Slotat

February 22, 2023

Slot Wild Wild Riches nga Pragmatic Play Gets Megaways Engine

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

I lançuar në shtator 2020, Wild Wild Riches është tashmë një hit në mesin e lojtarëve të kazinove në internet. Por duket se Pragmatic Play nuk është i kënaqur pas vendimit për ta bërë atë edhe më të fuqishëm me përfshirjen e motorit Megaways nga Big Time Gaming. 

Slot Wild Wild Riches nga Pragmatic Play Gets Megaways Engine

Pjesa e parë e lojës u luajt në formatin 3-3-4-4-4 me 576 mënyra fituese. Pragmatic Play synon ta bëjë këtë titull të preferuar për fansat edhe më të mirë duke prezantuar mijëra mënyra fitimi, falë motorit Megaways. 

Siç pritej, veprimi ndodh në gjashtë rrotulla dinamike. Në çdo mbështjell, lojtarët në kazinotë më të mira të reja në internet mund të gjejë 2-7 simbole, pra mijëra mënyra fituese. 

Duke folur për simbolet, Lojë pragmatike nuk prezanton ndryshime gjithëpërfshirëse, duke zgjedhur të mbajë ikonat nga fillimi fillestar. Ndër simbolet e disponueshme përfshijnë tërfili, kërpudha, tuba, kartë mbretërore dhe më shumë.

Ndërkohë, simboli wild i lojës mund të shfaqet në dy bobinat e para për të ndihmuar lojtarët të krijojnë fitore më të mëdha dhe të mbledhin shpërblime të menjëhershme në para. Por për të fituar një çmim, simboli wild duhet të jetë i pranishëm në dy bobinat e para me simbolet e parave që shfaqen në bobinën tre ose ndonjë bobin tjetër ngjitur. Këto simbole parash mund të vijnë me një çmim xhekpot deri në 250x.

Kjo nuk është gjithçka që ofron ky automat. Nëse një simbol i shpërndarjes së bonusit bie në rrotullën e tretë, rrotullimet falas do të aktivizohen. Më pas, lojtarët mund të mbledhin numrin e rrotullimeve falas të ofruara ose të marrin kumarin për të fituar më shumë. Vini re se simbolet e egra dhe të parave kanë më shumë gjasa të shfaqen gjatë raundeve të bonusit, duke rritur shanset për të fituar.

Lansimi i ri i lojërave elektronike vjen shpejt pas publikimeve të suksesshme të Fire Archer dhe Peak Power Club Tropicana. Pragmatic Play aktualisht krenohet me mbi 300 lojëra elektronike, disa prej të cilave kanë fituar çmime të shumta.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme