Ultra Casino

Age Limit
Ultra Casino
Ultra Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Ultra Casino

Ndryshe nga shumica e kazinove në internet, UltraCasino ka një strategji bonusi krejtësisht të veçantë. UltraCasino ju ofron përvojën më të mirë të mundshme të lojërave në internet. Bëni depozita për të fituar çmime ditore me Ultra Charge dhe përfitoni nga një paketë mirëseardhjeje me tre bonuse. Gjithashtu mund të zgjedhësh për të marrë oferta të tjera me email.

Qindra lojërat më të mira nga më shumë se 60 kompani softuerësh, duke përfshirë përvojat e drejtpërdrejta të kazinosë, janë të disponueshme për t'u luajtur. Rrotulloni lojëra elektronike të caktuara për të përfshirë promovime të lëshuara dhe fitoni ose për të fituar rrotullime falas për të provuar lojëra të reja. Tani është koha për të bërë një depozitë dhe për të marrë bonuset tuaja të mirëseardhjes në Ultra Casino.

Pse të luani në UltraCasino?

UltraCasino mund të jetë e re, por duket se ka qenë atje për një kohë të gjatë, pasi ofron një gamë të gjerë lojërash nga prodhuesit më të mirë të përmbajtjes së kazinosë. Në një mjedis konkurrues, faqja ruan të gjitha aset e saj pasi menaxhohet nga një kompani e teknologjisë blu me njohuri të gjera në industri.

Përveç lojërave fantastike, faqja ka teknologji bazë me cilësi të lartë që e bën më të lehtë për përdoruesit të shfletojnë platformën dhe të luajnë lojëra. Autoriteti i Lojërave të Maltës i ka dhënë Ultra Casino një licencë zyrtare. Kjo është një organizatë e njohur që mund të vërtetojë sigurinë e një kazinoje në internet.

About

UltraCasino është një platformë e re e kazinosë në internet që ofron një shumëllojshmëri lojërash. Ai drejtohet nga BP Group Ltd (Betpoint), një korporatë me bazë në Maltë që drejton gjithashtu Neon Vegas, 21.com, Justspin dhe Nitro Casino. Platforma ka një licencë të Autoritetit të Lojërave të Maltës, si dhe të gjitha kredencialet përkatëse për lojëra të drejta dhe të sigurta.

Ekuipazhi i UltraCasino nuk u mendua dy herë për të eksperimentuar me disa fusha për të krijuar një produkt të veçantë dhe konkurrues. Qasja e re ndaj bonuseve, e cila përfshin çmime ditore, mund të jetë pikërisht ajo që kërkojnë përdoruesit. Duket të jetë mjaft premtuese.

Games

Zemra e çdo kazinoje janë lojërat e saj dhe Ultra Casino nuk bën përjashtim. Platforma i kushtoi vëmendje cilësisë së titujve që shfaqi, duke u dhënë lojtarëve shumë shanse për ta pasuruar atë! Le t'i hedhim një vështrim katër llojeve të lojërave të disponueshme në këtë faqe tani: lojëra elektronike, video poker, lojëra tavoline dhe lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë.

Slots

Për disa lojtarë, lojërat elektronike janë tërheqja kryesore dhe loja e parë që do të provojnë pas regjistrimit. UltraCasino është vendi ku duhet të jeni nëse doni të kaloni një kohë të mirë. Ka mbi 1000 lojëra elektronike në dispozicion, dhe siç u tha më parë, të gjithë prodhuesit kryesorë të softuerit janë të përfaqësuar, duke siguruar që do të zbuloni një lojë që ju pëlqen. Ka shumë tituj për të zgjedhur, por neve na pëlqejnë veçanërisht Starburst, Gonzo's Quest, John Hunter, Razor Shark dhe një sërë të tjerëve. Nëse dëshironi të luani lojëra elektronike për ditë, Ultra Casino ju ka mbuluar. Kjo është sasia e kohës që ju duhet për të kontrolluar të gjitha pikat e disponueshme.

Lojëra tavoline

Lojërat në tavolinë ofrohen në Ultra Casino. Këto janë lojëra që duhen luajtur në një tavolinë kazinoje. Ato mund të jenë virtuale ose të drejtpërdrejta, por ne do të diskutojmë vetëm mundësitë virtuale në këtë seksion. Le të hedhim një vështrim në video poker së pari. Betsoft krijoi lojërat e pokerit me video, të cilat vijnë në nëntë lloje të ndryshme. Të gjitha alternativat kryesore janë në dispozicion. Dyfishtë Jackpot Poker, Better Double Up, Bonus Poker, Deuces Wild dhe një sërë lojërash të tjera janë në dispozicion. Ekzistojnë gjithashtu mbi 18 lojëra tavoline për të zgjedhur, duke përfshirë ruletin, baccarat dhe blackjack.

Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë

Nëse preferoni lojërat e tavolinës, Ultra ka një Kazino Live të sofistikuar dhe plot aksion, të mundësuar nga Evolution Gaming dhe Pragmatic Play, dy firma softuerësh të vlerësuar me çmime. Ka një larmi lojërash live blackjack dhe ruletë për të zgjedhur, si dhe një shumëllojshmëri lojërash baccarat dhe disa alternativa pokeri dhe craps. Deal or No Deal, Monopoly dhe Dream Catcher janë shembuj të lojërave të tjera të Kazinosë Live.

Bonuses

UltraCasino është një kazino e re që shpreson të tërheqë klientë të rinj nga kazinotë e tjera në internet. Për t'i ndihmuar ata të arrijnë këtë qëllim, ata ofrojnë bonuse joshëse. Faqja e internetit e kësaj kazinoje ofron një seksion të veçantë me promovime që përditësohen rregullisht. Tani janë në dispozicion tre oferta speciale nga të cilat mund të përfitoni.

 • Shpërblime ditore
 • Rrotulloni dhe fitoni 1,00,000 €/$/£ në Çmime
 • Prize Pool me vlerë €/$/£2,000,000

Payments

Ultra Casino pranon një gamë të gjerë mënyrash pagese. Megjithatë, UltraCasino nuk ofron të gjitha mënyrat e pagesës që mund të prisni, por të gjitha alternativat e zakonshme janë të disponueshme. UltraCasino pranon metodat e mëposhtme të pagesës:

 • Transferte bankare
 • Kartat e debitit/kreditit VISA
 • MasterCard
 • Transfertat e portofolit elektronik
 • Siguria dhe Softueri i UltraCasino

Të gjitha transaksionet kryhen në kohë reale. Kartat, Neteller, Skrill, Trustly, Rapid Transfer dhe EcoPayz janë të gjitha opsionet për tërheqje. Në Ultra Casino, tërheqjet përpunohen shpejt. Kur përdorni kuletat elektronike, për shembull, duhet të prisni deri në 72 orë për të marrë pagesat tuaja. Kur përdorni një kartë krediti, koha e kërkuar është e njëjtë, megjithatë, një transfertë bankare zgjat nga 1 deri në 5 ditë. Periudha në pritje mund të zgjasë deri në 72 orë.

Monedhat

Përveç të qenit një kazino për kriptomonedhë, kazino pranon monedhat kryesore si:

 • euro
 • dollarë kanadezë
 • korona norvegjeze
 • dollarë amerikanë
 • zlotitë polake

Languages

Anglisht, finlandisht, norvegjeze, gjermanisht, frëngjisht dhe polonisht janë gjuhët e disponueshme nga UltraCasino. Ju mund të kontaktoni mbështetjen e klientit në këto gjuhë.

Software

UltraCasino është bashkuar me disa nga ofruesit kryesorë të përmbajtjes së kazinosë në industri. Ka lojëra nga:

 • Lojë pragmatike
 • NetEnt
 • Tigri i Kuq
 • Evolution Gaming, dhe të tjerët.

 

Disa zhvillues lojërash më pak të njohur ofrojnë lojëra elektronike tërheqëse dhe argëtuese. Mbani sytë e vendosur për Crazy Tooth Studio. Ky është një nga krijuesit më të vegjël të përmbajtjes së kazinosë, lojërat e të cilit po bëhen gjithnjë e më popullore, pasi janë themeluar në vitin 2011. Arctic Valor, ku luftëtarët e ngrirë sjellin shumë pasuri në gjashtë bobina, dhe Queen of the Crystal Rays, ku lojtarët mund të zbulojnë fuqi mistike dhe fitimet masive të tokës, janë dy shembuj.

Support

Për të kontaktuar departamentin e shërbimit të klientit të kazinosë, përdorni butonin "Ndihmë" që ndodhet në të gjithë objektin. UltraCasino meriton pikë për ofrimin e shërbimit shumëgjuhësh 24/7, gjë që nuk e shohim në kazinotë e tjera në internet. Përveç kutisë së bisedës së drejtpërdrejtë, lojtarët mund të kontaktojnë ekipin mbështetës duke dërguar një email tek help@ultracasino.com ose duke përdorur formularin e kontaktit në internet të faqes.

Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
EcoPayz
Interac
Jeton
Klarna
MasterCardMuchBetterNeteller
Revolut
Skrill
Sofort
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (46)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Foxium
Gameplay Interactive
Gamevy
Gamomat
Genesis Gaming
Golden Hero
Golden Rock Studios
GreenTube
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
PariPlay
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Scientific Games
Sigma Games
Skillzzgaming
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet