Scatters New Casino Rishikoni

Age Limit
Scatters
Scatters is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Scatters Casino u hap për herë të parë për biznes në nëntor 2019. Kazinoja është në pronësi dhe operohet nga një grup drejtuesish me përvojë të kazinosë në internet me dekada përvojë në industri. Scatters.com heq dorë nga të mirat që ofrojnë kazinotë e tjera në favor të një përvoje të vërtetë të drejtpërdrejtë, shpërblyese dhe të sigurt të lojërave.

Games

Scatters.com ka mbi 2000 lojëra kazino, duke filluar nga lojëra elektronike jackpot të Mega Moolah deri te lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë si Lightning Roulette dhe Crazy Time. Book of Dead, Immortal Romance, Gemix, Reactoonz dhe Jammin' Jars, për shembull, janë lojërat elektronike më të njohura në kazino Scatters.

Withdrawals

Metodat e tërheqjes janë pothuajse të njëjta me metodat e depozitimit. Shuma minimale e tërheqjes është 100 € dhe koha është 24 orë. Koha që duhet për të marrë paratë tuaja varet nga metoda që përdorni. Metodat tradicionale të pagesës si kartat e kreditit dhe kartat e debitit janë më të ngadalta se metodat e pagesës së eWallet.

Monedhat

Përveç eurove, monedhat e mëposhtme pranohen nga lojtarët nga vendet e tjera: CAD, EUR, NOK, NZD dhe USD.

Bonuses

Scatters Casino ka bonusin më bujar të depozitave për herë të parë në treg. Në fakt, kur bëni një depozitë të parë në kazinonë Scatters, lojtarët nuk rrezikojnë. Për të filluar, bëni një depozitë £/$/€25 në kazino Scatters. Nëse depozita juaj humbet, ju do të ktheheni në para brenda 48 orëve. Ju e keni mundur kazinonë nëse dyfishoni depozitën tuaj në çdo moment. Si rezultat, nuk do të keni të drejtë për rimbursim.

Languages

Scatters kazino dështon kur bëhet fjalë për gjuhët që ajo mbështet. Gjuha kryesore e faqes është anglishtja.

Software

Kur bëhet fjalë për ofruesit e lojërave slot, Scatters ofron një gamë të gjerë opsionesh. Betsoft, High 5 Games, Push Gaming, Big Time Gaming, iSoftBet, Red Tiger, Blueprint, Kalamba, Reel Play, Booming Games, Merkur, Relax Gaming, ELK Studios, Microgaming, Stakelogic, Endorphina, NetEnt, Thunderkick, Evolution Gaming, NoLimitC , Wazdan, Felt Gaming, Oryx, Tom Horn, Gamomat, Play'N GO, Yggdrasil, Hacksaw, Pragmatic Play dhe shumë të tjera.

Support

Kur luani në një kazino në internet, mundësia për të kontaktuar një anëtar të shërbimit ndaj klientit mund të jetë vendimtare. Ju dëshironi të dini se nëse ndonjëherë keni një problem ose një pyetje, ajo mund të zgjidhet shpejt dhe lehtë. Nga ora 8 e mëngjesit deri në 1 pasdite CET, shërbimi ndaj klientit është i disponueshëm përmes bisedës së drejtpërdrejtë dhe emailit. Kërkesa ime e bisedës iu përgjigj shpejt nga ekipi mbështetës dhe ata ishin në gjendje t'u përgjigjeshin pyetjeve të kushteve bazë të bonusit që kisha.

Deposits

Scatters, për fat të mirë, pranon një shumëllojshmëri mënyrash pagese. Shumica e mënyrave të pagesës lejojnë depozita të menjëhershme, që do të thotë se fondet tuaja do të jenë të disponueshme menjëherë në llogarinë tuaj të kazinosë në internet. Ju nuk duhet të prisni dhe mund të filloni të luani menjëherë nëse dëshironi. Kur përdorni një kartë krediti (Visa ose MasterCard) ose një kartë debiti, ky është rasti. Pagesat me portofolin elektronik, si Neteller dhe Skrill, janë gjithashtu të menjëhershme. PaysafeCard, Trustly, Siru Mobile, AstroPay Card, iDeal, NeoSurf, ecoPayz, Zimpler, Klarna dhe Interac janë të gjitha në të njëjtën varkë.

Total score8.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (2)
Bonus nuk ka basteshBonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (1)
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
AstroPay
AstroPay Card
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Flexepin
Interac
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Siru Mobile
Skrill
Trustly
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (2)
Gjermania
Holanda
SoftwareSoftware (28)
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Felt Gaming
Gamomat
Hacksaw Gaming
High 5 Games
Kalamba Games
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Novomatic
Oryx Gaming
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spadegaming
Stakelogic
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet