Parimatch

Age Limit
Parimatch
Parimatch is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

About

Që nga fillimi i tij në 1994, Parimatch Casino ka qenë një faqe e njohur e lojërave online. Ka një reputacion të madh në mesin e kazinove online dhe është një opsion popullor për lojërat online. Hollycorn NV e zotëron dhe e operon atë, dhe ka një licencë Curacao. Për të kuptuar më shumë rreth tij, lexoni rishikimin tonë të Parimatch Casino.

Games

Koleksioni i lojërave të Parimatch Casino ka mbi 1800 tituj të ndryshëm. Lojërat e kazinosë janë të ndara në lojëra elektronike, lojëra me letra, ruletë, poker, dhe kazino live në faqen e internetit. Ka gjithashtu zbritje parash, lojëra kripto, dhe një sërë opsionesh të tjera.

Nëse numri i madh i lojërave në faqen e internetit ju mbyt, mund të përdorni funksionin e kërkimit për të zgjedhur të preferuarën tuaj. Krijuesit e lojës në faqen e internetit të Parimatch Casino janë të gjithë të njohur në komunitet, duke përfshirë Ezugi, MrSlotty, Vivogaming, Goldenrace, Dreamtech, dhe të tjerë mes tyre.

Withdrawals

Metoda e tërheqjesjanë Visa, MasterCard, QIWI, WebMoney, Skrill, Megafon, Tele2, Bitcoin, Transfertë bankare dhe AstroPay Direct. Tërheqja minimale është gjithashtu 10 €. Koha e tërheqjes është dhënë më poshtë për metoda të ndryshme. 

  • Kuletat elektronike: 0-12 orë
  • Pagesat me kartë: 0-72 orë
  • Transferta bankare: 3-7 ditë
  • Çeqet: Nuk ofrohen
  • Koha në pritje: 0-1 orë

Monedhat

Duke pasur një sërë monedhash të disponueshme në faqen e kazinosë, Parimatch e ka bërë të thjeshtë për klientët kryerjen e transaksioneve. Dollari amerikan, euro, lira turke, Bitcoin, rupi indiane, rubla ruse dhe hryvnia ukrainase janë ndër monedhat e disponueshme. Nëse dëshironi, mund të ndryshoni monedhat e përdorura në faqe.

Bonuses

Pasi të keni përfunduar regjistrimin tuaj, do të keni mundësi të merrni kazinonë Parimatch bonus mirëseardhjeje. Ju duhet të depozitoni një minimum prej 20 € për ta marrë atë. Në depozitën tuaj të parë, kazino do ta përshtatë atë 100 për qind deri në 400 €. Në depozitën tuaj të dytë, do të merrni 150 rrotullime falas dhe në të tretën, do të merrni një ndeshje bonus prej 75 përqind deri në 200 € plus 75 rrotullime shtesë falas.

Mbani parasysh se të gjitha bonuse keni një kërkesë për bast 40 herë më shumë se shuma e bonusit. Në bonuset tuaja të dyta dhe të treta, duhet të përdorni kodet promovuese E DYTË dhe E TRETË.

Languages

Kazinoja në internet mbështet një sërë gjuhësh për ta bërë më të lehtë për konsumatorët të përdorin të gjitha veçoritë e saj. Për të përdorur kazinonë, lojtarët duhet të jenë në gjendje të komunikojnë në a gjuhe që ata e kuptojnë plotësisht. Klientët kanë më shumë gjasa të kthehen në kazino që janë të thjeshta për t'u përdorur. Suahili, anglisht, Taxhikisht, Uzbeke, Gjermane, Polake dhe Spanjisht janë të mbështetura të gjitha nga kazino Parimatch.

Software

Në faqen e tyre të internetit, Parimatch liston rreth 45 të ndryshme zhvilluesit e softuerit. Amatike, Betsoft, Lojëra në lulëzim, Microgaming, NetEnt, Play'n Go, Red Tiger, Thunderkick, Wazdan dhe Yggdrasil janë vetëm disa nga markat e mëdha mes tyre. Ka shumë zhvillues të ndryshëm për t'u testuar, kështu që jepini një pamje të gjithëve dhe shikoni se cili ju pëlqen më shumë.

Support

Nëse keni një problem, mund të kontaktoni stafin e shërbimit të klientit të Parimatch Casino duke dërguar një email tek support@parimatch.com. Mund t'i kontaktoni përmes Telegram ose WhatsApp në +380953930268 nëse besoni se do të jetë më i përshtatshëm. Sidoqoftë, përpara se të kontaktoni shërbimin mbështetës, shikoni pjesën FAQ të faqes së internetit, pasi mbulon pyetjet më të zakonshme.

Deposits

Viza, MasterCard, EBanking direkt, AlfaClick, Promsvyazbank, QIWI, WebMoney, Skrill, Neteller, MTC, Megafone, Tele2, Sberbank Online, Svyazno, Euroset, Bitcoin, Banka Wire Transfer, Ethereum, Tether, EcoPayz, Litecoin, Bitcoin Cash dhe AstroPay Direct janë ndër opsionet e depozitave ofrohet në Parimatch Casino. Mbani në mend se kërkohet një depozitë prej 10 €.

Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (4)
Bonus parash pa pagesë
Bonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Portugeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (41)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Futboll
Futbolli Australian
Futsalli
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
UFC
Vaterpolo
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Brazili
India
Indonezia
Kanadaja
Kina
Malajzia
Meksika
Pakistani
Tajlandë
Tanzania
Vietnami
SoftwareSoftware (29)
Amatic Industries
Belatra
Betsoft
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
CT Gaming
DLV Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fugaso
GameArt
Igrosoft
Leap Gaming
Microgaming
NetGame
OneTouch Games
Platipus Gaming
Playson
Quickspin
Red Rake Gaming
Reel Time Gaming
Ruby Play
SmartSoft Gaming
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab