Nitro

Age Limit
Nitro
Nitro is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Kazino Nitro është një iniciativë e re e BetPoint Group Ltd. që filloi në vitin 2020 dhe tani është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). Nga dizajni dhe lojërat me ngarkim të shpejtë deri te pagesat e shpejta dhe çmimet që rritin adrenalinën, gjithçka rreth kësaj faqeje kazino ka shpejtësi.

Nitro është një kazino e freskët në internet që aspiron të jetë më e mira në industri.

Games

Nitro Casino ofron mbi 1500 lojëra në zhanre të ndryshme, duke përfshirë lojëra elektronike video, lojëra klasike tavoline, video lojëra pokeri, dhe, natyrisht, jashtëzakonisht emocionuese lojëra kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Lojëra xhepi Soft, Nolimit City, Relax Gaming, Big Time Gaming, Kalamba Games, Northern Lights Gaming, Sthlm Gaming, Push Gaming, iSoftBet, BetSoft, Play Pragmatic, Games Booming, Games 1x2, Iron Dog Studios, Playson, Play'n GO , Elk Studios, Quickspin dhe NetEnt janë vetëm disa nga zhvilluesit e programeve kompjuterike të kazinove në internet, lojërat e të cilëve janë të disponueshme në Nitro Casino.

Withdrawals

Ju mund të depozitoni paratë aktuale në një nga mënyrat e mëposhtme, në varësi të vendit tuaj të origjinës: Visa, Me besim, Revolut, Interac, iDebit, Instadebit, Rapid Transfer, Neteller, Skrill, EcoPayz dhe Venus Point.

50 dollarë është shuma minimale e tërheqjes dhe tërheqja maksimale ditore: 5,000 dollarë

Bonuses

Kazino Nitro, si shumica e të tjerave kazinotë e reja në internet që janë shfaqur në industrinë në rritje të iGaming, përshëndet lojtarët e saj me oferta fantastike që nuk janë vetëm për lojtarët e rinj. Këto janë të disponueshme për të gjithë anëtarët e Nitro Casino. Nitro Casino paguan të gjithë lojtarët në baza ditore, pavarësisht humbjeve apo fitimeve të tyre.

Kjo njihet si promovimi i Shpërblimeve Ditore të kazinosë dhe ofron nitro shtesë që lojtarët kërkojnë në baza ditore në mënyrë që të fitojnë fitime më të mëdha dhe të rrisin paratë e tyre më shpejt se normalisht.

Languages

Lojtarët e Nitro Casino do të jenë të kënaqur të mësojnë se faqja është e disponueshme në një larmi gjuhësh. Diversiteti gjuhësor garanton që ata mund të arrijnë sa më shumë lojtarë nga e gjithë bota.

Lojtarët gjithashtu mund të marrin shërbim të shpejtë ndaj klientit. Anglisht (MB), frëngjisht, gjermanisht, japonisht, koreane, norvegjeze dhe finlandeze janë të gjitha të mbështetura në sajt.

Monedhat

Jo fantastike, jo e tmerrshme, siç thonë në serialin e shkëlqyer televiziv Çernobil. Nitro Casino pranon sa vijon monedhave:

  • dollarë amerikanë
  • euro
  • dollarë kanadezë
  • dollarë të Zelandës së Re
  • krona norvegjeze

Responsible Gaming

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Software

Disa softuer të mbështetur nga Nitros:

Betsoft, Lojëra në kohë të mëdha, Lojëra në lulëzim, Evolution Gaming, Lojëra Fantasma, Fortune Factory, Foxium, Gameburger Studios, Gamomat, Golden Rock Studios, Greentube, Iron Dog Studio, iSoftbet, Just for the Win, Kalamba Games, Lightning Box Games, Microgaming, NetEnt, Nolimit City, Northern Lights Gaming, Play'n GO , Pocket Games Soft, Pragmatic Play, Quickspin dhe Quickspin janë ndër programet e mbështetur nga Nitro.

Support

Shërbimi ndaj klientit i NitroCasino është i disponueshëm 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, dhe ata janë jashtëzakonisht të arsimuar dhe të sjellshëm pavarësisht se si i kontaktojmë. Mund të përdorni formularin e kontaktit të faqes së internetit, të dërgoni një email ose të përdorni opsionin e bisedës live për të na kontaktuar.

Mundësia më e përshtatshme për të marrë ndihmë është përdorimi i bisedës live, i cili ju lejon të komunikoni me një profesionist të shërbimit ndaj klientit në kohë reale. Përgjigjet, si çdo gjë tjetër në Nitro Casino, janë të shpejta! Ato janë gjithashtu të disponueshme në Twitter.

Deposits

Do t'ju duhet të prisni në pritje lojërat tuaja të preferuara ndërkohë që shqyrtoni kufizimet e depozitave dhe shërbimet e arritshme Mastercard, Viza, Revolut, Interac, iDebit, Instadebit, Transferimi i Shpejtë, Klarna, Neteller, Skrill, EcoPayz, Venus Point, Transfertë Bankare (vini re se kjo listë ndryshon sipas vendit).

Depozita minimale është 10 dollarë.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Interac
Jeton
Klarna
MasterCardMuchBetterNeteller
Revolut
Skrill
Sofort
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
4ThePlayer
All41 Studios
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Crazy Tooth Studio
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
GameBurger Studios
Games Labs
Gamomat
Gold Coin Studios
Golden Hero
Golden Rock Studios
Hacksaw Gaming
Half Pixel Studio
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Leap Gaming
Lightning Box
Max Win Gaming
Microgaming
Neon Valley Studios
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Oryx Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Snowborn Games
Spearhead
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet