Nutz New Casino Rishikoni

Age Limit
Nutz
Nutz is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller

Rreth Nutz

Nutz është një New Casino krijuar në 2021 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 28/03/2022 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Nutz vlerëson 8 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Nutz

newcasinorank-al.com favorizon Nutz për bonuset e tij 200% deri në 100 € Bonus New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Video Poker, Texas Holdem, Craps, Baccarat, Ruletë , dhe shumë të tjera.

Softuerët disponohen në Nutz

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Quickspin, Novomatic, Yggdrasil Gaming, NetEnt, Microgaming , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Nutz

Lojtarët në Nutz mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Nutz pranon metoda kryesore depozitimi si Neteller, Bank transfer, Visa, Skrill, MasterCard , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Nutz ?

Edhe pse Nutz është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Tifozët e kazinosë zgjedhin Nutz për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Nutz është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Total score8.0
Përfitimet
+ Zgjedhje e madhe e lojrave
+ Tërheqje dhe rimbushje të shpejtë
+ Sasia më e madhe e bonuseve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Estoneze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Estonian Tax and Customs Board
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (22)
Baccarat
Bast në Futboll
Baste online
Bileta gërvishtëse
BlackjackCraps
Crazy Time
Dream Catcher
Eurovizion
Kazino HoldemKeno
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
Lojë shfaqje
Monopoly Live
PokerRuletë
Slotat
Sportive
Texas HoldemVideo Poker
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (7)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (1)
Estonia
SoftwareSoftware (35)
4ThePlayer
BTG
Blueprint Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Fantasma Games
Gamevy
Gamomat
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Leander Games
Lightning Box
MicrogamingNetEntNovomatic
Oryx Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
SG Gaming
Slingo
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet