Oxi Casino New Casino Rishikoni

Age Limit
Oxi Casino
Oxi Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (5)
Bonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (2)
Curacao
Segob
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (31)
Alfa Click
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Coinspaid
Credit CardsDogecoinEcoPayz
Ethereum
Flexepin
Interac
Litecoin
MasterCard
MiFinity
MuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Payvision
Piastrix
Rapid Transfer
Skrill
Tether
Venus Point
Visa
Volt
WebMoney
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
ShtetetShtetet (19)
Austria
Brazili
Filipinet
Finlanda
Gjeorgjia
Gjermania
India
Indonezia
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Kili
Malajzia
Meksika
Norvegjia
Tajlandë
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (65)
1x2Gaming
Amatic Industries
Apollo Games
Asia Gaming
BGAMING
Belatra
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
CQ9 Gaming
CT Gaming
Concept Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
Fugaso
GameArt
High 5 Games
HoGaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Leander Games
Leap Gaming
LuckyStreak
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
NetGame
Nolimit City
OneTouch Games
PariPlay
Patagonia Entertainment
Platipus Gaming
PlayPearls
Playson
Playtech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Ruby Play
SA Gaming
SimplePlay
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Profits Games (TPG)
VIVO Gaming
Vela Gaming
Wazdan
XPro Gaming
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Rreth Oxi Casino

Oxi Casino është një New Casino krijuar në 2022 dhe është listuar me newcasinorank-al.com që nga 28/06/2022 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Oxi Casino vlerëson 7 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Oxi Casino

newcasinorank-al.com favorizon Oxi Casino për shpërblimet e tij New Casino ​. Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Ruletë, Blackjack, Video Poker, Keno, Craps , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Oxi Casino

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si NetEnt, Thunderkick, Microgaming, Ezugi, Evolution Gaming , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Oxi Casino

Lojtarët në Oxi Casino mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Oxi Casino pranon metoda kryesore depozitimi si Skrill, Credit Cards, Neteller, Dogecoin, Bitcoin , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Oxi Casino ?

Edhe pse Oxi Casino është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Tifozët e kazinosë zgjedhin Oxi Casino për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Oxi Casino është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të dëshirojnë të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Kumar i vetëdijshëm](https://www.begambleaware.org/)

*[Kumarxhinj Anonimë](https://www.gamblersanonymous.org.uk)