Slot Hunter New Casino Rishikoni

Age Limit
Slot Hunter
Slot Hunter is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.8
Përfitimet
+ Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
+ Bonuset VIP
+ Turne në dispozicion
+ Një përzgjedhje e gjerë e pagesave

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (13)
Argjentina
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Kili
Meksika
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Zvicra
SoftwareSoftware (43)
1x2Gaming
BGAMING
Barcrest Games
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Fantasma Games
Gamomat
High 5 Games
Iron Dog Studios
Kalamba Games
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Oryx Gaming
Play'n GO
Playson
Playtech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Red 7 Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG Gaming
Scientific Games
Shuffle Master
Spinomenal
Sthlm Gaming
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

Slot Hunter Casino është një kazino online emocionuese me një faqe interneti me ngjyrë të errët dhe neoni. Tema e kazinosë krijon menjëherë imazhe të një aventure virtuale. Kazinoja Slot Hunter hapi për herë të parë dyert e saj në qershor 2020 dhe ende konsiderohet një e sapoardhur në treg. Autoriteti i Lojërave të Maltës e ka licencuar dhe rregulluar plotësisht atë dhe ndjek rregulla dhe rregullore strikte.

Games

Kur të shkoni te seksioni i lojërave, do të shihni një meny me disa opsione, duke përfshirë të gjitha lojërat, lojërat elektronike, lojërat e Jackpot-it, Ruletën, Lojërat me letra, Kazino Live, Drops & Wins dhe Buy Bonus. Është koha t'i hedhim një sy secilës prej kategorive kryesore një nga një. Tunzamunni, Tycoons, Good Girl Bad Girl dhe slot-i i jackpot-it që nuk duhet humbur, Mega Moolah, mund të gjenden të gjitha në kategorinë e lojërave jackpot. Kur bëhet fjalë për lojërat e tavolinës, ju keni shumë opsione, duke përfshirë lloje të ndryshme të ruletit, baccarat, pokerit dhe blackjack-ut.

Withdrawals

Tërheqjet mund të bëhen duke përdorur një sërë mënyrash pagese të sigurta si Maestro, Visa, MasterCard, Trustly, Paysafecard, Skrill, Neteller dhe Klarna. Depozitat janë falas dhe kreditohen menjëherë në llogarinë tuaj. Të gjitha tërheqjet i nënshtrohen një periudhe përpunimi, pas së cilës fondet mund të transferohen menjëherë ose brenda pak ditësh.

Monedhat

Aktualisht, kazino slot hunter pranon monedhat e mëposhtme: USD, EUR, NOK, PLN, RUB dhe CAD. Për momentin, ajo nuk pranon pagesa me kriptovaluta.

Bonuses

Aventura Slot Hunter fillon me një bonus të mrekullueshëm mirëseardhjeje që përfshin tre depozitat e para. Nga atje, ju mund të prisni emocione dhe shpërblime të përditshme në formën e bonuseve të ndryshme dhe ofertave promocionale. Oferta e mirëseardhjes me tre depozita niset nga depozitimi i parë për lojtarët e rinj. Ju mund të merrni një bonus dhe rrotullime falas kur bëni depozitën tuaj të parë. Përpara se të bëhet ndonjë tërheqje, të gjitha bonuset dhe rrotullimet falas duhet të vihen në një numër të caktuar herë.

Languages

Përmbajtja e faqes së internetit të Slot Hunter disponohet në gjuhët e mëposhtme:

  • anglisht
  • gjermanisht
  • finlandez
  • polonisht
  • rusisht

Software

Kazino Slot Hunter mundësohet nga mbi 14 ofrues kryesorë softuerësh, duke siguruar një përzgjedhje të larmishme lojërash të fundit. Me lojërat e tyre më të fundit dhe më të mira, ofruesit e programeve kompjuterike si NetEnt, Playtech, Elk Studios dhe Thunderkick sjellin nxehtësinë. Luaj gjithçka nga lojëra elektronike të reja deri te lojërat progresive të jackpot-it me pagesat më të larta.

Support

Nëse keni një problem, ka një shans të mirë që udhëzuesi FAQ i Slot Hunter Casino ta mbulojë atë. Pavarësisht nga madhësia e saj e vogël, ajo është një faqe efektive për të kërkuar ndihmë. Ju gjithashtu mund të kontaktoni ekipin mbështetës të Slot Hunter Casino për ndihmë.

Deposits

Slot Hunter pranon një larmi mënyrash pagese. Prisni të shihni opsionet kryesore të kartave të kreditit dhe debitit (siç janë Maestro), kuponat me parapagesë (si Paysafecard dhe Neosurf), portofolat elektronike (Skrill, Neteller, EcoPayz) dhe opsione të tjera si Interac, Rapid Transfer dhe Trustly në këtë faqe. Shumica e metodave të pagesës ofrojnë kohë të menjëhershme të transaksionit dhe janë të lira për t'u përdorur për depozita. Kufijtë e depozitave të kazinosë variojnë nga 20 € në 4,000 €.