Vegadream New Casino Rishikoni

Age Limit
Vegadream
Vegadream is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Luaj për lojëra elektronike falas
+ Ofruesit më të mirë
+ Lojëra elektronike me paqëndrueshmëri të lartë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
Segob
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (20)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (29)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Argjentina
Austria
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Holanda
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Kili
Kosta Rika
Kroacia
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Maldivet
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Meksika
Norvegjia
Qipro
Serbia
Sllovenia
Suazilandi
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (34)
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
Felt Gaming
Gamomat
Hacksaw Gaming
High 5 Games
Kalamba Games
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Novomatic
Oryx Gaming
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Spadegaming
Stakelogic
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Vegadream

Kazinotë në internet janë një nga mënyrat më të mira për t'u argëtuar dhe për të fituar para ndërsa jeni në të. Pavarësisht se kanë platforma gjigante të kazinove në internet, disa kazino të reja në internet, si Vegadream, kanë çrregulluar ndjeshëm tregun. E themeluar në vitin 2021, kjo kazino është shtëpia e më shumë se 3000 lojëra elektronike për të zgjedhur. Edhe pse është një kazino e re në industri, kazinoja online Vegadream ka arritur të krijojë një bazë të dedikuar fansash në Evropë dhe Kanada. Kazinoja është në pronësi të Gammix Limited, një kompani e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Kjo do të thotë që lojtarët mund të sigurohen se janë në duar të sigurta kur luajnë. A është ende kjo kazino e preferuara juaj? Vazhdoni të lexoni këtë rishikim të ri të kazinosë Vegadream për të mësuar më shumë.

Pse të luani në Kazino Vegadream

Kazino Vegadream është e mbushur me mbi 3000 lojëra kazino të mbushura. Ato përfshijnë lojëra elektronike video, jackpot, lojëra tavoline, video poker dhe lojëra kazino live nga zhvillues të njohur softuerësh si Evolution, NetEnt, Microgaming dhe iSoftBet. Me një lob kaq të gjerë të kazinosë, lojtarët kanë të drejtë për bonuse të ndryshme dhe promovime të rregullta që ndihmojnë në zgjatjen e seancave të tyre të lojërave.

Vegadream Casino përdor gjithashtu veçori të ndryshme sigurie për t'u siguruar që lojtarët të gëzojnë një hapësirë lojrash të sigurt dhe të sigurt. Të gjitha operacionet në këtë kazino janë të licencuara dhe të rregulluara nga MGA, një agjenci e respektuar e lojërave të fatit me bazë në Maltë. Faqja e kazinosë mund të përkthehet në gjuhë të ndryshme, duke përfshirë ato lokale. Së fundmi, kazino Vegadream ofron shërbime mbresëlënëse të mbështetjes së klientit përmes kanaleve të shumta.

About

Kazino Vegadream është një kazino në internet e sapo lançuar që filloi funksionimin në vitin 2021. Kazinoja është në pronësi të Gammix Limited, një kompani lojrash e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Kazino Vegadream është shumë e popullarizuar në mesin e lojtarëve që banojnë në Bashkimin Evropian dhe Kanada.

Games

Me më shumë se 3000 lojëra për të zgjedhur në Vegadream Casino, lojtarët mund të regjistrohen lehtësisht në këtë kazino ose të provojnë lojëra me një modalitet demo. Kategoritë e disponueshme në këtë kazino përfshijnë lojëra elektronike video, lojëra tavoline, video poker, jackpot dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ai gjithashtu ka një kategori të veçantë të megaways, blerje bonusesh dhe lojëra me paqëndrueshmëri të lartë. 

