Sticky Wilds New Casino Rishikoni

Age Limit
Sticky Wilds
Sticky Wilds is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score8.3
Përfitimet
+ Mbi 3000+ lojëra
+ Mbi 50+ ofrues slotesh
+ Misionet e përditshme

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
AstroPay
Bank transferBitcoin
Cashlib
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EPRO
EcoPayz
Flexepin
Interac
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Siru Mobile
SkrillVisa
Zimpler
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (12)
Afrika e Jugut
Australia
Austria
Finlanda
Franca
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Suedia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (48)
Amatic Industries
Asia Gaming
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Habanero
Hacksaw Gaming
IGT (WagerWorks)
Iron Dog Studios
Kalamba Games
LuckyStreak
NetEnt
Nolimit City
Novomatic
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
Spadegaming
Spinmatic
Spinomenal
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

Sticky Wilds është fokusuar vetëm në lojërat e kazinosë që nga themelimi i saj në 2020. Mountberg Ltd është pronari dhe operatori i këtij shërbimi të basteve online. Faqja përmban një bibliotekë të madhe lojërash me mbi 3,000 lojëra elektronike, një program fantastik besnikërie dhe pajtueshmëri me kriptovalutat, duke rezultuar në pagesa të shpejta. Ky është një sajt me shumë gjëra për të, dhe është një zgjedhje e mrekullueshme për bastorët që kërkojnë një vend për të vënë baste.

Games

Në Sticky Wilds, ka një shumëllojshmëri të lojëra për të zgjedhur, me diçka për lojtarët e të gjitha niveleve të aftësive. Koleksioni i lojrave përfshin konvencionale makinat e fatit, lojëra me video slot dhe lojëra slot 3D, midis llojeve të tjera të lojërave. Ekzistojnë gjithashtu lojëra me tematikë dhe jackpot progresive. Ju gjithashtu mund të zgjidhni lojërat elektronike më të mira nga firma të njohura softuerësh si Play'n GO, Red Tiger Gaming ose Pragmatic Play. Lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë, si ato nga Lojëra evolucionare dhe NetEnt, përfshihen gjithashtu në zgjedhjet e lojërave.

Withdrawals

Natyrisht, ka një shumëllojshmëri opsionesh pagese nga të cilat mund të filloni të fitoni para tërheqje. Pagesat me parapagesë nuk lejohen, megjithatë, kazinoja ofron MasterCard, Transfertë bankare, Skrill dhe Viza si alternativa. Ju mund të kërkoni një sasi të pafundme tërheqjesh falas në Sticky Wilds. Si rezultat, kazinoja nuk vendos asnjë tarifë tërheqjeje, pavarësisht se sa pagesa filloni.

Monedhat

Sticky Wilds pranon sa vijon monedhave:

  • EUR
  • USD
  • AUD
  • NZD
  • CAD
  • NOK

Bonuses

Sticky Wilds Casino ka një të mirë bonus mirëseardhjeje paketë me deri në 500 € në para bonus dhe 200 rrotullime falas. Kazinoja ofron bonuse në katër depozitat tuaja të para. Për më tepër, për të mbledhur ndonjë shpërblim bonus, duhet të bëni një depozitë minimale prej 20 €.

Languages

Në varësi të zgjedhjeve tuaja, ju mund të vizitoni kazinonë në anglisht, finlandez, gjermanisht, frëngjisht, ose norvegjeze.

Software

1x2 lojëra, Betsoft, Lojëra në kohë të mëdha, Lojëra në lulëzim, Studios ELK, Endorphina, Evolution Gaming, Felt Gaming, iSoftBet, Kalamba, Microgaming, Net Entertainment, NoLimitCity, OneTouch, Play'n GO, Play Pragmatic, Quickspin, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Spadegaming, Thunderkick, Wazdan, Yggdrasil, All, Gameburger Studios, Genesis Gaming, Golden Rock Studios, Pulse 8 Studios, Rabcat, Switch Studios, Amatic Industries, Asia Gaming, Evoplay Entertainment, Ezugi, Fugaso, GameArt, Habanero Systems, IGTech Kazinotë Online, Novomatic, PlayPearls, Lojra Revolver Soft, Gaming, Spinmatic dhe SmartSoft Gaming janë programet që mbështesin kazino ngjitëse të egra.

Support

Shërbimi ndaj klientit në Sticky Wilds mund të arrihet në mënyra të ndryshme. Email-i i kujdesit ndaj klientit (support@stickywilds.com) është një mënyrë për të kontaktuar. Sticky Wilds ka gjithashtu një veçori të bisedës live në faqen e tyre të internetit që është në dispozicion 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Ne i bëmë disa pyetje punonjësve të shërbimit ndaj klientit gjatë turneut në kazino. Ata të gjithë morën përgjigje të shpejta dhe të dobishme prej tyre. Sticky Wilds ka gjithashtu një seksion FAQ ku lojtarët mund të marrin përgjigje për pyetjet e tyre më të përhapura.

Deposits

Sticky Wilds ofron një larmi opsionesh pagese që lojtarët të zgjedhin kur bëjnë një depozitim. Në seksionin e pagesave Sticky Wilds, kuletat elektronike pëlqejnë Skrill dhe EcoPayz, si dhe kartat kryesore të kreditit si Viza dhe MasterCard, mund të përdoret. Kazinoja merr gjithashtu karta me parapagesë si Paysafecard dhe Neosurf, si dhe metoda të transfertave bankare si Interac.