Slotat

April 6, 2022

Armadillo Studios debuton lojën e saj të parë: 15 Armadillo

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Armadillo Studios është themeluar në vitin 2021 në Miami, Florida. Megjithatë, ky krijues rrëmbeu titujt kryesorë kur njoftoi nisjen zyrtare të 15 Armadillos në SHBA. Megjithëse studiot Armadillo janë të reja në skenën e iGaming, publikimi i tyre i fundit dëshmon se ata kanë atë që duhet për të qenë një lider në detin e lojërave elektronike në internet. Kjo lojë ka çimentuar pozicionin e saj midis titujve më të mirë të lojërave elektronike në botë për mjedisin e saj zhytës dhe kafshët e ngjashme me jetën.

Armadillo Studios debuton lojën e saj të parë: 15 Armadillo

Që nga fillimi, zhvilluesit kanë bërë përpjekje të qëllimshme për të siguruar që çdo rrotullim të ofrojë një përvojë të re. Ky slot video 5x3 është tani 'fëmija i ri në bllok' dhe dëshiron të martojë aspektet e tij të paqëndrueshmërisë së lartë me bukurinë natyrore të Everglades.

15 Armadillos ka një vlerë kthimi te lojtari (RTP) prej 94.7%, që është bujare për standardet e tij. Përveç kësaj, ky titull i lojërave elektronike me pesë rrotulla, tre rreshta dhe 253 drejtime bashkon një sërë koleksionesh simbolesh që u ofrojnë lojtarëve mundësi të magjepsura.

Siç qëndron, Spearhead Studios ka të drejtën ekskluzive të shpërndarjes së lojës. Dhe ata kanë bërë një punë të shkëlqyer në atë që bëjnë, duke pasur parasysh se loja tashmë është e certifikuar në gjashtë tregje ndërkombëtare.

Detajet e lojës

15 Armadillos përfshin veçori të ndryshme si pesë zgjedhje rrotullimi falas, koleksione simbolesh, rrotullime dhe një lidhje Armadillo. Kështu, lojtarëve u ofrohet një sërë kombinimesh të fuqishme të veçorive që çojnë në përvoja të paeksploruara të çdo sesioni.

Lojë normale i sheh lojtarët të përdorin koleksione simbolesh dhe bonuse fitimprurëse. Duke filluar me rrotullimet e egra, çdo lojtar që zbarkon një ose më shumë kafshë të egra, merr një kthesë pasi të gjitha fitoret janë paguar. Për më tepër, nëse të paktën një i egër ulet në bobina gjatë rrotullimit, lojtari merr një tjetër rrotullim. Dhe nëse ka të paktën tre të egra në bobina pas përfundimit të rrotullimeve, funksioni i bonusit të lojës aktivizohet.

15 Armadillos u ofron lojtarëve një shans për të fituar në mënyrë të përsëritur, falë rrotullimeve të egra, mundësinë për të ndërtuar fuqinë e kafshëve pas fitoreve të njëpasnjëshme dhe mundësinë e aktivizimit të Armadillo Link (çmimi i parë 10,000x i lojës). Karakteristika të tjera të jashtëzakonshme përfshijnë rrotullimet falas të American Eagle dhe Otter.

Një koment nga CEO

David Stoveld, CEO i Armadillo Studios, ishte i prirur të lavdëronte suksesin e tyre në krijimin e një prej shumë titujve të lojërave elektronike. Gjithashtu, CEO nënvizoi rëndësinë e vendosjes së Everglades, e cila vendosi më tej tonin për qasjen inovative të studios, ku tiparet natyrore përdoren për t'u dhënë lojtarëve të lojërave elektronike një përvojë pulsuese dhe shpërblyese.

Me rëndësi të mëtejshme ishte angazhimi i Armadillo Studio për të ofruar më shumë tituj të këtij lloji. Janari ka qenë një vit i ëndrrave për kompaninë, por ai shënon vetëm të parin nga shumë muajt e tjerë të mirë që do të vijnë, me titullin e tyre të mëvonshëm të Mbretëreshës së Egjiptit që pritet të jetë titujt kryesorë në muajt e ardhshëm.

Angazhimi i ekipit për të ofruar tituj mbresëlënës të lojërave elektronike mbetet në rrugën e duhur. Një partneritet i kohëve të fundit me Amanda Nunes mund ta shohë studion të dokumentojë karrierën pjellore të këtij artisti brazilian të marcialeve të përziera në një lojë lojëra elektronike. Raportet e besueshme thonë se kjo lojë mund të dalë më vonë në 2022.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Duke revolucionarizuar lojërat me seritë VIP X të Novomatic
2024-02-14

Duke revolucionarizuar lojërat me seritë VIP X të Novomatic

Novomatic