Rocketpot New Casino Rishikoni

Age Limit
Rocketpot
Rocketpot is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet
+ Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
+ Mbi 2600+ lojëra
+ Libri sportiv kripto

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (3)
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Spanjolle
LicencatLicencat (2)
Curacao
Panama Gaming Control Board
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (5)
Bitcoin
Crypto
Dogecoin
Ethereum
Litecoin
MonedhatMonedhat (1)
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (200)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea Ekuatoriale
Guinea-Bissau
Haiti
Holanda
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Montserrat
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (40)
Asia Gaming
BGAMING
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fugaso
GameArt
Gamomat
Genii
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Microgaming
Mr. Slotty
OneTouch Games
Oryx Gaming
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spinomenal
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Cherry
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming

About

Rocketpot është një kazino e re Bitcoin që u lançua në vitin 2019. Dannesklojd Ventures BV e zotëron dhe operon atë, dhe ka një licencë Curacao. Rocketpot arriti të fitojë shërbimet e shumë zhvilluesve të shquar të lojërave në një kohë shumë të shkurtër në industrinë e iGaming. Si rezultat, ka mbi 2600 lojëra për të zgjedhur, duke filluar nga lojëra elektronike tradicionale deri te titujt bashkëkohorë me mijëra shanse për të fituar.

Games

Rocketpot ofron një përzgjedhje tepër të larmishme të lojërat e kazinosë në internet. Në fakt, faqja pretendon se ka mbi 3,000 lojëra kripto, me të tjera që ngarkohen gjatë gjithë kohës. Si rezultat, ne besojmë se ky është një nënvlerësim i numrit të lojërave që ka. Përzgjedhja e tij përfshin të gjitha lojërat kryesore të tavolinës, si dhe disa më të vogla. Nga menyja e faqes fillestare, thjesht mund të hyni.

Për shembull, ka mbi 20 lojëra të dallueshme blackjack për të zgjedhur, secila me grupin e vet të rregulloreve.

Withdrawals

Është e thjeshtë për të mbledhur fitimet tuaja në kazino Rocketpot. Thjesht shkoni te skeda e tërheqjes dhe futni adresën tuaj të kriptos, si dhe shumën që dëshironi tërheqë. Kur klikoni në lidhjen në emailin e konfirmimit, ajo do të përpunohet. Për një tarifë modeste, tërheqja do të transferohet nga portofoli i nxehtë i Rocketpot.

Bonuses

Rocketpot është një kazino bujare në internet. Për të qenë i sinqertë, mund të jetë një nga më bujarët në treg. Lojtarët e rinj mund të përfitojnë nga një bonus i rëndësishëm mirëseardhjeje prej 1 BTC, i cili mbulon çdo depozitë deri në atë shumë.

Për t'u kualifikuar për bonus regjistrimi, fillimisht duhet të bashkoheni dhe të bëni një depozitë 1 BTC. Rocketpot do të përputhet plotësisht me shumën, duke ju dhënë dy herë më shumë për të filluar. Para se të filloni të luani lojërat, së pari duhet të kërkoni bonusin. Ky promovim kërkon një depozitë kualifikuese prej 0,001 BTC ose ndonjë monedhë tjetër. Përdoruesit e rinj të Rocketpot do të shpërblehen gjithashtu me 10% kthim parash ditor për një periudhë të kufizuar.

Languages

anglisht dhe japoneze janë gjuhë të mbështetura nga kazino Rocketpot. Por biseda e drejtpërdrejtë është e disponueshme në gjuhët e mëposhtme finlandisht, gjermanisht, anglisht, norvegjez, frëngjisht, japonisht.

Monedhat

Rocketpot Casino është një kazino kripto-miqësore që pranon të gjitha llojet e monedhave virtuale. Tani duhet Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Dogecoin, dhe NEO, me më shumë që do të vijnë në të ardhmen, sipas kompanisë.

Software

Disa nga 56 software kazino firmat që fuqizojnë lojërat e Rocketpot janë:

Rezultati është se ka shumë ndryshime në aspektin e kënaqësisë dhe mund të gjeni shumë gurë të çmuar që i përshtaten stilit ose disponimit tuaj të lojës.

Support

Është thelbësore të kesh një sistem mbështetës të mirë-krijuar në mënyrë që të krijosh besim me lojtarin. Rocketpot.io ofron ndihmë të drejtpërdrejtë 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë, si dhe aftësinë për të shkruar një email. Duke klikuar ikonën "Chat" në këndin e poshtëm djathtas, mund të kontaktoni shpejt asistencën.

Deposits

Rocketpot zakonisht merr ekskluzivisht kriptomonedha, por kohët e fundit ata kanë prezantuar mundësinë për të blerë kriptomonedhë me një kartë Krediti direkt në faqen e tyre të internetit. Kjo aftësi ofrohet nga Rocketpot në bashkëpunim me Utorg.pro dhe ne besojmë se shumë lojtarë do ta pëlqenin atë. Nuk ka asnjë kërkesë për një depozitë minimale.