin mbështetës të kazinosë në internet duke përdorur formularin e kontaktit të faqes, duke dërguar email support@neonvegas.com, ose duke klikuar butonin rozë Live Chat në këndin e poshtëm djathtas të çdo faqeje.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Interac
Jeton
Klarna
MasterCardMuchBetterNeteller
Revolut
Skrill
Sofort
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (43)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
4ThePlayer
All41 Studios
Betsoft
Big Time Gaming
Boomerang
Booming Games
Crazy Tooth Studio
Elk Studios
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
GameBurger Studios
Games Labs
Gold Coin Studios
Golden Rock Studios
Hacksaw Gaming
Half Pixel Studio
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Max Win Gaming
Microgaming
Neon Valley Studios
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Snowborn Games
Spearhead
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet