Vasy Casino New Casino Rishikoni

Age Limit
Vasy Casino
Vasy Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet
+ Kazino krejt e re
+ Tërheqje të shpejta
+ Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (13)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (19)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
AstroPay
AstroPay Card
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Cashlib
Coinspaid
Credit CardsDebit Card
E-wallets
Fast Bank Transfer
Jeton
MasterCardMuchBetter
Neosurf
Neteller
Siru Mobile
Skrill
Sofort
Sofort (by Skrill)
Trustly
Visa
Visa Debit
Zimpler
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Australia
Austria
Estonia
Finlanda
Franca
Gjermania
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (49)
1x2Gaming
BB Games
BF Games
BTG
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
DreamTech
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
Felix Gaming
Felt Gaming
Fuga Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Genesis Gaming
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Mascot Gaming
Microgaming
Multislot
NetEnt
OneTouch Games
Oryx Gaming
Play'n GO
PlayStar
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
QuickspinReal Time Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Stakelogic
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
Xplosive
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Rreth Vasy Casino

Vasy Casino është një New Casino krijuar në 2022 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 15/02/2022 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Vasy Casino vlerëson 7.6 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Vasy Casino

newcasinorank-al.com favorizon Vasy Casino për bonuset e tij 1750 € New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Blackjack, Keno, Caribbean Stud, Baccarat, Bingo , dhe shumë të tjera.

Softuerët disponohen në Vasy Casino

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Yggdrasil Gaming, Evolution Gaming, Quickspin, Thunderkick, NetEnt , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Vasy Casino

Lojtarët në Vasy Casino mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Vasy Casino pranon metoda kryesore depozitimi si Bank transfer, MuchBetter, Visa, MasterCard, Debit Card , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Vasy Casino ?

Edhe pse Vasy Casino është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Adhuruesit e kazinosë zgjedhin Vasy Casino për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Vasy Casino është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.