Royal Panda New Casino Rishikoni

Age Limit
Royal Panda
Royal Panda is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.0
Përfitimet
+ Tërheqje të shpejta
+ E shkëlqyeshme në celular
+ Tema panda
+ Aplikacioni i disponueshëm

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Kineze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (3)
CAIXA Brazil
Malta Gaming Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (41)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
Shah
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Valorant
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (32)
AGMO
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
Bank transfer
Boleto
Credit CardsDebit Card
DineroMail
Euteller
Fast Bank Transfer
FundSend
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
Instant bank transfer
Lobanet
MasterCardMuchBetterNetellerPaysafe Card
Przelewy24
SafetyPay
Skrill
Sofortuberwaisung
Todito Cash
Trustly
Ukash
Visa
eKonto
ewire
iWallet
MonedhatMonedhat (10)
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (7)
Brazili
Finlanda
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (13)
1x2Gaming
Aristocrat
Barcrest Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Genesis Gaming
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Play'n GO
Pragmatic Play
Rabcat
Thunderkick

About

Royal Panda është një kazino me reputacion që operon nën një licencë të Autoritetit të Lojërave Malteze. Ajo u krijua në 2013 nga Royal Panda Limited. Është një nga kazinotë më të këndshme vizualisht përreth, ku pika kryesore është maskota e saj ikonë panda. Ajo ka krijuar një reputacion si kazinoja e preferuar për lojëra.

Royal Panda

Games

Biblioteka e lojërave të Royal Panda përbëhet nga mbi 3000 lojëra kazino emocionuese. Ekziston një koleksion i madh lojërash tavoline që përfshin tituj baccarat, versione ruleti, tituj blackjack dhe variante të ndryshme pokeri. Lojërat e njohura të pokerit që ofrohen janë Jackpot Poker, Deuces Wild, Texas Hold'em Bonus Poker dhe Jacks or Better. Të apasionuarit pas tregtarëve të drejtpërdrejtë do të jenë gjithashtu të kënaqur me cilësinë e shërbimit këtu. Tabelat priten nga tregtarët e vërtetë dhe transmetohen në definicion të lartë. Lojërat e drejtpërdrejta përfshijnë ruletë evropiane, ruletë amerikane, ruletë franceze, mut, sic bo, poker dhe blackjack. Titujt e lojërave elektronike janë të shumta. Lojtarët mund të fitojnë jackpot-e progresive: Gonzo's Quest, Monkey's Hand, Book of Dead, për të përmendur disa.

Withdrawals

Tërheqjet mund të bëhen nëpërmjet transfertës bankare, Neteller, Skrill, MasterCard, Visa dhe Maestro. Shuma maksimale e parave të gatshme me shumicën e metodave është 100,000 dollarë, ndërsa minimumi është 10 dollarë. Të gjitha tërheqjet nuk tërheqin një tarifë shërbimi. Koha e përpunimit varet nga opsioni i tërheqjes që zgjedh një lojtar. Tërheqjet përmes Skrill dhe Neteller janë të menjëhershme.

Monedhat

Ky operator kazino pranon monedhat e mëposhtme MXN, USD, EUR, SEK, CAD, GBP dhe CZK. Të gjitha pagesat dhe tërheqjet mund të bëhen vetëm duke përdorur monedhat e përmendura. Lojtarët, monedhat e të cilëve nuk pranohen duhet të përdorin konvertues të monedhës së palëve të treta për të kthyer fondet e tyre në monedha të pranueshme. Konvertime të tilla tërheqin kosto shtesë.

Bonuses

Nje e ngrohte bonus mirëseardhjeje pret lojtarët për herë të parë në këtë kazino. Lojtarët marrin një bonus të përputhur 100% deri në 200 dollarë në depozitën e tyre të parë. Ky shpërblim shtohet më tej nga dhjetë rrotullime falas në slotin e librit të të vdekurve. Dy depozitat e ardhshme gjithashtu tërheqin një bonus. Më shumë stimuj përfshijnë turne, rrotullime falas dhe shpërblime të besnikërisë.

Languages

Gjuha kryesore në Royal Panda është anglishtja. Përtej anglishtes, kazino mbështet gjuhë të tilla si norvegjeze, japoneze, gjermane, spanjolle, kineze, portugeze dhe suomi. Të gjitha këto gjuhë janë të vendosura në listën rënëse në fund të faqes kryesore të faqes së internetit. Mbështetja e klientit ofrohet gjithashtu në të gjitha gjuhët e përmendura.

Support

Mbështetja e jashtëzakonshme e klientit në Royal Panda është miqësore, me përvojë dhe e përgatitur mirë me të gjitha çështjet e kazinosë. Mbështetja nuk ofrohet gjatë gjithë kohës, por midis orës 09:00 dhe 00:30 (GMT+1). Ekipi mbështetës zgjidh problemet përmes veçorisë së bisedës live, emailit dhe telefonit. Ai gjithashtu ka një qendër ndihme me burime të gjera për të zgjidhur pyetjet e përgjithshme.

Deposits

Lojtarët në Royal Panda mund të financojnë llogaritë e tyre duke përdorur procesorë pagesash si Visa, Maestro, MasterCard, Neteller, Skrill, Paysafecard, AstroPay Direct, AstroPay Card, Venus Point, Zimpler, Me besim, Sofort, SafetyPay, Shumë më mirë, Interac, iWallet, iDebit, INSTADEBIT, Giropay, Euteller dhe ecoPayz. Kufiri i pagesës për shumicën e metodave është 15,000 dollarë, ndërsa depozita minimale është 10 dollarë.