Rishikimi i ri i bonusit të Royal Spinz

Royal SpinzResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusBonus 120 rrotullime falas
Lojëra me fitore të menjëhershme
Dizajn miqësor për përdoruesit
Kazino shumëgjuhëshe
Shpërblime të pabesueshme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Lojëra me fitore të menjëhershme
Dizajn miqësor për përdoruesit
Kazino shumëgjuhëshe
Shpërblime të pabesueshme
Royal Spinz is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Aktualisht, bonusi i anëtarëve të rinj është një ndeshje depozite 400% deri në 800 € + 50 rrotullime falas. Depozita e dytë komandon një bonus 300% (600 €) dhe 40 rrotullime falas; ndërsa e treta është 200% (deri në 400 €) dhe 30 rrotullime. Disa lojëra elektronike vijnë me bonuse të veçanta dhe ringarkoni bonuset lojtarët mund të pretendojnë çdo natë.

Kodet e bonusitKodet e bonusit
+3
+1
Mbyll
Games

Games

Ka një mori lojërash në RoyalSpinz, që ofrojnë shumë jackpot-e progresive, lojëra elektronike, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, bingo, letra gërvishtëse, lojëra tavoline dhe letrash. Titujt e veçuar përfshijnë Wild Hunter, Trump It, 4 Winning Directions dhe African Spirit. Slotet e videove në faqe mundësohen nga Booongo, Fugaso, shpërthyes. Shembuj janë zoti Luck, Planet Fortune dhe Shenjat e Fatit. Ka një shumëllojshmëri lojërash tavoline dhe letrash si blackjack, ruletë, dhe Wild Sevens. Slotet emocionuese vijnë në të gjitha llojet e temave dhe elementeve emocionuese të lojës. Magic Spinners, Vikings Unleashed Megaways, Agent Jane Blonde Returns, Rise of Horus, Tesla Jolt, Wild Easter dhe Nuke World janë disa nga lojërat elektronike më të njohura.

Software

Biblioteka mundësohet nga ofruesit kryesorë të softuerit, duke përfshirë për ta bërë përvojën tuaj edhe më argëtuese. Këta furnizues të përmbajtjes janë të njohur për ofrimin e lojërave me grafikë të cilësisë së lartë, histori gjithëpërfshirëse dhe pagesa mbresëlënëse.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, Royal Spinz ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ Trustly, Neteller, Credit Cards, Visa, WebMoney .

Deposits

Të gjitha mënyrat e pagesës në RoyalSpiz janë shumë të siguruara me teknologjinë më të fundit. Ekziston edhe një bonus 15% për depozitat e bëra përmes Sofort, Paysafecard, Neteller, Giropay, Skrill dhe PostePay. Shuma minimale për të financuar një llogari është 10 dollarë. Bitcoin, Visa, MasterCard, Neteller, EPS, ecoPayz, iDeal dhe Sporopay pranohen. Lojtarët rusë mund të përdorin QiWi dhe WebMoney.

Withdrawals

Momenti më emocionues për entuziastët e kazinosë është kur ata po arkëtojnë fitimet e tyre. RoyalSpinz lejon një shumë minimale tërheqjeje prej $100 në çdo kohë dhe një maksimum prej $5000 në muaj. Lojtarët mund të zgjedhin nga një mori mënyrash pagese duke përfshirë eBanking, Easy EFT, Siru Mobile, Trustpay, SafetyPay, Trustly, Zimpler, Multibanko dhe Astropay, etj.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+178
+176
Mbyll

Valutat

EuroEUR

Languages

RoyalSpinz siguron që klientët nga të gjitha kontinentet dhe vendet të gjejnë opsione të përshtatshme për të parë faqen dhe për të komunikuar me ekipin mbështetës. Kur lojtarët hyjnë në sit, ata mund ta përkthejnë atë në nëntë gjuhë të ndryshme përveç anglishtes, përkatësisht daneze, finlandeze, holandeze, frënge, rusisht, italisht, spanjisht, norvegjeze dhe suedeze. Ekipi i mbështetjes së klientit flet kryesisht anglisht.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Royal Spinz ka një vlerësim të lartë 9 dhe ka funksionuar që nga 2018 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Royal Spinz si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Royal Spinz për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Licencat

