Pin-Up Casino New Casino Rishikoni

Age Limit
Pin-Up Casino
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Pin-Up është një kazino online që është themeluar në vitin 2016. Është në pronësi të Carletta NV, një kompani që është plotësisht e regjistruar dhe me seli në Curacao. Për një kazino online relativisht të re, ajo ka një gamë të gjerë lojërash duke përfshirë lojëra elektronike dhe lojëra në tryezë. Disa nga këto lojëra kanë variante të ndryshme. Çfarëdo pajisjeje që përdorni për të hyrë në internet, jeni në një pozicion të mirë për të luajtur në Pin-Up Casino. Ju mund të identifikoheni përmes shfletuesit tuaj dhe luaj në çast ose Shkarko aplikacionin dhe instaloni në pajisjen tuaj celulare. Kazino ka evoluar këndshëm dhe tani ofron lojëra të drejtpërdrejta gjithashtu.

Pin-Up Casino

Games

Shumëllojshmëria e lojërave të ofruara në Pin-Up Casino është mbresëlënëse. Ka shumë lojëra elektronike, duke përfshirë tituj të njohur si Book of Dead, Jurassic Park, Narcos, Ruby dhe Game of Thrones. Ka edhe lojëra të ndryshme tavoline si ruletë , blackjack , Studim i Karaibeve dhe Teksasi i mbaj ndër të tjera. Kazinoja shpesh përditëson katalogun e saj me lojëra të reja.

Withdrawals

Tërheqja nga kazino është po aq e lehtë, me mbi dhjetë metoda të disponueshme. Metodat e tërheqjes janë kryesisht të ngjashme me metodat e depozitimit. Në fakt, bar MultiBanco, të gjitha metodat e tjera të depozitimit mund të përdoren për të bërë tërheqje. Për atë lëshim, Paratë Yandex përfshihet gjithashtu si një metodë tërheqjeje. Fleksibiliteti gjithashtu e bën të përshtatshëm për të luajtur në Pin-up Casino.

Bonuses

Kazinoja Pin-Up është bujare për lojtarët që luajnë në platformë që në fillim. Kazinoja ofron një bonus mirëseardhjeje deri në 500 euro që lojtarët mund t'i përdorin për të vënë baste në lojëra të ndryshme. Ekzistojnë gjithashtu 250 rrotullime falas dhe një çmim i parë për orë që është i hapur për të gjithë.

Languages

Pin-Up Casino lejon lojtarët nga juridiksione të ndryshme të luajnë në të duke ndryshuar gjuhët në të cilat është në dispozicion. anglisht është gjuha kryesore kur futeni në faqe, por ju mund të zgjidhni gjuhën tuaj të zgjedhur përpara se të filloni të luani. Kjo mund të bëhet lehtësisht nga një menu rënëse- SpanjishtDeutsch , rusisht etj

Software

Nga lojërat e ofruara në kazino, është e lehtë të thuhet se Pin-up punon me ofruesit më të mirë në industri. Ent neto , Microgaming dhe Luaj 'n Go, të cilët janë ndër ofruesit më të njohur të lojërave të kazinosë, kanë krijuar një numër të mirë lojërash Pin-Up Casino. Të tjera përfshijnë Tigri i Kuq, Igrosoft, Platipus dhe Pari Play .

Support

Mbështetja në Pin-Up Casino shënon me lehtësi kutinë 'shumë e rekomanduar'. Bisedë e drejtpërdrejtë , mënyra më e lehtë për të arritur mbështetjen, është e disponueshme gjatë gjithë kohës. Mbështetja mund të arrihet edhe nëpërmjet email në çdo kohë të ditës. Gjëja e mirë është se lojtarët mund të kenë akses në mbështetje përmes cilësdo gjuhë që ata preferojnë.

Total score8.7
Përfitimet
+ Tërheqjet brenda 24 orëve
+ Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
+ Dizajn miqësor për celularin
+ Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Azerbajxhaniane
Gjermane
Kazake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (21)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
MonedhatMonedhat (14)
Euro
Hryvnia Ukrainase
Leu Moldav
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Somi Uzbekistanas
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Azerbajxhani
Brazili
India
Kazakistani
Kili
Peruja
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Habanero
Igrosoft
Iron Dog Studios
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet