Rishikimi i ri i bonusit të Ocean Breeze

Ocean BreezeResponsible Gambling
CASINORANK
9.3/10
BonusBonus 200$ + 50 rrotullime falas
Miqësore për celularin
Mbështetje 24/7
Bonuse bujare
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
Mbështetje 24/7
Bonuse bujare
Ocean Breeze is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Kazinoja Ocean Breeze mirëpret lojtarët e rinj me një paketë mirëseardhjeje me vlerë deri në 6000 € plus 150 rrotullime falas të shpërndara në pesë depozitat e para. Për t'u kualifikuar për ndonjë nga bonuset, duhet të bëni një depozitë prej të paktën 20 €. Pastaj do të merrni një bonus 400% deri në 2000 € plus 50 rrotullime falas në Narcos kur të bëni depozitën tuaj të parë. Depozita juaj e dytë do t'ju shpërblejë me një bonus 200 përqind deri në 1000 € dhe 25 rrotullime falas në Starburst, ndërsa depozita juaj e tretë do t'ju shpërblejë me një bonus 150 përqind deri në 1000 € dhe 25 rrotullime falas në Gonzo's Quest.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Ocean Breeze Casino ofron një gamë të gjerë lojërash kazino me cilësi të lartë që janë argëtuese, shpërblyese dhe të thjeshta për t'u luajtur. Sido që të jetë disponimi juaj, do të gjeni diçka sipas dëshirës tuaj midis 720+ lojërave dhe lojërave të disponueshme për para të vërteta. Slots, letra gërvishtëse, tregtarë të drejtpërdrejtë, keno, lojëra tavoline, poker, bingo pa ndalesë, blackjack, tregtar live, baccarat dhe shumë lojëra të tjera janë të disponueshme në këtë platformë.

+6
+4
Mbyll

Software

Amatic, Apollo Games, Aristocrat, Betsoft, Booming Games, EGT, Evolution Gaming, Igrosoft, IGT, Kajot, Merkur, NetEnt, Novomatic, Playson, Playtech, Quickspin dhe Wazdan janë ofruesit e softuerit të kazinosë.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, Ocean Breeze ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ Credit Cards, Neteller, Bank Transfer .

Deposits

Nuk ka vonesa kur bëhet fjalë për plotësimin e llogarisë suaj të kazinosë me para të vërteta në Ocean Breeze Casino, dhe vetëm që ta dini, nuk ka vonesa kur bëhet fjalë për të kërkuar ndonjë nga bonuset e tyre, pasi të gjitha ato shtohen në llogarinë tuaj reale. koha. EcoPayz, Bitcoin, Neosurf, Transfertë Bankare, Skrill, Neteller dhe metoda të tjera depozitimi janë në dispozicion.

BitcoinBitcoin
+3
+1
Mbyll

Withdrawals

Metodat e tërheqjes janë të njëjta me metodat e depozitimit për lojtarët e Ocean Breeze Casino. Tërheqja minimale është në dispozicion në 200 €. Tërheqjet zgjasin nga disa orë deri në pesë ditë pune.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+185
+183
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+1
+-1
Mbyll

Languages

Anglisht, frëngjisht, gjermanisht, italisht, spanjisht dhe suedisht janë ndër gjuhët e disponueshme në Ocean breeze Casino. Përmbajtja e faqes në internet është e lehtë për t'u kuptuar në këto gjuhë.

+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Ocean Breeze ka një vlerësim të lartë 9.3 dhe ka funksionuar që nga 2020 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Ocean Breeze si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Ocean Breeze për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Licencat

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Ocean Breeze . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Ocean Breeze gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Ocean Breeze siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Ocean Breeze ka tërhequr shumë vëmendje si një nga kazinotë më të reja të industrisë. Faqja e lançuar në vitin 2020 dhe është e licencuar nga Komisioni i Kumarit në Curacao për të ofruar një mjedis të sigurt lojërash fati. Kjo faqe synon të krijojë një marrëdhënie pozitive me lojtarët përveç ofrimit të një përzgjedhjeje të madhe lojërash. Procesi i hyrjes është i shpejtë dhe i lehtë, dhe ju do të luani lojërat tuaja të preferuara brenda pak minutash. Vazhdoni të lexoni për të mësuar pse Bernie e konsideron Ocean Breeze si një destinacion kryesor.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Ocean Breeze . Vizitoni faqen Ocean Breeze dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Departamenti i shërbimit të klientit të Ocean Breeze Casino është i hapur 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Kur shkruani në kazino me email në support@oceanbreezecasino.com, pyetjeve tuaja do të marrin përgjigje sa më shpejt të jetë e mundur. Ekziston gjithashtu një seksion FAQ me përgjigje për pyetjet e zakonshme.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Ocean Breeze , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Video Poker, Keno, Bingo, Slotat, Craps për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Ocean Breeze ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e Ocean Breeze janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov