Vegas Crest

Age Limit
Vegas Crest
Vegas Crest is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Vegas Crest Casino është ndër kazinotë e reja në internet të krijuara në dekadën e fundit. Duke u nisur në vitin 2014, ajo është rritur në mënyrë eksponenciale për t'u bërë një standard i industrisë. Sipërmarrja drejtohet nga Palau Holdings NV., një operator i njohur që drejton gjithashtu BingoFest Casino, CyberSpins Casino dhe CyberBingo Casino. Vegas Crest operon nën një licencë Curacao eGaming.

Vegas Crest

Games

Kjo kazino është e personalizuar për t'iu përshtatur si lojtarëve të rastësishëm, ashtu edhe entuziastëve me përvojë të kazinosë. Lojtarët e rastësishëm kanë shumë lojëra kazino të krijuara nga softueri, duke përfshirë poker, blackjack, ruletë, bingo, keno dhe më shumë. Përveç lojërave tipike të kazinosë, kumarxhinjtë me përvojë kanë shumë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë që garantojnë përvojën përfundimtare të kazinosë.

Bingo

Vegas Crest Casino është kazinoja më e mirë për ata që kërkojnë lojërat më të mira të reja të kazinosë në internet, veçanërisht bingo. Adhuruesit e lojës së fatit kanë shumë lojëra bingo RNG. Cfare ka me shume? Ka dhoma bingo të drejtpërdrejta me shumë lojtarë. Interesante, Vegas Crest Casino bingo i lejon lojtarët të krijojnë kartat e tyre fituese.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për tërheqjet, lojtarët me fat mund t'i marrin fitimet e tyre përmes Switch, Skrill/Moneybookers, Neteller, Solo, Ukash, Transferet e Parave, Visa, MasterCard ose Transfertat bankare. Përveç metodave fleksibël të tërheqjes, vlen të përmendet se Vegas Crest Casino është një institucion i besuar që nuk do t'i mashtrojë lojtarët fitimet e tyre, ndryshe nga shumë kazino atje.

Monedhat

Lojtarët duan një kazino që u lejon atyre të luajnë në monedhën e tyre amtare. Për fat të mirë, Vegas Crest Casino është një kazino me shumë monedha. Ai mbështet disa monedha të njohura të parave fiat, duke përfshirë euro (EUR), dollarë amerikanë (USD), dhe paund britanik (GBP). Përveç monedhave të parave fiat, kazinoja lejon kriptomonedhën. Për momentin, vetëm bitcoin (BTC) është në dispozicion.

Bonuses

Vegas Crest Casino krenohet me një gamë të gjerë bonusesh, duke përfshirë pa depozitë dhe bonuse depozitash. Lojtarët e rinj mund të kërkojnë rrotullimet pa depozita dhe paketën e mirëseardhjes që përbëhet nga një bonus depozite dhe rrotullime falas. Sa për lojtarët ekzistues, kazino ka bonuse të rregullta depozitash, bonuse ditore dhe hyrje falas në turne.

Languages

Kjo kazino performon jashtëzakonisht në të gjitha fushat e tjera për sa i përket përdorshmërisë, por për fat të keq, ajo nuk ka një faqe interneti shumëgjuhëshe. Për momentin, vetëm anglishtja mbështetet pasi kazinoja u shërben kumarxhinjve vetëm nga vendet anglishtfolëse. Ndoshta, do të ketë më shumë gjuhë në të ardhmen pasi marka zgjeron operacionet.

Software

Për të injektuar diversitet në përzgjedhjen e lojërave, Vegas Crest Casino ka partnerizuar me zhvillues dhe furnizues të softuerit të kazinosë. Lojtarët mund të gjejnë disa nga lojërat më të mira të kazinosë në internet nga furnizues të njohur softuerësh të kazinosë, si p.sh Koncepti i lojërave, Rival, Booongo, Habanero, Booming Games, Vista Gaming, Rival, Betsoft, GameArt, Saucify dhe Mobilot.

Support

Për të vazhduar me konkurrencën, Vegas Crest Casino ka në dispozicion mbështetje të fuqishme për klientët chat live, email dhe faks. Përveç mbështetjes së palëkundur të klientit, faqja e internetit është miqësore për përdoruesit dhe shumë intuitive. Ekziston gjithashtu një qendër ndihme me një listë të pyetjeve të zakonshme të bëra nga lojtarët dhe përgjigjet përkatëse.

Deposits

Vegas Crest është një kazino me para falas dhe me para të vërteta. Pas mbarimit të rrotullimeve pa depozitë, lojtarët duhet të depozitojnë para të vërteta për të hyrë në lojë. Kompania ka sjellë në bord të gjitha kuletat e njohura elektronike, kartat dhe sistemet e tjera të pagesave në internet. Lista e metodave të depozitimit në dispozicion përfshin Ndërro, Skrill/Moneybookers, Neteller, Visa, MasterCard, etj.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (10)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
MonedhatMonedhat (4)
Euro
Paund sterlina
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (12)
Afrika e Jugut
Australia
Brazili
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Luksemburgu
Norvegjia
Shtetet e Bashkuara
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (9)
Betsoft
Booming Games
Booongo Gaming
Concept Gaming
GameArt
Habanero
Mr. Slotty
Rival
Xplosive