Kazinotë më të mira të reja me Real Time Gaming 2022

Luajtja e kazinosë në kohë reale është e mundur në internet për disa vite tani. Shumë lojëra të kazinove në internet mundësohen nga softueri i prodhuar nga kompania Realtime Gaming (RTG), e cila është një nga kompanitë më të rëndësishme në sektorin e kazinove online. Kjo kompani punon që nga viti 1998 dhe është një nga shitësit kryesorë të lojërave online në të gjitha platformat e kazinove.

Sigurisht, shumica e lojtarëve të kazinove në internet kanë luajtur në disa lojëra të krijuara nga softueri RTG. Ka shumë kazino të reja në internet që përdorin lojëra kazino RTG. Këtu do të gjeni më shumë informacion rreth RealTime Gaming dhe një listë të disa prej kazinove të reja në internet duke përdorur softuerin e tyre.

Kazinotë më të mira të reja me Real Time Gaming 2022
Rreth lojërave në kohë reale

Rreth lojërave në kohë reale

RealTime Gaming, një pionier në zhvillimin e lojërave të kazinove online, u themelua në qytetin amerikan të Atlantës në vitin 1998. Si një nga kompanitë e para në këtë sektor, RealTime Gaming zhvilloi lojëra të ndryshme të kazinove në internet, të cilat i bënë ato të fitonin popullaritet shpejt.

Një pjesë e madhe e suksesit të RTG ishte "Slots Real Series", dhe që atëherë, lojërat elektronike u bënë produkti më i suksesshëm i tyre. Pas miratimit të Aktit të Zbatimit të Paligjshëm të Lojërave në Internet (UIGEA) në Shtetet e Bashkuara, kompania u zhvendos në Kosta Rika. Në vitin 2007, ato u blenë nga Hastings International, një kompani me bazë në Curaçao, një ishull holandez i Karaibeve.

Rreth lojërave në kohë reale
Lojëra të reja RTG

Lojëra të reja RTG

Lojërat në kohë reale (RTG) prodhohen nga kompania RTG, e cila zhvillon softuerin e saj dhe e shet atë në platformat e ndryshme të kazinove në internet. Ka shume lojëra të reja kazino në internet prodhuar nga RTG që janë shfaqur kohët e fundit.

Shumica e lojërave RTG që janë lançuar në 2020 ishin lojëra elektronike. Ata kanë tema të ndryshme, por ndoshta ajo që bie më shumë në sy është Cash Bandits 3, një lojë slot e frymëzuar nga video-loja tradicionale. Lojëra të tjera të reja slot janë Ape King, Achilles Deluxe, Shadow Gods, e cila ka një temë egjiptiane dhe Vegas Lux, të cilat do ta bëjnë lojtarin të ndihet se është diku në Las Vegas.

Lojëra të reja RTG
Zgjedhja e lojërave në kohë reale

Zgjedhja e lojërave në kohë reale

Lojërat e kazinosë janë shumë të ndryshme, me jackpot dhe shumë lloje pokeri, por ka një që është fituesi i padiskutueshëm midis RTG-ve: lojërat elektronike. Kjo është padyshim loja më e rëndësishme ndër ato të prodhuara nga kompania RealTime Gaming.

Temat janë aq të ndryshme sa është e pamundur t'i numërosh. Por një nga temat më të forta që ka mbizotëruar midis lojërave elektronike lidhet me Egjiptin e Lashtë. Lojëra të ndryshme zakonisht lansohen çdo vit, duke treguar histori të faraonëve. Gjithashtu, temat nga videolojërat, filmat e njohur ose udhëtimet janë të zakonshme. Slotet RTG janë një botë për t'u çuditur përgjithmonë.

Zgjedhja e lojërave në kohë reale
Faqet e besuara të kazinove RTG: Si t'i identifikoni ato?

Faqet e besuara të kazinove RTG: Si t'i identifikoni ato?

Ka shumë të vjetra dhe platformat e reja të kazinosë në internet. Por lojtarët duhet të kenë vëmendje për të shmangur problemet. Të dish se si të besosh në një kazino RTG është më e lehtë nga sa duket.

Zakonisht, në fund të faqes, lojtarët mund të gjejnë të dhënat e kazinosë në internet. Atje, zakonisht tregohet licenca dhe vendi ku është marrë licenca. Nëse nuk ka licencë, ka shumë të ngjarë që nuk është e ligjshme.

Është gjithashtu e rëndësishme të kërkoni për certifikata të palëve të treta, të lëshuara nga kompani ose persona që mbështesin kazinonë në internet.

Faqet e besuara të kazinove RTG: Si t'i identifikoni ato?
Siguria në kazinotë RTG: A mbrohen të dhënat e mia?

Siguria në kazinotë RTG: A mbrohen të dhënat e mia?

RealTime Gaming është një kompani që operon që nga viti 1998 në shumë vende. Sistemi i tij i sigurisë është përmirësuar shpesh dhe është i certifikuar nga sisteme të brendshme dhe të palëve të treta. Kjo garanton që vetë lojërat janë të sigurta. E gjithë kjo ka të bëjë me menaxhimin e të dhënave.

Të dhënat në kazinotë online janë të koduara në një nga dy sistemet: SSL dhe TLS. Verifikimi që kazinoja e re në internet funksionon me një nga këto teknologji është e nevojshme për të pasur siguri. Është gjithashtu e rëndësishme që luajtësi të lidhet nga një lidhje e sigurt, me një shfletues që lejon enkriptimin HTTPS.

Siguria në kazinotë RTG: A mbrohen të dhënat e mia?