Raptor New Casino Rishikoni

Age Limit
Raptor
Raptor is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.0
Përfitimet
+ Deri në 500 rrotullime falas
+ 10% Cashback Javore
+ Nuk ka kërkesë për bast

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (6)
Bonus cashback
Bonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Gjermane
Gjermane austriake
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (41)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Auto Live Roulette
Azuree Blackjack
Baste online
Blackjack
Blackjack Party
Classic Roulette Live
Crazy Time
Deal or No Deal Live
Dragon Tiger
European Roulette
Flop Poker
French Roulette Gold
Gonzo's Treasure Hunt
Infinite Blackjack
Jackpot Roulette
Kazino Holdem
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Texas Holdem Bonus
Live Ultimate Texas Hold'em
Live XL Roulette
Monopoly Live
Perfect Blackjack
Poker
Roulette Double Wheel
Ruletë
Side Bet City
Slotat
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Texas Holdem
Unlimited Blackjack
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Crypto
EcoPayz
GiroPay
Interac
Jeton
MasterCard
MiFinity
MuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrill
Sofort
Visa
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Norvegjeze
ShtetetShtetet (4)
Austria
Gjermania
Norvegjia
Zvicra
SoftwareSoftware (269)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
4ThePlayer
7mojos
888 Gaming
AE Casino
AG software
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Aiwin Games
All41 Studios
AllWaySpin
Allbet Gaming
Amatic Industries
Amaya (Chartwell)
Apex Gaming
Apollo Games
Aristocrat
Asia Gaming
Asia Live Tech
Aspect Gaming
Asylum Labs
Atmosfera
August Gaming
Authentic Gaming
BB Games
BF Games
BGAMING
BTG
Bally
Bally Wulff
Barcrest Games
Belatra
Betconstruct
Betdigital
Betgames
Betixon
Betradar
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Black Pudding Games
Bluberi
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Bulletproof Games
Bwin.Party
CQ9 Gaming
CT Gaming
Caleta
Casino Technology
Cassava
Cayetano Gaming
Chance Interactive
Charismatic Games
Concept Gaming
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
Creative Alchemy
Cryptologic (WagerLogic)
D-Tech
DLV Games
Dragonfish (Random Logic)
Dragoon Soft
DreamGaming
DreamTech
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Electracade
Elk Studios
Endorphina
Esball Online Casino
Espresso Games
Euro Games Technology
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Extreme Live Gaming
Eye Motion
Ezugi
Fantasma Games
Fazi Interactive
Felix Gaming
Felt Gaming
Fils Game
Fortune Factory Studios
Foxium
Fuga Gaming
Fugaso
Future Gaming Solutions
GS
GTS
Gamatron
GameArt
GameBurger Studios
GameScale
GameX Studio
Gamefish
Gameplay Interactive
Games Labs
Games Warehouse
GamesOS/CTXM
Gamevy
Gaming1
Gamomat
Gamshy
Ganapati
Genesis Gaming
Genii
Gold Coin Studios
Golden Hero
Golden Rock Studios
Grand Vision Gaming (GVG)
GreenTube
Habanero
Hacksaw Gaming
Half Pixel Studio
High 5 Games
IGT (WagerWorks)
Igaming2go
Igrosoft
Inbet Games
Inspired
Iron Dog Studios
JDB168
Jadestone
Join Games
Jumbo Games
Just For The Win
Kalamba Games
Kiron
Kiron Interactive
Leander Games
Leap Gaming
Lightning Box
Live 5 Gaming
Lost World Games
LuckyStreak
Magic Dreams
MahiGaming
Mascot Gaming
Max Win Gaming
MetaGU
Microgaming
Mr. Slotty
Multicommerce Game Studio
Multislot
Mutuel Play
Nazionale Elettronica
Neon Valley Studios
NetEnt
NetGame
Netoplay
NextGen Gaming
Noble Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Novomatic
Nucleus Gaming
Nyx Interactive
OMI Gaming
Octavian Gaming
Odobo
Old Skool Studios
OneTouch Games
Opus Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
PartyGaming
Patagonia Entertainment
PearFiction
Plank Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
PlayStar
Playlogic Entertainment
Playson
Playtech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
Probability
Pulse 8 Studio
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
RTG
Rabcat
Random Logic
Real Time Gaming
Realistic Games
Red 7 Gaming
Red Rake Gaming
Reel Time Gaming
ReelPlay
Reflex Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
Rival
Ruby Play
SA Gaming
SABA Sports
SG Gaming
SUNFOX Games
SYNOT Game
Scientific Games
Seven Deuce Gaming
Sexy Baccarat
Shuffle Master
Side City Studios
Sigma Games
SimplePlay
SkillOnNet
Skillzzgaming
Slingo
Slot Factory
SmartSoft Gaming
Snowborn Games
SoftSwiss
Spadegaming
Spearhead
Spieldev
Spigo
Spike Games
Spin Play Games
Spinmatic
Spinomenal
Splitrock
Stakelogic
Sthlm Gaming
Storm Gaming
Stormcraft Studios
SuperlottoTV
Swintt
TVBET
TVBET
Tai Shan
Thunderkick
Thunderspin
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
TopTrend
Topgame
Touchstone Games
Triple Cherry
Triple Edge Studios
Triple Profits Games (TPG)
True Lab
VIVO Gaming
Vela Gaming
Virtual Tech
Visionary iGaming
WGS Technology (Vegas Technology)
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
We Are Casino
White Hat Gaming
Wild Streak Gaming
World Match
X Play
XPG
XPro Gaming
Xplosive
Yggdrasil Gaming
ZEUS PLAY
ZITRO Games
iSoftBet

Rreth Raptor

Raptor është një New Casino krijuar në 2021 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 05/04/2022 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Raptor vlerëson 9 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Raptor

newcasinorank-al.com favorizon Raptor për bonuset e tij 500 rrotullime falas New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Texas Holdem, Video Poker, Ruletë, Poker, Dragon Tiger , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Raptor

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Novomatic, Thunderkick, GamesOS/CTXM, IGT (WagerWorks), NetEnt , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Raptor

Lojtarët në Raptor mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Raptor pranon metoda kryesore depozitimi si EcoPayz, MuchBetter, Paysafe Card, Neteller, Skrill , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Raptor ?

Edhe pse Raptor është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Adhuruesit e kazinosë zgjedhin Raptor për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Raptor është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.