Slotozen New Casino Rishikoni

Age Limit
Slotozen
Slotozen is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Slotozen

Slotozen është një New Casino e krijuar në 2022 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 28/09/2022 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Slotozen vlerëson 7 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Slotozen

newcasinorank-al.com favorizon Slotozen për bonuset e tij 350 dollarë New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Baccarat, Blackjack, Poker, Bingo , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Slotozen

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Edict (Merkur Gaming), Ezugi, Real Time Gaming, Pragmatic Play, Evolution Gaming , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Slotozen

Lojtarët në Slotozen mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Slotozen pranon metoda kryesore depozitimi si Skrill, Paysafe Card, EcoPayz , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Slotozen ?

Edhe pse Slotozen është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Tifozët e kazinosë zgjedhin Slotozen për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Slotozen është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Total score7.0
Përfitimet
+ Kripto-miqësore
+ Mbështetja e Klientit 24/7
+ Promocione bujare

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Gjermane
Irlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
AstroPay Direct
Banco do Brasil
Bank Wire Transfer
Bradesco
Coinspaid
Crypto
EcoPayz
Ezee Wallet
Google Pay
Interac
Jeton
MiFinity
Neosurf
Pay4Fun
Paysafe Card
Pix
Rapid Transfer
Santander
Skrill
Sofort
Volt
iDebit
MonedhatMonedhat (12)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Afrika e Jugut
Australia
Austria
Brazili
Gjermania
India
Irlanda
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
Absolute Live Gaming
Amatic Industries
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
Bulletproof Games
Casino Technology
DreamTech
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamevy
Golden Rock Studios
Habanero
Hacksaw Gaming
IGT (WagerWorks)
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kiron Interactive
Leap Gaming
LuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
Paltipus
Platipus Gaming
Pragmatic Play
Rabcat
Real Time Gaming
ReelPlay
Reflex Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet