Poker Stars New Casino Rishikoni

Age Limit
Poker Stars
Poker Stars is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Faqja më e madhe e pokerit
+ Mund të luhet në të gjitha pajisjet
+ 7000+ lojëra pokeri

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (5)
Bonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Rumune
Suedeze
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (35)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
Auto Live Roulette
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Classic Roulette Live
Flop Poker
Futboll
Futboll Amerikan
Futsalli
Hendboll
Hokej mbi akull
Kazino Holdem
Kriketi
Lightning Roulette
Live American Blackjack
MMA
PokerPoker me tre letra
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenisi
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Leu rumun
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (1)
Rumania
SoftwareSoftware (13)
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Evolution GamingNetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
PlaytechPragmatic Play
Stakelogic
ThunderkickYggdrasil Gaming

About

PokerStars është një lojtar kryesor në industri me bazë në Ishullin e Manit dhe ka qenë në këtë biznes që nga viti 2001. Për të plotësuar biznesin shumë të suksesshëm të pokerit, kazino PokerStars u lançua në 2015 sipas ligjeve të Nju Xhersit. Ajo ka një faqe të thjeshtë por elegant që përdor një gamë ngjyrash gri, të kuqe, të bardhë dhe të zezë.

Poker Stars

Games

Lojtarët në kazino kanë një gamë të gjerë opsionesh lojërash për të zgjedhur. Lojërat me lojëra elektronike marrin një pjesë të madhe të kazinosë me përzgjedhjen më të fundit të lojërave, si Monopoly Megaways, Divine Fortune, Extra Chilli, The Wild Being 3, White Rabbit dhe Volcano Eruption Extreme. 22 lojërat me letra dhe tavolinë përfshijnë Poker Joker me një dorë, Blackjack me dy kuvertë, Blackjack klasik dhe ruletë evropiane. Adhuruesit e lojërave Video Poker gjithashtu kanë zgjidhjen e tyre me 5 nga lojërat e tyre të preferuara që përfshijnë Deuces Wild, Double Bonus, Single Hand Jack or Better dhe Double Double Bonus. Live Blackjack, Live Baccarat streaming dhe Live American Roulette bëjnë menunë live të kazinosë.

Withdrawals

Një lojtar mund të përdorë të njëjtat metoda depozitimi për të bërë tërheqje nga kazino. Ndryshe nga kazinotë e tjera me kohë të zgjatur në pritje, koha e pritjes në PokerStars është 24-48 orë. Shpejtësia e tërheqjes bazohet në metodën e depozitimit të përdorur. Kuletat elektronike ofrojnë pagesat më të shpejta në më pak se 24 orë, krahasuar me metodat e tjera të tërheqjes.

Monedhat

Lojërat ofrohen në shumë monedha për t'u shërbyer lojtarëve të ndryshëm në mbarë botën. Lojtarët mund t'i mbajnë paratë e tyre në më shumë se një monedhë për t'i mbrojtur ato nga luhatjet e kursit të këmbimit. Një lojtar mund të depozitojë, të tërheqë dhe të luajë me para në dollarë amerikanë. Opsione të tjera që lojtarët mund të mbajnë para janë euro, CAD dhe GBP.

Bonuses

Si një zgjatje mirësjelljeje, lojtarët e rinj që bëjnë një depozitë minimale prej 25 dollarësh kanë të drejtë për një bonus të pabesueshëm të mirëseardhjes 100% me vlerë deri në 600 dollarë. Bonuset e tjera të ofruara në kazino përfshijnë 50% bonus ringarkimi, Fitoni deri në 25 mijë £ në ditë, 30,000 £ për të fituar, PokerStars Random Casino Rewards dhe lojën e fundjavës dhe shumë të tjera.

Languages

Kazinoja ka një bazë të madhe klientësh, kështu që mbështet shumë gjuhë për t'u kujdesur për lojtarët në mbarë botën. Mbështetja ofrohet në gjuhë të tilla si frëngjisht, holandisht, gjermane, bullgare, suedeze, spanjolle, rumune, italiane, daneze, greke, portugeze dhe ruse. Në rast se gjuha e një lojtari nuk mbështetet, ata gjithmonë mund të komunikojnë në anglisht për përgjigjen më të mirë.

Support

Ndihma është gjithmonë pranë me 24 orë. Shërbimi Live Chat nga ekipi i përkushtuar mbështetës i kazinosë. Ju gjithashtu mund të kontaktoni ekipin nëpërmjet adresës së emailit në të gjitha gjuhët e mbështetura si anglisht, portugalisht, gjermanisht, spanjisht, suedisht dhe frëngjisht. Seksioni FAQ është gjithashtu i pasur me përgjigje për të gjitha pyetjet e zakonshme të lojtarëve.

Deposits

Kazinoja ofron një numër mbresëlënës metodash depozitimi. Përveç PayPal, metodat e tjera të depozitimit përfshijnë Astro Pay, transfertë bankare, Neteller, Transfertë bankare, Moneta, Skrill, Qiwi, Yandex Money, WebMoney, Ukash, Todito Cash, Paysafe Card dhe kontrolloni. Fatkeqësisht, kazinoja nuk pranon më depozitë nëpërmjet vizës ose Mastercard. Depozitat janë të menjëhershme dhe duhet të jenë të paktën 10 €.