Voodoo Dreams

Age Limit
Voodoo Dreams
Voodoo Dreams is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Që nga fillimi i vitit 2016, Voodoo Dreams Casino ka ofruar lojëra për lojtarët e lojërave në internet dhe kazino nuk është kthyer kurrë pas që atëherë. Duke operuar nën dy licenca si nga Autoriteti i Lojërave të Maltës ashtu edhe nga Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar, Voodoo Dreams ka një reputacion të madh për ofrimin e përvojës së jashtëzakonshme të lojërave për lojtarët e saj në një mjedis të sigurt.

Games

Voodoo Dreams krenohet me një bibliotekë të gjerë lojërash që përfshin lojëra elektronike, lojëra tavoline, video poker dhe lojëra live. Tituj si Gonzo's Quest, slot Dracula dhe slot Starbust nga NetEnt dhe Microgaming janë në dispozicion për të apasionuarit pas lojërave elektronike. Lojërat e disponueshme të tryezës përfshijnë ruletë, blackjack dhe baccarat, ndërsa lojërat e pokerit me video përfshijnë Jacks or Better, Deuces Wild, ndër versionet e tjera.

Withdrawals

Metodat e tërheqjes në kazinonë Voodoo Dreams përfshijnë Neteller, Skrill, Trustly, Mastercard, Euteller, Visa dhe EnterCash. Po, lojtarët mund të mos shohin para në llogaritë e tyre menjëherë pas një kërkese për tërheqje, por këto metoda janë të sigurta dhe të sigurta. Vonesa është thjesht për qëllime të verifikimit të identitetit, për të siguruar që paratë të mos shkojnë në duar të gabuara.

Languages

Në momentin e shkrimit të këtij rishikimi (2018), Voodoo Dreams Casino mbështet tre gjuhë, të cilat përfshijnë anglisht, norvegjeze dhe suedisht. Ata që luajnë në këtë kazino do t'ju thonë se është e ndjeshme ndaj nevojave të lojtarëve, ndaj pse të mos besoni se më shumë gjuhë do të shtohen më shpejt se më vonë? Gishtat janë të kryqëzuar!

Live Casino

Kazinoja është e disponueshme në dy formate: celular dhe lojë e menjëhershme. Loja e menjëhershme mund të aksesohet drejtpërdrejt nëpërmjet një shfletuesi, pa pasur nevojë të shkarkoni dhe instaloni kazinonë në pajisjen e dikujt. Voodoo Dreams Mobile Casino lejon lojtarët me pajisje iPhone ose Android të kenë akses në lojërat e tyre të preferuara nga kudo dhe në çdo kohë.

Promotions & Offers

Gjithçka fillon me një bonus mirëseardhjeje (200 rrotullime falas plus para), i cili jepet pasi të keni bërë një depozitë. Depozita e parë përputhet me 100% deri në 100 euro, ndërsa depozita e dytë përputhet me 100% deri në 300 euro. Depozitat e treta dhe të katërta përputhen me 50% secila, të kufizuara në 300 euro secila.

Software

Meqenëse Voodoo Dreams synon t'u ofrojë lojtarëve të saj një përvojë të jashtëzakonshme lojrash, kazino merr softuerin e saj nga ofrues të shumtë të nivelit të lartë, duke përfshirë Microgaming, Yggdrasil Gaming, NetEnt, Evolution Gaming, WMS, Betsoft, Thunderkick, Next Generation Gaming, Quickspin, Play 'n GO, ndër ofruesit e tjerë. Të gjitha këto firma janë të famshme për ofertat e tyre të jashtëzakonshme në industri.

Support

Voodoo Dreams i vlerëson shumë lojtarët e saj duke u ofruar atyre një shërbim mbështetës të bisedës live, i cili i lejon ata të komunikojnë me përfaqësuesit e kazinosë në kohë reale. Përveç bisedës live, lojtarët mund t'i qasen përfaqësuesve përmes një emaili. Me të gjitha këto kanale komunikimi të disponueshme, çdo problem mund të zgjidhet menjëherë.

Deposits

Disa metoda të ndryshme depozitimi të disponueshme në Voodoo Dreams janë ndoshta ato që i bëjnë lojtarët të pëlqejnë kazinonë. Metodat janë të thjeshta për t'u përdorur dhe të shpejta. Ato përfshijnë kuletat elektronike si Neteller dhe Skrill. Metoda të tjera depozitimi si iDEAL, Zimpler, Visa, MasterCard dhe EnterCash janë gjithashtu të disponueshme për përdorim në kazino.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus pa depozitë
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Apple Pay
Credit CardsDebit Card
EnterCash
Euteller
Google Pay
MasterCardNetellerSkrill
Swish
Trustly
Visa
Zimpler
iDEAL
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (6)