Royal Vegas

Age Limit
Royal Vegas
Royal Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Autoriteti i Lojërave të Maltës i dha Royal Vegas licencën e tij në 2000. Digimedia, e cila zotëron gjithashtu grupin e kazinove në internet Fortune Lounge, zotëron kazinonë. Thellësia e përvojës së këtij grupi është menjëherë e dukshme herën e parë që luani në Royal Vegas. Softueri është jashtëzakonisht i përshtatshëm për përdoruesit, dhe kazino ka një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse.

Games

Royal Vegas ka një menu mahnitëse prej mbi 700 lojërash, shumica e të cilave mundësohen nga Microgaming. Kjo është lehtësisht një nga zgjedhjet më gjithëpërfshirëse që kemi parë, dhe është një nga asetet më të mëdha të Royal Vegas. Kur ndahet sipas lojës, menyja është edhe më mbresëlënëse: mbi 500 lojëra elektronike të ndryshme, 82 lojëra të ndryshme tavoline dhe 32 variacione të ndryshme blackjack. Kjo do të thotë që ju mund të luani një lojë të re çdo ditë për dy vitet e ardhshme dhe të keni ende shumë lojëra të reja për të provuar.

Withdrawals

Metodat e tërheqjes janë pothuajse të njëjta me metodat e depozitimit. Koha e tërheqjes në Royal Vegas ndryshon në varësi të metodës që zgjidhni, por në përgjithësi është midis 24-48 orë, e cila është e shkëlqyer kur krahasohet me faqet e tjera. Për kohët më të shpejta të tërheqjes, përdorni e Kuletat. Tërheqja minimale prej 50 dollarësh është një pengesë, pasi është në anën e lartë.

Monedhat

Monedhat e mbështetura përfshijnë dollarë australianë, euro, dollarë të Zelandës së Re, korona norvegjeze, sterlina britanike, franga zvicerane, dollarë amerikanë, realë brazilianë dhe krona daneze.

Bonuses

Të gjithë lojtarët e rinj në Royal Vegas mund të përfitojnë nga një ofertë bujare bonus Royal Vegas me vlerë deri në 1200 dollarë. Disavantazhi i vetëm është kërkesa e lartë e basteve 50x për të zhbllokuar fondet. Megjithatë, pasi të keni përfunduar 50x, është e gjitha e juaja për të mbajtur. Nuk ka terma të fshehura ose printime të imta për t'u shqetësuar, dhe nëse lojërat elektronike janë gjëja juaj, do të jeni në gjendje ta zhbllokoni atë brenda një kohe të shkurtër, pasi lojërat elektronike kontribuojnë 100% në kërkesat.

Languages

Royal Vegas është një kazino ndërkombëtare në internet që tërheq lojtarë nga e gjithë bota. Platforma mbështet shumicën e gjuhëve ndërkombëtare, duke përfshirë anglisht, frëngjisht dhe portugalisht, midis gjuhëve të tjera të njohura, për t'u ofruar klientëve përvojën më të mirë të mundshme.

Software

Partneriteti me ofruesit kryesorë të softuerëve në industri është një nga arsyet kryesore për suksesin e shpejtë të Royal Vegas. Pavarësisht nga fakti se ka mbi 700 lojëra kazino për të zgjedhur, ju mund të luani lojëra vetëm nga tre ofrues softuerësh: Microgaming, NetEnt dhe Evolution Gaming.

Support

Nëse keni nevojë ndonjëherë për shërbim ndaj klientit, Royal Vegas ofron mbështetje për biseda të drejtpërdrejta dhe email 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Mund të na kontaktoni përmes Live Chat, mbështetje VIP, email dhe telefon 24 orë në ditë, 7 ditë në javë.

Deposits

Është e rëndësishme të jeni në gjendje të bëni tërheqje dhe depozita të sigurta, pavarësisht se cilën kazino online përdorni. Royal Vegas ofron këtë përvojë duke ju lejuar të zgjidhni metodën më të mirë bankare për ju. Opsionet e depozitave përfshijnë VISA dhe Mastercard, Skrill, Neteller, Paysafecard, iDebit Canada, Entercash, EcoPayz, Transfer bankare, Zimpler, Euteller, Trustly, Instadebit Canada, eCheck, Flexepin, MuchBetter, Neosurf, Interac, Entropay, Klarrantys, dhe, .

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2000
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Brazili
Finlanda
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Peruja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)