Turbonino

Age Limit
Turbonino
Turbonino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Turbonino

Turbonino Casino ofron një përzgjedhje të larmishme të lojërave të kazinosë në internet. Lojërat drejtohen nga disa prej kompanive më të mira të softuerit në botë. Për të ofruar lojëra ndër-platformë me cilësi të lartë, ato përdorin gjithashtu teknologji të fundit.

Përveç kësaj, faqja e internetit Turbonino Casino ofron një sërë alternativash depozitash dhe tërheqjesh për t'ju ndihmuar të përfundoni transaksionet tuaja. Kjo kazino online ofron gjithashtu asistencë klientësh gjatë gjithë orarit nga përfaqësues shumë të trajnuar.

Pse të luani në Turbonino Casino?

Turbonino Casino bën një punë të shkëlqyer për të mbajtur të sigurt dhe të sigurt informacionin tuaj personal dhe financiar. Faqja e internetit përdor masa sigurie standarde të industrisë, të tilla si kriptimi i të dhënave 128-bit Secure Socket Layer (SSL). Kjo parandalon që informacioni juaj të ndahet me një palë të tretë. Për më tepër, Turbonino Casino njeh rëndësinë e lojërave të ndershme. Një gjenerues i numrave të rastësishëm (RNG) përdoret në sajt për të siguruar që gjithmonë të merrni rezultate të rastësishme. Firmat e pavarura e kanë testuar dhe konfirmuar plotësisht këtë softuer për të siguruar që ai nuk është i njëanshëm.

About

SkillOnNet Ltd lançoi Turbonino, një kazino të re dhe të sofistikuar në internet, në vitin 2020. Për shkak se kazinoja është kaq e re, ajo është ende një kazino online relativisht e vogël për sa i përket të ardhurave. Më shumë se 2600 lojëra kryesore nga më shumë se 50 kompani lojrash janë të disponueshme në kazinonë blu dhe jeshile të hapur. Faqja e re e internetit Turbonino është e mirëorganizuar dhe e thjeshtë për t'u naviguar.

Turbonino Casino është një nga faqet më të fundit të lojërave të fatit të SkillOnNet. Kjo faqe interneti është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA) dhe mbron të dhënat e saj me protokolle sigurie standarde të industrisë.

Games

Biblioteka e gjerë e lojërave është një nga arsyet pse shumë lojtarë zgjedhin Turbonino Casino. Mund të hyni në holl dhe të luani lojëra të ndryshme.

Lojëra elektronike në internet

Në Turbonino Casino, mund të prisni të gjeni një shumëllojshmëri të gjerë të lojërave elektronike. Zgjedhja e lojërave në këtë faqe të kazinosë përfshin të gjitha lojërat elektronike klasike, lojërat elektronike 3D dhe lojërat jackpot. Siç mund ta parashikoni, këto lojëra kanë një shumëllojshmëri temash, pagesa të larta, veçori të shkëlqyera bonusi dhe RTP të larta. Book of Dead, Book of Adventure, Wolf Gold, Gorilla Kingdom dhe një sërë titujsh të tjerë të lojërave elektronike në internet janë ndër më të njohurit.

Ruletë në internet

Nëse ju pëlqen emocioni i rrotullimit të një rrote rulete, Turbonino Casino ka një sërë variacionesh të ndryshme për të zgjedhur. Ju mund të praktikoni me lojëra ruletë falas përpara se të vazhdoni të luani për para të vërteta, ashtu si mundeni me lojërat e tjera. European Roulette Pro, French Roulette Pro dhe American Roulette Pro janë tre nga lojërat më të njohura të ruletës në internet.

Blackjack Online

Lloje të ndryshme të blackjack-ut në internet janë në dispozicion për të gjithë lojtarët. Do të gjeni një shumëllojshmëri markash nga furnizuesit kryesorë të softuerëve në Turbonino Casino. Power Blackjack dhe Blackjack Turbo janë dy nga lojërat e shumta të blackjack në internet të aksesueshme.

Bonuses

Për të tërhequr lojtarë, Turbonino Casino ofron një shumëllojshmëri bonusesh. Klientët, të rinj dhe të vjetër, kanë diçka për të fituar. Përpara se të kërkoni ndonjë ofertë bonus të kazinosë, sigurohuni që të lexoni printimet e imta. Bonusi i mirëseardhjes i Turbonino Casino i lejon përdoruesit të provojnë një sërë lojërash slot në internet. Do të merrni 100 rrotullime falas në slotin Thor dhe në slotin Asgard Trials. Promovimi i mirëseardhjes kërkon një depozitë minimale prej 10 € për t'u aktivizuar.

Ju lutemi mbani në mend se përpara se të merrni para, duhet të vini bast fitimet e rrotullimit falas 60 herë brenda 30 ditëve. Për më tepër, bonusi i mirëseardhjes mund të kërkohet vetëm një herë në 72 orë.

Payments

Kur bëhet fjalë për kryerjen e pagesave, Turbonino Casino ofron një sërë zgjidhjesh të sigurta. Kartat e kreditit dhe debitit, kuletat elektronike, bankingu celular dhe transfertat bankare janë të gjitha të disponueshme si alternativa depozitimi dhe tërheqjeje.

 • Viza
 • MasterCard
 • Maestro
 • Me besim
 • Neteller 
 • Skrill
 • ecoPayz
 • Transferta e shpejtë bankare dhe shumë alternativa të tjera janë të disponueshme për depozitimin e parave.

Për më tepër, depozita minimale e transaksionit është 10 €. Turbonino Casino, nga ana tjetër, nuk lejon transaksione me bitcoin. Çdo 30 ditë, ju mund të kërkoni një tërheqje maksimale prej 10,000 €. Çdo çmim tjetër shpërndahet me këste mujore prej 10,000 € çdo 30 ditë. Megjithatë, shuma maksimale e parave të gatshme për transaksion është 5000 €.

Monedhat

AUD, BRL, CAD, CHF, DKK, EUR, GBP, GEL, INR, JPY, NOK, NZD, PLN, RUB, SEK, THB, USD dhe ZAR janë monedhat e mbështetura nga kjo kazino.

Languages

Përmbajtja e faqes në internet të kazinosë Turbonino është e disponueshme në gjuhët e mëposhtme për përdoruesit e saj në mbarë botën:

 • anglisht 
 • finlandez 
 • gjermanisht
 • norvegjeze

Software

Furnizues të shumtë softuerësh ofrojnë lojëra, duke përfshirë emra të njohur si 

 • Microgaming
 • Lojëra evolucionare
 • Thunderkick
 • Yggdrasil
 • NetEnt

Këto biznese përdorin teknologjinë më të fundit për të krijuar një lojë që është e pasur dhe e këndshme për t'u luajtur. Për më tepër, të gjitha lojërat janë optimizuar për pajisjet mobile, duke ju lejuar t'i luani ato menjëherë në çdo shfletues normal. Për të përdorur shërbimet, nuk keni nevojë të shkarkoni një aplikacion.

Support

Mund të kontaktoni gjithmonë shërbimin e kujdesit ndaj klientit të Turbonino Casino nëse keni ndonjë problem. Ato janë të disponueshme për ju përmes bisedës live 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Është lehtësisht i aksesueshëm nga menyja kryesore e faqes në internet. Në shumicën dërrmuese të rrethanave, ju do të lidheni me një përfaqësues menjëherë, pa pasur nevojë të prisni. Ju gjithashtu mund t'u dërgoni atyre një email ose të përdorni formularin e integruar të kontaktit për t'u dhënë atyre një mesazh. Në faqen e internetit, ekziston gjithashtu një zonë FAQ.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (7)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Danish Gambling Authority
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (15)
Baccarat
Bileta gërvishtëse
BlackjackCaribbean Stud
Casino War
Craps
European Roulette
Kazino Holdem
Mini Baccarat
Pai Gow
Punto Banco
RuletëSic Bo
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (26)
AstroPay
Bank transfer
Boleto
Credit CardsDebit Card
EPS
EcoCard
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Jeton
Lottomaticard
MuchBetter
Multibanco
NetellerPaysafe Card
Postepay
PugglePay
Siru Mobile
Skrill
Sofort
Teleingreso
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
MonedhatMonedhat (11)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Danimarka
Finlanda
Suedia
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
All41 Studios
Bally
Bally Wulff
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Cayetano Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Foxium
Grand Vision Gaming (GVG)
High 5 Games
IGT (WagerWorks)
Inspired
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Play'n GO
PlaytechPragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Real Time Gaming
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Reel Time Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Shuffle Master
SkillOnNet
Slingo
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet