Rapid Casino New Casino Rishikoni

Age Limit
Rapid Casino
Rapid Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.4
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (1)
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
EcoPayz
Interac
Jeton
Klarna
MasterCardMuchBetterNeteller
Revolut
Skrill
Sofort
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (23)
1x2Gaming
4ThePlayer
Big Time Gaming
Boomerang
Booming Games
Elk Studios
Fantasma Games
Felt Gaming
Games Labs
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
ReelPlay
Relax Gaming
Spearhead
Sthlm Gaming

Rapid Casino

RapidCasino ofron një ndërfaqe shumë miqësore për përdoruesit. Megjithatë, ofron një koncept argëtues, pasi Kazino Rapid ka të bëjë me Perëndimin e Egër! Gjithçka, deri te përfitimet dhe ato që lojtarët mund të marrin prej tyre, ka një temë për ta bërë këtë një udhëtim argëtues kaubojsh.

RapidCasino ofron një sërë veçorish magjepsëse. Gjatë gjithë këtij rishikimi, ne do të shikojmë gjithçka që e veçon këtë kazino nga konkurrenca. Ne do të shqyrtojmë mënyrat e pagesës, lojërat, bonuset dhe sigurinë për t'i ndihmuar lojtarët të marrin vendimin më të mirë të mundshëm.

Pse të luani në RapidCasino?

RapidCasino ka një ndërfaqe përdoruesi shumë të këndshme. Motivi Wild West shtrihet në të gjithë sitin, duke kontribuar në një mjedis të këndshëm lojrash. Faqja ofron një gamë të gjerë lojërash, por nuk ka alternativa të pokerit në asnjë formë, gjë që është zhgënjyese. Megjithatë, ekziston një paketë bujare e mirëseardhjes që mbulon tre depozitat e para. Lojtarët gjithashtu mund të paguajnë duke përdorur metoda të ndryshme, megjithëse ka tarifa për t'u marrë parasysh. Ndërsa ka disa mangësi, faqja ka një platformë të lehtë për t'u përdorur dhe një gamë të madhe lojërash, gjë që e bën të vlefshëm për t'u vizituar.

About

Rapid Casino është një kazino e njohur në internet që filloi në vitin 2021. Mund të thuhet se po përpiqet të ndikojë në industri dhe deri më tani ka qenë i suksesshëm. Ajo u themelua nga ekspertë të industrisë të cilët derdhën njohuritë e tyre në zhvillimin e kësaj kazinoje. Për më tepër, Autoriteti i Lojërave të Maltës i ka dhënë faqes një licencë, duke siguruar që ju të mund të luani lojërat dhe shpërblimet e sajtit në një atmosferë të sigurt.

Qëllimi kryesor i Rapid Casino është të tërheqë lojtarët e kazinosë që duan të luajnë në pajisjet e tyre celulare. Ka pamje të shkëlqyera vizuale, një dizajn modern dhe kohë të shpejtë ngarkimi në çdo pajisje celulare që zgjidhni.

Games

RapidCasino përmban një numër të madh lojërash për të zgjedhur. Kazinoja i ka ndarë lojërat në kategori të ndryshme për ta bërë më të lehtë për lojtarët të gjejnë atë që kërkojnë.

Lojëra tavoline

Ka një sërë lojërash virtuale tavoline në seksionin e lojërave tavoline, duke përfshirë ruletin, blackjack, baccarat dhe më shumë. Megjithatë, asnjë lojë video poker nuk duket të jetë e aksesueshme, gjë që është pak zhgënjyese. Është më mirë të shkoni diku tjetër nëse po kërkoni të luani poker.

Kazino live

Nëse ju pëlqejnë lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë, koleksioni i kazinosë live të Rapid Casino përfshin gjithçka që ju nevojitet, duke përfshirë një larmi blackjack, ruletë dhe lojëra të tjera të drejtpërdrejta.

Eagle Power, Mystic Chief, Mega Mine, Book of Dead, Fruit Party, Dynamite Riches, Primate King, Sweet Bonanza dhe të tjera janë ndër lojërat e disponueshme. Blackjack Azure, Live Roulette, Mega Roulette, One Blackjack, Roulette Azure dhe lojëra të tjera live kazino janë të disponueshme në kazino.

Bonuses

Nëse i bashkoheni kësaj kazinoje online me temë gjuetie Western Gold si një lojtar i ri, do të keni automatikisht të drejtën për një bonus mirëseardhjeje. Rapid Casino, nga ana tjetër, është më shumë se thjesht stimuj dhe promovime të njëhershme për lojtarët e rinj. Ekziston gjithashtu një rrjedhë e qëndrueshme e bonuseve të bazuara në kohë.

Rapid Casino aktualisht nuk ka një program VIP ose një klub besnikërie. Nisur nga rinia e faqes, nuk përjashtohet mundësia që kazinoja të prezantojë një funksion të tillë në të ardhmen. Nëse diçka ndryshon, ne do të duhet ta rishikojmë atë.

Payments

Pas hyrjes në llogaritë e tyre, lojtarët mund të bëjnë depozita. Ju mund të bëni depozita përmes:

  • Kartat e vizave
  • Kartat e Debitit dhe Kreditit 
  • Master Cards 
  • Transferte bankare 
  • Trustly dhe metoda të tjera të portofolit elektronik.

Tërheqjet mund të bëhen duke zgjedhur opsionin e arkës dhe duke futur informacionin tuaj. Tërheqjet mund të bëhen në të njëjtat mënyra si bëhen depozitat, megjithëse mund t'ju ngarkohet një tarifë tërheqjeje. Ju keni një kufi ditor të tërheqjes prej $ 5000.

Monedhat

Monedhat e pranuara nga kjo kazino janë EUR, CAD, NZD, NOK dhe USD.

Languages

Anglishtja, frëngjishtja, finlandishtja, norvegjishtja, gjermanishtja dhe polonishtja janë gjuhët e mbështetura nga RapidCasino. Mund të ketë shanse për një gjuhë tjetër në të ardhmen.

Software

Integrimi i një numri ofruesish të ndryshëm softuerësh është pjesë e asaj që e bën RapidCasino kaq të shkëlqyeshëm. Këto burime të ndryshme kontribuojnë në diversitetin e platformës së lojrave.

Ofruesit kryesorë të softuerit janë:

  • Lojë pragmatike
  • NetEnt
  • Rrotullimi i shpejtë
  • Luaj'n GO

Red Tiger, Big Time Gaming, Relax Gaming dhe një mori furnizuesish të tjerë më të vegjël dhe të ardhshëm janë ndër ato të paraqitura në kazino. Të gjitha këto kompani përdorin teknologjinë më të përditësuar HTML5, kështu që lojërat mund të luhen në çdo pajisje.

Support

Lojtarët mund të shijojnë një përvojë të qetë lojrash në RapidCasino. Megjithatë, nëse ka ndonjë problem, ato nuk do të jenë problem sepse faqja ka një sistem fantastik të shërbimit ndaj klientit. Ekziston një flluskë bisede live në çdo faqe që është e disponueshme 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Për të komunikuar, lojtarët mund të përdorin veçorinë e mesazheve të ngulitura ose të dërgojnë një email.