Ruby Fortune

Age Limit
Ruby Fortune
Ruby Fortune is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

About

Ruby Fortune është një kazino me reputacion që ka qenë në industrinë e lojërave të fatit që nga viti 2003. Është në pronësi dhe operuar nga Bayton Ltd sipas rregullores nga Autoriteti i Lojërave Malteze. Faqja e kazinosë ndihet moderne dhe përfshin disa gurë të çmuar dhe kube rozë. Faqja është e besueshme, e besueshme dhe mbështetet nga eCOGRA.

Ruby Fortune

Games

Kur bëhet fjalë për lojërat e kazinosë, pak kazino rivalizojnë Ruby; ka mbi 500 lojëra kazino në bibliotekën e saj të lojrave. Gjigandi i lojërave Microgaming fuqizon të gjitha lojërat e ofruara nga Ruby Fortune. Nëse lojërat elektronike nuk janë ato që i nevojiten një lojtari, atëherë lojërat klasike të tavolinës si baccarat dhe mut do të ofrojë një alternativë të shkëlqyer. Nëse nuk janë lojëra tavoline, emocioni duhet të jetë në lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë! Një gamë vezulluese e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë është në ofertë. Lojtarët do të jenë të emocionuar nga baccarat live, blackjack live, ruletë live, për të përmendur disa. Koleksioni i pokerit të Ruby përmban variante si Louisiana Double, Aces & Eights, Joker Poker, Double Bonus, Jacks or Better dhe Double Joker.

Withdrawals

Kumarxhinjtë në Ruby Fortune mund të arkëtojnë fitimet e tyre përmes rrugëve si Skrill, iDebit, MasterCard, Visa dhe Visa Electronic. Tërheqjet nuk mund të paguhen përmes Interac, Trustly dhe Neteller. Pagesa minimale është vendosur në 50 €. Megjithëse nuk parashikohet maksimumi i parave të gatshme, shumica e portave të pagesave kanë kufizime në shumën e lojtarit.

Monedhat

Ruby pranon monedhat e mëposhtme Krona Suedeze (SEK), Dollar Amerikan (USD), Euro (EUR), Dollar Australian (AUD) dhe Dollar Kanadez (CAD). Numri i monedhave mund të jetë i kufizuar, por ato mbështeten nga shumica e përpunuesve të pagesave. Monedha e zgjedhur varet nga mënyra e pagesës së lojtarit dhe pozicioni i tij/saj gjeografik.

Bonuses

Kumarxhinjtë e rinj mirëpriten në Ruby me një paketë bujare mirëseardhjeje deri në 750 dollarë. Secila nga tre depozitat e para tërheq një stimul 100% të përputhjes deri në 250 dollarë. Lojtarët e rregullt mund të fitojnë bonuse ekskluzive duke u bashkuar me programin VIP ose duke marrë pjesë në promovime. Çmimet e fituara përfshijnë kredite falas dhe para të gatshme bonus.

Languages

Ruby Fortune është një faqe kazino në internet shumëgjuhëshe. Ai mbështet disa gjuhë si anglisht, Spanjisht, frëngjisht, finlandisht, greqisht, norvegjeze, tajlandeze, italiane, suedeze dhe portugeze. Gama e gjerë e gjuhëve lejon lojtarët nga vende të ndryshme të shijojnë shërbimet e kazinosë Ruby. Stafi mbështetës i kazinosë gjithashtu bisedon rrjedhshëm në gjuhët e përmendura.

Support

Kjo kazino ka një ekip të përkushtuar, të ditur dhe miqësor të përfaqësuesve të kujdesit ndaj klientit. Funksioni i bisedës së drejtpërdrejtë është i hapur 24/7 dhe lojtarët marrin përgjigje brenda pak sekondash nga postimi i problemeve të tyre. Ndihma e gjerë ofrohet gjithashtu përmes emailit (support@rubyfortunecasino.com). Për probleme të vogla, lojtarët mund t'i referohen shpejt seksionit FAQ të Ruby Fortune.

Deposits

Lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre në Ruby Fortune duke vizituar seksionin "Banka" dhe duke ndjekur udhëzimet shoqëruese. Opsionet e pagesave të mbështetura përfshijnë MasterCard, Visa, Visa Electron, Interac, Trustly, iDebit, Skrill dhe Neteller. Depozitat e bëra duke përdorur metodat e përmendura të pagesës janë të menjëhershme. Pagesat duhet të reflektohen në llogarinë e një lojtari menjëherë pas përfundimit të transaksionit.

Total score9.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Arabe
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Japoneze
Kineze
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (32)
AstroPay
Bank transferBitcoin
ClickandBuy
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EZIPay
EcoPayz
Entropay
Instant Bank
Interac
MasterCardMuchBetterNeteller
POLi
PayPalPaysafe Card
Postepay
Prepaid Cards
QIWI
QR Code
Skrill
Solo
Trustly
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
eChecks
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Azerbajxhani
Brazili
Kanadaja
Kili
Qipro
Suedia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (1)