Slots

Edhe pse qindra kazino online ekzistojnë në industri, vetëm disa ofrojnë një koleksion të konsiderueshëm të lojërave elektronike. Vegadream Casino ofron mijëra lojëra elektronike video nga ofrues të ndryshëm pavarësisht se është një hyrje e re. Ata kanë tema të ndryshme, lojë dhe veçori bonus. Ato përfshijnë:

 • Libri i të Vdekurve
 • Si kafshe
 • Partia Jurassic
 • Shtëpia e Qenit
 • Princesha e Hënës

Lojëra tavoline

Lojërat në tavolinë janë më të zakonshme në mesin e lojtarëve me përvojë, pasi ato kërkojnë aftësi dhe strategji. Në Vegadream Casino, lojtarët mund të eksplorojnë variacione të ndryshme të baccarat, ruletit dhe blackjack. Këto lojëra bazohen në RNG, ndryshe nga homologët e tyre të kazinosë live. Disa nga lojërat e tavolinës përfshijnë: 

 • Mini Baccarat
 • Blackjack Single Deck
 • Blackjack Evropian
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë franceze

Kazino live

Lojtarët në internet që vënë bast para të vërteta po përpiqen vazhdimisht për një përvojë autentike. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë ofrojnë opsione që përsërisin atmosferën e një kazinoje fizike dhe ofrojnë lojë në kohë reale me tregtarët njerëzorë. Këto janë variacione të drejtpërdrejta të shumicës së lojërave me letra dhe tavolinë. Seksioni i tregtarëve të drejtpërdrejtë është një kazino sociale ku lojtarët mund të ndërveprojnë me njëri-tjetrin ose me tregtarin. Zgjedhjet kryesore midis lojtarëve të kazinosë live janë: 

 • Shtrydhje Baccarat
 • Blackjack Platinum VIP
 • Kazino Hold'Em 
 • Auto Roulette La Partage
 • Ëndrra tërheqëse

Lojëra të tjera

lista e kategorive të disponueshme të lojërave të kazinosë në Vegadream Casino nuk përfundon me lojëra elektronike video, lojëra tavoline dhe tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve. Lojtarët mund të zhyten në lojëra të tjera, të tilla si video poker, jackpots dhe lojëra speciale. Ata kanë kufij të ndryshëm bastesh dhe opsione pagese. Ato përfshijnë: 

 • Pasuria Hyjnore
 • Mega Joker
 • Grand Spinn Superpot
 • Poker Karaibe
 • Poker Amerikan

Bonuses

Lojtarët e rinj në Kazino Vegadream kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje me tre pjesë. Lojtarët gëzojnë një bonus 600% të ndeshjes deri në 1650 € plus 300 rrotullime parash. Kërkesat e basteve janë mjaft të relaksuara. Lojtarët duhet të vënë bast bonusin e depozitës së parë 30 herë përpara se të arkëtojnë. 2 bonuset e ardhshme të depozitave kanë kërkesa më të ulëta për bast. Lojëra të ndryshme kontribuojnë në përqindje të ndryshme në kërkesat e basteve për një bonus në Vegadream Casino. Sipas T&C të përgjithshme të Vegadream, vetëm lojërat elektronike kontribuojnë në kërkesat e basteve. 

Bonuset e tjera përfshijnë: 

 • Sulmi Zombie
 • Bie dhe fiton

Lojtarët që kërkojnë bonuse të larta mund të shijojnë veçori dhe shpërblime të personalizuara në klubin VIP. Si një kazino në internet me rritje të shpejtë, ne presim që Vegadream të zgjerojë bonuset dhe promovimet e saj për të ofruar më shumë përfitime.

