Uebsajtet më të mira të pokerit në internet për 2022

Poker

2022-01-02

Eddy Cheung

Cila është uebsajti më i mirë për ju për të arritur hapin me shokët dhe për të luajtur letra dhe poker? Në këtë udhëzues më poshtë, unë i kam dhënë përparësi faqeve të internetit që ofrojnë pokerin si lojën kryesore. Këto janë faqet e internetit më të mira për të luajtur poker në vitin 2022.

Uebsajtet më të mira të pokerit në internet për 2022

Një Kthyes Klasik dhe Shumëvjeçar në Listë - 888 Poker

888 Poker është një nga faqet e internetit më të famshme dhe me performancën më të lartë të pokerit këtë vit. Është një produkt i 888 Holdings dhe një nga markat më të njohura të lojërave të fatit në botë.

888 Poker funksionon përmes një faqe interneti të dizajnuar në mënyrë profesionale me udhëzues të detajuar se si të luani lojëra të ndryshme, të depozitoni dhe të kërkoni bonuse. Ju mund të zbuloni libra pokeri, strategji dhe udhëzues rregullash për variante të ndryshme të pokerit.

Kur bëhet fjalë për bonuset, 888 Poker përputhet me depozitën tuaj të parë 100% deri në $400. Ju mund t'i përdorni këto para në pothuajse të gjitha variantet e pokerit në sit: Omaha, Texas Hold'em, SNAP, 5-Card Draw, Three-Card Stud dhe turne live.

Një nga lojtarët më të vjetër në bllok - Yjet e Pokerit

Poker Stars është me shumë mundësi uebfaqja më e madhe e pokerit në botë. Ai gjithashtu mbështetet dhe sponsorizohet nga shumë të famshëm: Neymar, Cristiano Ronaldo, Rafael Nadal dhe Jennifer Shahade, për të përmendur disa.

Si një faqe interneti pokeri me famë botërore, Poker Stars tërheq mijëra lojtarë çdo ditë. Kjo do të thotë se nuk ka asnjë shans që të vizitoni faqen dhe të mos gjeni dikë ose një grup njerëzish për të luajtur.

Pjesa më e mirë e Poker Stars është se disa nga lojërat e tij janë të disponueshme falas dhe ato janë shumë media të prodhuara përreth sajtit, kështu që është e lehtë të kuptosh pokerin dhe të mbash kontakte me dramën më të fundit të tij.

Party Poker - Faqja e Pokerit të Gjithkush

Këta djem janë konkurrentët kryesorë të Poker Stars.

Ndryshe nga shumë site lojërash fati, Party Poker nuk ju mbyt me rrjete lojërash. Në vend të kësaj, ai përmban një pjesë të vogël të turneve dhe lojërave që mund të luani. Më pas mund të lëvizni nëpër kategori të ndryshme për të mësuar më shumë rreth operatorit.

Ai gjithashtu përmban një kohëmatës të dobishëm që numëron numrin e orëve të mbetura deri në turneun tjetër madhor. Sidoqoftë, ekziston gjithashtu një kategori për turnetë e planifikuar për të vazhduar me konkurset dhe një vend për të kontrolluar seritë vjetore të kompanisë.

Faqja e Pokerit e Yjeve - Full Tilt Poker

Me një bonus i mrekullueshëm i hyrjes, ju shpërblen $30 menjëherë kur krijoni një llogari dhe deri në $600 kur bëni një depozitë. Ashtu si Party Poker, Full Tilt Poker vazhdon të zgjerojë portofolin e tij - ai përmban një kazino me lojëra elektronike, video poker dhe lojëra me letra RNG.

Duke qenë një markë e ndërtuar në ofrimin e turneve të pokerit, nuk ka një variant të njohur pokeri që nuk do ta gjeni në faqen e internetit. Ka Texas Hold'em. Pastaj është Barazimi: 5-karta, 2-7-trefishtë dhe madje edhe Badugi.

Full Tilt Poker operohet nga të njëjtët njerëz që zotërojnë Poker Stars—The Stars Group. Si rezultat, të dy faqet ndajnë shumë ngjashmëri. Për shembull, Full Tilt përmban gjithashtu një vend për të mësuar poker. Për më tepër, ajo ka turne të shumtë për t'iu përshtatur lojtarëve të ndryshëm.

Të rejat e fundit

Wazdan prezanton në vjeshtë me promovimin e ri të Rrjetit Mystery Fall
2023-09-15

Wazdan prezanton në vjeshtë me promovimin e ri të Rrjetit Mystery Fall

Lajme