Playerz New Casino Rishikoni

Age Limit
Playerz
Playerz is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.7
Përfitimet
+ Kompania fituese e çmimeve
+ Pay N Play Finland
+ 1800+ lojëra

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi javor
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
Apple Pay
AstroPay
Bank transfer
CLICK2PAY
Credit CardsDebit Card
E-wallets
EcoCard
Instant Bank
Jeton
MaestroNeteller
Nordea
Paysafe CardSkrillVisa
Visa Electron
Zimpler
MonedhatMonedhat (8)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Afrika e Jugut
Finlanda
India
Irlanda
Kanadaja
Malta
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (10)
Big Time Gaming
Evolution GamingEzugi
Gamomat
MicrogamingNetEnt
Play'n GO
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Yggdrasil Gaming

Rreth Playerz

Playerz është një New Casino krijuar në 2021 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 21/12/2021 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Playerz vlerëson 7.7 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Playerz

newcasinorank-al.com favorizon Playerz për bonuset e tij 50FS New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Caribbean Stud, Baccarat, Sic Bo, Blackjack, Craps , dhe shumë të tjera.

Softuerët disponohen në Playerz

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Ezugi, Evolution Gaming, Yggdrasil Gaming, Microgaming, NetEnt , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Playerz

Lojtarët në Playerz mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Playerz pranon metoda kryesore depozitimi si Skrill, Bank transfer, Debit Card, Paysafe Card, Neteller , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Playerz ?

Edhe pse Playerz është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Adhuruesit e kazinosë zgjedhin Playerz për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Playerz është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.