TonyBet New Casino Rishikoni

Age Limit
TonyBet
TonyBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score8.2
Përfitimet
+ Kazino bastesh sportive
+ Gamë e gjerë softuerësh
+ Shpërblime të larta
+ Gama e gjerë e opsioneve të basteve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (14)
Baste falas
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Irlandeze
Islandeze
Letonisht
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (6)
DGOJ Spain
Estonian Tax and Customs Board
Kahnawake Gaming Commission
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (59)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Casino War
Craps
Dota 2
Dream Catcher
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Mahjong
Mini Baccarat
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bitcoin
Crypto
EcoPayz
Euteller
Google Pay
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Perfect Money
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (14)
Austria
Estonia
Finlanda
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Kili
Letonia
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Mbretëria e Bashkuar
Peruja
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
4ThePlayer
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
DreamTech
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Games Labs
Gamevy
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Mascot Gaming
Max Win Gaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Spinomenal
Sthlm Gaming
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab
Wazdan
iSoftBet

TonyBet

TonyBet është një kazino në internet që të gjithë duhet ta kontrollojnë. Ajo ofron shumë për t'ju ofruar, të tilla si lojëra argëtuese, promovime të shkëlqyera dhe një dizajn i shkëlqyer uebsajti. 850+ lojërat e kazinosë në internet të faqes janë të gjitha nga ofrues me reputacion, të certifikuar nga MB, duke siguruar që ju të mund të luani disa nga titujt më të mirë të disponueshëm. Për lehtësinë tuaj, ne kemi bashkuar një përmbledhje të të gjitha veçorive të kazinosë.

Pse të luani në TonyBet Casino?

Në përgjithësi, TonyBet është një kazino online tërheqëse dhe e dizajnuar mirë. Ka një koleksion të gjerë lojërash intriguese nga krijuesit kryesorë, si dhe një përzgjedhje të këndshme promovimesh dhe një ekip miqësor të shërbimit ndaj klientit. TonyBet ju lejon të luani lojëra dhe të vendosni baste sportive nga pajisja juaj celulare në të njëjtën kohë. Të gjithë këta elementë, ne besojmë, e bëjnë atë një kazino online vërtet tërheqëse për t'u bashkuar. Po, numri i mënyrave të pagesës të disponueshme për lojtarët estonezë mund të zgjerohet, por kjo është një grindje e vogël.

About

TonyBet Casino është një biznes bastesh në internet që u lançua në vitin 2009 nga Antanas Guoga, një lojtar profesionist pokeri që mori përsipër Omnibet. Që atëherë, kazinoja është shkrirë në Betsson Group, i cili tani është një nga kompanitë më të njohura të lojërave online. Vetë kazinoja është mjaft e mirë, me një përzgjedhje të madhe lojërash, metoda bankare të përshtatshme dhe kufij të lartë të tërheqjes. Të gjithë këta faktorë kombinohen për ta bërë TonyBet një faqe bastesh të besueshme.

Games

TonyBet Casino Estonia ofron lojëra nga rreth 15 zhvillues të ndryshëm. Kur hyni në holl, do të vini re secilin nga furnizuesit e ndryshëm të listuar në krye, kështu që nëse doni të shikoni publikimet nga një në veçanti, mundeni.

Slots

Lojëra elektronike të disponueshme në hollin e kësaj kazinoje janë ndër më të mëdhatë në botë. Kjo është për shkak jo vetëm të temave dhe grafikave më të larta që përmbajnë, por edhe të butësisë së lojës dhe veçorive unike që përmbajnë. Birds on a Wire, Frog Grog, Finn's Golden Tavern, Dragon Ship dhe The Three Graces janë vetëm disa nga lojërat slot që ndoshta do t'i shijoni.

Lojëra tavoline

Ka afërsisht 40 lojëra të ndryshme tavoline për të zgjedhur në kazino, duke përfshirë ruletën dhe blackjack. Ju mund të luani lojëra si Blackjack European, American Roulette VIP, dhe madje edhe Baccarat Pro nëse vendosni të përdorni këtë pjesë të hollit.

Blackjack live

Tifozët e blackjack live do të zbulojnë një mori opsionesh në këtë kazino. Kjo për faktin se lojërat si Blackjack Azure, ONE Blackjack dhe Blackjack Grand VIP janë thjesht të aksesueshme nga holli.

Bonuses

Nëse zgjidhni të luani në TonyBet, do të keni mundësi të përfitoni nga disa oferta promovuese interesante. Për t'u kualifikuar për bonusin e mirëseardhjes së TonyBet Casino Estonia, fillimisht duhet të përfundoni procesin e regjistrimit. Më pas duhet të bëni një depozitë prej të paktën 10 € në llogarinë tuaj për të aktivizuar ofertën e mirëseardhjes. Ju do të fitoni një bonus 100% mbi shumën tuaj fillestare, deri në një shpërblim total prej 300 €.

Platforma TonyBet vlerëson shumën totale që keni humbur gjatë basteve në lojërat e kazinosë dhe sportet çdo javë. Një total prej 5% do t'ju kthehet në formën e kthimit të parave nga kjo. Përdoruesit nga rajone të ndryshme përfitojnë oferta emocionuese.

Payments

Pasi të jeni regjistruar për një llogari në TonyBet Casino Estonia, duhet të bëni një depozitë në atë llogari. Ekziston një transaksion minimal prej 10 €, dhe nuk ka tarifa shtesë depozitimi për të paguar me asnjë transaksion. Megjithatë, transferta bankare Trustly është e vetmja mënyrë pagese e disponueshme në Estoni. Luminor, Swedbank, SEB dhe LHV Pank janë ndër bankat që kanë rënë dakord të marrin pjesë. Ju mund të depozitoni para menjëherë nëse përdorni këtë metodë. Mënyra të tjera pagese të përdorura për depozitat dhe tërheqjet janë:

 • Viza
 • Ecopayz
 • Paysafecard
 • Skrill
 • Me besim

Transaksionet zhvillohen menjëherë.

Monedhat

Monedhat e mbështetura për depozita dhe tërheqje janë si më poshtë:

 • euro
 • dollarë kanadezë
 • dollarë të Zelandës së Re
 • Sterling paund britanik

Languages

Gjuhët kryesore që mund të përdoren gjatë lojës Tonybet janë si më poshtë:

 • anglisht
 • estoneze
 • gjermane
 • finlandez
 • kanadeze franceze
 • ruse

Software

Për fat të mirë për përdoruesit e kazinosë Tonybet, Tonybet ka bashkëpunuar me zhvilluesit më të mirë të industrisë së kazinove në internet. Si rezultat, ato ofrojnë një përzgjedhje të larmishme të lojërave të kazinosë. Seksioni i tregtarëve të drejtpërdrejtë, si çdo kazino tjetër Evolution Gaming, është spektakolar. Ka edhe lojëra nga firma të njohura, si p.sh

 • Quickspin
 • Betsoft
 • Studios ELK
 • Ent neto
 • PlayNGo
 • iSoftBet dhe të tjerët

Support

Nëse keni nevojë ndonjëherë për mbështetje, mund të përdorni veçoritë e ndihmës së TonyBet Casino. Ato fillojnë me një seksion FAQ, i cili i përgjigjet një sërë pyetjesh. Nga ana tjetër, ju keni mundësinë të flisni me një këshilltar. Dërgo një email te info@tonybet.ee ose përdorni veçorinë e bisedës live për të kontaktuar. TonyBet ofron shërbim ndaj klientit 24 orë në ditë, 7 ditë në javë.