Payments

Vegadream Casino mbështet opsione të shumta pagese. Disa janë të disponueshme në nivel lokal, me të tjerët që shfaqen në shkallë globale. Lojtarët bëjnë depozita dhe tërheqje duke përdorur çdo opsion bankar të mbështetur në varësi të vendndodhjes së tyre. Opsionet e pagesave në Vegadream variojnë nga kuletat dixhitale te transfertat bankare ose pagesat me kartë. Disa nga opsionet e njohura përfshijnë:

 • PaySafeCard
 • Mastercard
 • Skrill
 • Me besim
 • Astropay

Monedhat

Si një kazino e re në treg, Vegadream ka punuar shumë për t'i bërë shërbimet e saj të disponueshme për lojtarët e saj të synuar me lehtësi. Ai pranon transaksione të kryera në monedha të ndryshme. Lojtarët mund të bëjnë një depozitë minimale prej 10 € dhe një tërheqje minimale prej 30 €. Aktualisht, nuk ka kriptovaluta në këtë platformë kazino. Monedhat e mbështetura përfshijnë: 

 • euro
 • dollarë amerikanë
 • krona norvegjeze
 • dollarë kanadezë
 • dollarë të Zelandës së Re

Languages

Të luash në një kazino të re si Vegadream do të thotë se ata i kuptojnë nevojat e audiencës së tyre të synuar. Faqja e Kazinosë Vegadream mund të përkthehet në shumë gjuhë për të rritur përfshirjen dhe për t'i bërë lojtarët e tyre të ndihen si në shtëpi. Shumica e gjuhëve fliten gjerësisht në mesin e lojtarëve të tyre. Ato përfshijnë: 

 • anglisht
 • gjermane
 • norvegjeze

Software

Të gjitha lojërat e disponueshme në Kazino Vegadream në internet janë optimizuar për t'u ekzekutuar në pajisje të ndryshme. Kjo kazino ka një koleksion të madh lojërash falë zgjerimit të partneriteteve me zhvilluesit kryesorë të softuerit në industri. Disa ofrues kanë vendosur dominim në të gjitha kategoritë me disa të fokusuar në një lloj.

Vegadream Casino mbështet modalitetin e luajtjes së menjëhershme; prandaj lojtarët nuk shkarkojnë një aplikacion kazino ose instalojnë softuer për të filluar. Lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve priten nga krupierë të jetës reale dhe transmetohen në kohë reale dhe me cilësi të lartë. Vazhdoni të eksploroni hollin e kazinosë për të eksploruar publikime të reja të rregullta nga këta zhvillues softuerësh. Zhvilluesit e njohur përfshijnë: 

 • NetEnt
 • Yggdrasil
 • ThunderKick
 • Microgaming
 • BluePrint Gaming

Support

Nëse diçka shkon keq, është thelbësore të jeni në gjendje të kontaktoni mbështetjen e kazinosë dhe të kërkoni ndihmë. Shërbimi i mirë ndaj klientit është shtylla kurrizore e suksesit të çdo kazinoje në internet. Vegadream Casino ka fituar një reputacion të fortë përmes mbështetjes së besueshme dhe profesionale të klientit. Ekipi mbështetës është i disponueshëm nga 1000 orë në 2300 orë përmes objektit të bisedës live. Përndryshe, lojtarët mund të përdorin gjithashtu kontaktin për pyetje më të hollësishme. Vegadream Casino ka një seksion të dedikuar FAQ në menunë e tij rënëse për disa pyetje të njohura. 

Pse ia vlen të luash në Vegadream Casino?

Vegadream është një kazino e re në internet e krijuar në vitin 2021. Ajo ofron mijëra lojëra kazino të mundësuara nga ofrues të njohur softuerësh si NetEnt, Microgaming, Pragmatic Play dhe iSoftBet. Është shumë i popullarizuar në mesin e lojtarëve evropianë dhe kanadezë. Vegadream Casino operon nën një licencë të lojërave malteze të lëshuar për kompaninë e saj mëmë, Gammix. 

Lobi i gjerë i kazinosë plotësohet në mënyrë të përkryer nga bonuse dhe promovime fitimprurëse. Klubi VIP ofron bonuse dhe veçori të larta. Lojtarët mund të bëjnë depozita dhe tërheqje duke përdorur mënyra të shumta pagese. E gjithë kjo, e mbështjellë me shërbim të mirë ndaj klientit, e bën atë një faqe të ligjshme lojrash në internet me karakteristika të shkëlqyera të kazinosë.