Spela Casino New Casino Rishikoni

Age Limit
Spela Casino
Spela Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Spela Casino është një e re në skenën e iGaming, pasi ka hapur dyert e saj vetëm në 2018. Kazinoja Online Spela garanton orë argëtimi, pagesa të shpejta dhe pa mërzi. Paleta relaksuese e ngjyrave blu-jeshile dhe dizajni elegant dhe i përshtatshëm për përdoruesit e Spela Casino do t'ju magjepsin menjëherë.

Por numri i madh i lojërave në bibliotekën e tij – sjellë tek ju nga zhvilluesit më të mirë të softuerit në botë – është një nga pikat kryesore të shitjes së tij.

Games

Mbi 1300 lojëra janë të disponueshme në hollin e lojërave, shumica e tyre janë lojëra elektronike me një sërë temash, konceptesh dhe llojesh bonusesh. Koleksioni është sa spektakolar dhe thelbësor, duke nënkuptuar se do të vazhdojë të tronditë botën tuaj për një kohë të gjatë.

Nëse jeni duke kërkuar për një çmim të parë, Spela nuk do t'ju zhgënjejë, me mbi 40 progresistë për të zgjedhur, duke përfshirë tituj rekord si Mega Moolah dhe Mega Fortune.

Withdrawals

Visa (kartat e kreditit dhe debiti), Mastercard (kartat e kreditit), NETELLER, ecoPayz, transferta bankare dhe Entropay janë të gjitha opsionet për tërheqje. Pagesat individuale variojnë nga 10 € në 2300 €, me një maksimum javor prej 5500 € dhe një maksimum mujor prej 22,000 € në dispozicion. Kjo mund të personalizohet për lojtarët VIP.

Monedhat

EUR, USD, GBP, CAD, AUD, CHF, SEK, DKK, RUB, NOK, PLN, RON, MXN, CZK, HUF, ZAR, TRY, BGN, CNY, HRK, KRW, PEN, NGN, GEL dhe UAH janë monedha të mbështetura nga kazino Spela.

Bonuses

Për momentin, Spela Casino ka katër oferta bonus kazinoje, duke përfshirë rrotullime falas të martave, një bonus 25% deri në 100 € të premteve dhe një bonus një herë 100% deri në 100 € në lojërat live. Bonusi i mirëseardhjes ndahet midis katër depozitave tuaja të para për klientët e rinj.

Pas bonusit të parë, ju do të merrni një bonus ndeshjeje 100% deri në 200 € plus 100 rrotullime falas të Starburst, e ndjekur nga një bonus ndeshjeje 50% deri në 200 € dhe një ndeshje 25% deri në 300 €. Së fundi, është në dispozicion një stimul i katërt prej 25% deri në 300 euro. Si rezultat, ju mund të shijoni një bonus mirëseardhjeje deri në 1000 euro dhe 100 rrotullime falas në Spela Casino.

Languages

Anglishtja, suedishtja, gjermanishtja, finlandishtja dhe norvegjishtja janë ndër gjuhët e disponueshme në Spela Casino.

Software

Me një përzgjedhje të larmishme lojërash kazino me vlerësime më të mira nga Play'n GO, Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, QuickSpin, Red Tiger Gaming, GAMOMAT, Push Gaming, iSoftBet, SkyWind dhe Yggdrasil, Spela Casino synon të japë më të mirën në lojëra. .

Me Evolution Gaming, Yggdrasil dhe Red Tiger Gaming në bord, kjo është një përzgjedhje mjaft e shijshme e softuerit që krijon një lob vërtet aktual!

Support

Spela ka ekipin e saj të brendshëm të mbështetjes së klientit sepse është pjesë e Genesis Global. Këta përfaqësues shumë të aftë të shërbimit ndaj klientit mund të arrihen përmes veçorisë së bisedës së drejtpërdrejtë të faqes së tyre të internetit.

Mund t'i kontaktoni edhe me telefon në +356 20341518 ose me email në support@spela.com. Për lojtarët që preferojnë t'i marrin gjërat në duart e tyre fillimisht, faqja e internetit përfshin një seksion të gjerë FAQ.

Deposits

Sistemi i pagesave të Spela Casino është shumë i thjeshtë. Çdo depozitë është plotësisht falas, mund të bëhet në çast dhe mund të bëhet për vetëm 10 €. Me disa përjashtime për disa metoda bankare, shuma maksimale për transaksion është 5000€.

Më poshtë është një listë e të gjithë partnerëve të pagesave: Visa (kartë krediti dhe debiti), Mastercard (kartë krediti dhe debiti), Instant Banking, paysafecard (deri në 1000 €), Zimpler (deri në 900 €), ecoPayz (deri në 1000 €), NETELLER, dhe Trustly.

Total score7.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (5)
BaccaratBlackjack
French Roulette Gold
Ruletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
AstroPay
Bank transfer
Boku
Credit CardsDebit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Entropay
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardPrepaid Cards
Rapida
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (22)
Afrika e Jugut
Australia
Bullgaria
Danimarka
Gjeorgjia
Hungaria
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Kroacia
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Peruja
Polonia
Rusia
Shtetet e Bashkuara
Suedia
Turqia
Ukraina
Zvicra
SoftwareSoftware (19)
Bally Wulff
Big Time Gaming
Elk Studios
Evolution GamingEzugi
Gamomat
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Oryx Gaming
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Yggdrasil Gaming
iSoftBet