Nomini New Casino Rishikoni

Age Limit
Nomini
Nomini is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score8.3
Përfitimet
+ Oferta bonus mirëseardhjeje
+ 3500 lojëra
+ Ofrohet luajtje e menjëhershme

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (10)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (38)
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Apple Pay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayz
Ethereum
Google Pay
Litecoin
MasterCardNeteller
Payeer
Paysafe CardPrepaid Cards
Rapid Transfer
Ripple
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (31)
1x2Gaming
BF Games
Bally Wulff
Betsoft
Booongo Gaming
Casino Technology
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
GameArt
Gamomat
Igrosoft
Iron Dog Studios
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
PariPlay
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SA Gaming
Spinomenal
Wazdan
Yggdrasil Gaming

About

Nomini Casino është një kazino krejt e re në internet që u lançua në gusht të 2019. Për shkak se Nomini Casino e sapohapur mbështetet në shumë ofrues lojërash për të mbijetuar mes morisë së kazinove online, mund të presësh një përzgjedhje masive lojërash në këtë platformë. Kazinoja ka një licencë Curacao dhe kompania mëmë, 7StarsPartners, operon tashmë disa kazino të tjera në internet, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për seriozitetin e Nomini Casino. Nomini i bashkohet portofolit të operatorit së bashku me Alf Casino dhe Yoyo Casino, ndër të tjera.

Games

Në Nomini Casino, do të gjeni një larmi të madhe lojërash elektronike të ndryshme nga zhvillues të ndryshëm. Për shkak se ka mbi 4.500 lojëra të ndryshme për të zgjedhur, çdo lloj lojtari me siguri do të gjejë diçka që i pëlqen.

Withdrawals

Metodat e tërheqjes janë të njëjta me metodat e depozitimit. Për më tepër, të gjitha depozitat dhe tërheqjet janë falas dhe nuk mbahen për disa ditë. Kohët e pagesës ndryshojnë në varësi të mënyrës së preferuar të pagesës, por transfertat bankare zgjasin më shumë (5 deri në 7 ditë pune).

Monedhat

Një pjesë e konsiderueshme e lojtarëve të Nomini Casino janë nga Evropa. Euro është monedha kryesore në sit. Seksioni i arkëtarit është vendi ku ata që duan të depozitojnë para në monedhën e tyre vendase mund ta bëjnë këtë. Ata mund të zgjedhin monedhën e tyre të preferuar gjatë procesit të depozitimit, e cila do të konvertohet në euro me metodën bankare.

Bonuses

Ju mund të emërtoni Banane, Shalqi, Limon, Luleshtrydhe, Mjedër, Carambola dhe Qershi me një nga gjashtë personazhet e disponueshëm kur regjistroheni. Çdo personazh ka një bonus unik, me zbritje të lezetshme, cashbacks, paketa dhe më shumë për të zgjedhur! Kur luani në Nomini Casino, nuk do t'ju duhet një kod bonus. Thjesht zgjidhni frutin tuaj të preferuar dhe filloni të luani menjëherë.

Languages

Faqja mund të kalojë midis një sërë gjuhësh, duke lejuar lojtarët e etnive të ndryshme të shijojnë lojërat e kazinosë në gjuhët me të cilat janë të njohura. Kazinoja uron që të gjithë të ndihen të qetë duke kaluar një kohë të mirë. Mbretëria e Bashkuar është një opsion. Anglisht, Anglisht Amerikan, Rusisht, Hungarisht, Norvegjisht, Portugez, Gjermanisht, Polonisht, çeke, frëngjisht, finlandisht, italisht dhe turqisht janë disa nga gjuhët që fliten.

Software

BF Games, NetEnt, 1x2Games, LeapFrog, Playson, Iron Dog Studios, Merkur Gaming, Bally Wulff, Gamomat, Evolution Gaming, Red Tiger Gaming, Play'n GO, Nolimit City, Red Rake Gaming, SA Gaming, Booongo Gaming, Yggdrasil Gaming, Pragmatic Play, Ezugi, PariPlay, Quickspin, Push Gaming, Endorfina, GameArt, Elk Studios, Spin, janë ofruesit e softuerit të kazinosë Nomini.

Support

Shërbimi ndaj klientit që është njëkohësisht i fortë dhe i besueshëm është thelbësor, prandaj Nomini Casino ka investuar shumë në ekipin e tij mbështetës. Ekipi mbështetës shumë i trajnuar dhe profesional do të jetë i disponueshëm përmes Live Chat dhe Email 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Gjatë ditëve të javës, mbështetja telefonike është e disponueshme vetëm nga ora 10:00 deri në orën 20:00 GMT. Ju gjithashtu mund të shikoni në faqen FAQ për përgjigje të shpejta për pyetjet tuaja.

Deposits

Nomini Casino pranon një gamë të gjerë metodash tradicionale dhe moderne pagese, duke përfshirë kartën e kreditit, kuletat elektronike Skrill dhe Neteller, Paysafecard, Bitcoin, Sepa, Rapid Transfer, Litecoin, Ripple, transfertë bankare, Trustly dhe EcoPayz për depozitat e kazinosë. Të gjitha metodat e depozitimit kanë një kërkesë minimale prej dhjetë eurosh. Shuma maksimale që mund të depozitohet është 5000 euro.