SvenPlay

Age Limit
SvenPlay
SvenPlay is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Pas marrjes së një licence të Autoritetit të Lojërave të Maltës, kazino Svenplay hapi dyert e saj virtuale në vitin 2019. Evoplay Limited është kompania mëmë e kazinosë. Që nga fillimi i tij, padyshim që ka fituar një ritëm të qëndrueshëm në drejtim të tërheqjes së lojtarëve nga e gjithë bota.

Kazinoja, e cila është shtëpia e disa prej markave më të mëdha në industrinë e lojërave të fatit, ka diçka për të gjithë. automate, lojëra jackpot progresive, kazino live, lojëra virtuale dhe madje edhe baste sportive janë të gjitha të disponueshme.

Games

Svenplay ofron një përzgjedhje të madhe të lojërave kazino të aksesueshme për adhuruesit e lojërave të kazinosë. Ka lojëra elektronike video, video poker, lojëra elektronike në internet, lojëra me letra gërvishtëse, dhe më shumë lojëra të disponueshme. Përveç lojërave standarde të kazinosë RNG, kumarxhinjtë me përvojë që kërkojnë një përvojë të vërtetë të kazinosë do të gjejnë mjaft për të zgjedhur në seksionin e kazinosë live.

Withdrawals

Shumica e metodave të depozitimit mbështeten si opsionet e tërheqjes. Ekziston një kërkesë minimale për tërheqje prej 20 dollarësh dhe pagesa nuk do të fillojë të vazhdojë derisa të ketë kaluar koha e miratimit në pritje. Tërheqjet e bëra duke përdorur një portofol elektronik zakonisht kërkojnë 24 orë për t'u përfunduar, ndërsa tërheqjet me kartë dhe transferta bankare shpesh marrin 3-5 ditë pune.

Bonuses

Bonuset tërheqëse janë padyshim një nga atraksionet që e kanë bërë kaq të famshme këtë kazino. Svenplay ofron a Bonusi i mirëseardhjes. Një Bonus Kazinoje prej 100% deri në 200 €. Ju duhet të bëni një investim minimal prej 20 € ose më shumë në depozitën tuaj fillestare për t'u kualifikuar për nxitjen e depozitave të mirëseardhura (ose ekuivalentin e monedhës).

  • Investimi i parë është 100% deri në 200€
  • Depozita e dytë: 80% deri në 200 €
  • Depozita e tretë: 100% përputhet deri në 200 €

Languages

Ai mbështet gjuhët e mëposhtme: anglisht (MB), finlandez, suedeze, dhe gjermanisht. Lojtarët mund të zgjedhin gjuhën e tyre të preferuar nga opsioni i gjuhës në këndin e sipërm djathtas të faqes.

Monedhat

Të euro (EUR), Dollari amerikan (USD), Dollari i Zelandës së Re (NZD), Real Brazilian (BRL), Dollari australian (AUD), Krona norvegjeze (NOK), dhe jen japonez janë ndër monedhat e mbështetura (JPY). Gjatë procedurës së regjistrimit, ju mund të zgjidhni tuajin valutë.

Software

Lojëra nga dhjetë furnizues të ndryshëm të lojërave janë të disponueshme në platformën Svenplay. Ka shumë lojëra për të zgjedhur! Frymëzues, gjithashtu, është diversiteti i furnizuesve të lojërave. NetEnt, Play'n Go, Spadegaming, Microgaming, Playson, Pragmatic Play Ltd., Tom Horn, Wazdan, Lojëra me Tigër të Kuq, dhe Studios ELK janë vetëm disa nga emrat e shquar në listën e furnitorëve.

Support

Përgjigjet ndaj pyetjeve janë të shpejta dhe efikase në këto vlerësime, falë ekipit mbështetës të sjellshëm të Svenplay që punon 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Klientët duhet të përdorin opsionin e bisedës live, i cili është i disponueshëm nëpërmjet flluskës blu të të folurit në këndin e poshtëm djathtas të ekranit, për kohën më të shpejtë të përgjigjes. Ky sistem zakonisht merr tre minuta për t'u përgjigjur. Një mënyrë tjetër për të kontaktuar Svenplay është t'i dërgoni një email në support@svenplay.com.

Deposits

Depozita është plotësisht falas, dhe kërkon vetëm ekipin më të vogël të mbledhur ndonjëherë. Megjithëse tërheqja mund të zgjasë pak më shumë, nuk ka tarifa për të paguar. Kur depozitoni paratë fillestare, gjëja më e rëndësishme është që cilësimet tuaja të jenë të përsosura për sa i përket vendit dhe bankave të aksesueshme. Klarna, Neosurf, Me besim, Skrill, VIZA, MasterCard, Jeton, ecoPayz, Paysafecard, Euteller, Shumë më mirë, Neteller, dhe Interac janë ndër mënyrat e pagesës që lojtarët mund të përdorin për të financuar llogaritë e tyre.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus cashback
Bonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Finlanda
Gjermania
Holanda
Kanadaja
Norvegjia
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (13)
1x2Gaming
Elk Studios
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spadegaming
Tom Horn Enterprise
Wazdan