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Royal Spinz . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Royal Spinz gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Royal Spinz siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Kazinoja RoyalSpinz ka zotëruar artin e lojërave në internet me titujt më të fundit në industri. Përdorimi i një faqeje të mirëprezantuar në pronësi të Game Tech Group filloi të punojë në 2018 nën mbikëqyrjen e Cyberluck, një mbajtës i licencës Curacao eGaming Master. Me temën e familjes mbretërore, kazinoja ka fituar besimin mes lojtarëve të fatit falë pagesave të tyre të sigurta.

Royal Spinz

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2018

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Royal Spinz . Vizitoni faqen Royal Spinz dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Rishikimi i Mbështetjes së Klientit Royal Spinz: Një mik në nevojë

Jeni lodhur duke pritur me orë të tëra për të marrë një përgjigje nga mbështetja e klientit? Mos kërkoni më larg se Royal Spinz! Si një entuziast i zjarrtë i kazinosë në internet, kam pasur pjesën time të drejtë të përvojave me ekipe të ndryshme të mbështetjes së klientit. Më lejoni t'ju them, Royal Spinz dallon nga turma.

Bisedë e drejtpërdrejtë me rrufe

Një nga veçoritë e spikatura është mbështetja e tyre e bisedës live. Është si të kesh një mik pranë sa herë që ke nevojë për ndihmë. Ekipi në Royal Spinz përgjigjet brenda pak minutash, duke siguruar që pyetjet tuaja të adresohen menjëherë. Pavarësisht nëse është një pyetje për bonuse apo çështje teknike, ata ju kanë marrë shpinën.

Mbështetje e thelluar me email

Nëse preferoni një bisedë më të detajuar ose keni pyetje komplekse, mbështetja e tyre me email është e nivelit të lartë. Ndërsa mund të duhet deri në një ditë për të marrë një përgjigje, jini të sigurt se ato nuk lënë gur pa lëvizur kur ofrojnë zgjidhje. Ekspertiza e tyre shkëlqen derisa ata gërmojnë në çdo aspekt të pyetjes suaj.

Marvels shumëgjuhëshe

Royal Spinz u shërben përdoruesve nga vende dhe gjuhë të ndryshme, duke përfshirë suedisht, rusisht, italisht, gjermanisht, frëngjisht, finlandisht, anglisht, danez, spanjisht, norvegjisht. Pavarësisht se nga jeni ose çfarë gjuhe flisni, ekipi i tyre i mbështetjes së klientit do t'ju ndihmojë në gjuhën tuaj amtare.

Si përfundim, mbështetja e klientit të Royal Spinz shkon mbi dhe përtej pritshmërive. Me bisedën e drejtpërdrejtë të rrufeshme dhe mbështetjen e thelluar të emailit të disponueshëm në shumë gjuhë, ata me të vërtetë u japin përparësi nevojave të klientëve të tyre. Pra, vazhdoni dhe provoni ata - ju premtoj se nuk do të zhgënjeheni!

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Royal Spinz , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Pai Gow, Bingo, Blackjack, Slotat, Ruletë për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Royal Spinz ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e Royal Spinz janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

Monedhat

Monedhat

Monedhat më të përdorura në RoyalSpinz janë dollari amerikan, dollari australian, euro, dhe dollari i Zelandës së Re. Kur kryejnë pagesa, klientët lejohen të përdorin kartat e tyre të kreditit dhe debitit që përputhen me kredencialet e tyre. Pra, emri që shfaqet në llogarinë e regjistruar duhet të përputhet me atë në mënyrat e pagesës.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov