Sloty New Casino Rishikoni

Age Limit
Sloty
Sloty is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission
Total score9.0
Përfitimet
+ Lojëra të reja javore
+ Tërheqje të shpejta
+ Dizajn interaktiv

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Boku
Credit CardsDebit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Sofort
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (21)
Afrikës së Jugut Rand
Bolívari Venezuelian
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (24)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Bullgaria
Egjipti
Etiopia
Gjermania
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Rusia
Tunizia
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (15)
Big Time Gaming
Evolution GamingEzugi
Gamomat
LuckyStreak
MicrogamingNetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
iSoftBet

About

Kazino online Sloty e quan veten "Mbreti i lojërave elektronike" dhe kështu ata janë të njohur për komunitetin e lojërave të fatit që nga fillimi i tyre në 2017. Sloty është një tjetër kazino në pronësi të Genesis Group Limited Casinos që do të thotë gjithashtu se ata kanë licenca nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Ashtu si vëllezërit e motrat më të vjetër të kazinosë brenda grupit të kazinove Sloty është një kazino në internet me dizajn dhe UX fenomenal dhe një nga kazinotë më të bukura që ekzistojnë atje.

Games

Sloty është një kazino në internet që fokusohet kryesisht në lojëra elektronike, por ofron gjithashtu lloje të tjera lojërash si kazino live, ruletë dhe video lojëra elektronike. Me këtë Sloty është një kazino e zgjedhur kryesisht nga lojtarët për shkak të qëllimit të tyre për të luajtur lojëra elektronike dhe jo ndonjë lloj tjetër loje.

Withdrawals

Kur tërhiqni para nga kazino online Sloty, mënyra më e mirë për ta bërë këtë është përmes një prej gjashtë opsioneve të mëposhtme. Neteller, Paysafe Card, Entropay, Sofortuberwaisung, EcoPayz ose Skrill. Sloty Casino është një kazino ku tërheqjet përpunohen pa probleme, pavarësisht se cilin prej ofruesve të listuar zgjidhni.

Languages

Sloty online casino është një kazino e parë angleze që do të thotë se ata kanë zgjedhur të mos zgjerohen me një numër të madh gjuhësh të ndryshme në faqen e tyre. Megjithatë, ka disa përjashtime në lidhje me finlandishten, gjermanishten, norvegjeze dhe suedisht të cilat janë gjuhë të disponueshme në faqen e internetit të Sloty Casinos.

Promotions & Offers

Kur bëhet fjalë për bonuset dhe promovimet, Sloty nuk është një kazino në internet që zhgënjen! Sloty ofron një bonus bujare mirëseardhjeje deri në 1500 $/£/€ dhe 300 rrotullime të tjera shtesë për ta përfunduar atë. Nëse po depozitoni para për herë të dytë të tretë ose të katërt, jepen edhe bonuse bujare deri në 400 dollarë. Me një ofertë kaq bujare, Sloty është një vend i mirë për të luajtur nëse ju pëlqen të luani në lojëra elektronike.

Live Casino

Sloty kazino online ka zgjedhur të përqendrohet në llojet e lojërave celulare dhe lojëra të menjëhershme duke lënë mënjanë mundësinë e shkarkimit të softuerit. Loja me celular dhe në çast është vendi ku Sloty Casino mendon se ka avantazhin më konkurrues në treg. Kjo gjithashtu shkon në përputhje me llojet e lojërave që ofron Sloty Casino, të cilat janë lojëra elektronike, një mënyrë e shkëlqyer për të luajtur lojëra elektronike është me lojë të menjëhershme ose celular.

Software

Ka një numër lojërash të ofruara nga ofrues të ndryshëm softuerësh në platformën e kazinosë në internet Sloty. Softuerët e njohur si NetEnt dhe Evolution Gaming janë dy nga më të rëndësishmet, por janë të përfaqësuara edhe lojëra nga softuer të tjerë. Këto përfshijnë Nyx Interactive, Play'n GO, Quickspin, LuckyStreak dhe Microgaming.

Support

Mënyra e preferuar për të kontaktuar me mbështetjen e klientit në kazino online Sloty është përmes bisedës, telefonit ose emailit. Të kesh opsionin për të biseduar është e mirë veçanërisht duke pasur parasysh se Sloty Casino është një kazino e krijuar për klientët celularë dhe lojën e menjëhershme.

Deposits

Ka një sërë opsionesh të ndryshme depozitash të disponueshme në kazino online Sloty. Mënyra më e shpejtë dhe më e lehtë për të depozituar para është me kartë dhe ka një sërë opsionesh të ndryshme për këtë. Sloty Casino ofron gjithashtu transferta bankare, që është një kompliment i këndshëm për të gjitha metodat e depozitimit "direkt".