WallaceBet New Casino Rishikoni

Age Limit
WallaceBet
WallaceBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Bonuse bujare
+ Në dispozicion bastet sportive
+ Miqësore për celularin

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (7)
Bonus cashback
Bonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (14)
Baccarat
Bast në Futboll
Baste online
Bileta gërvishtëse
BlackjackCrapsDragon TigerKazino Holdem
Mini Baccarat
PokerRuletëSic Bo
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Finlanda
Holanda
Kanadaja
Norvegjia
SoftwareSoftware (14)
1x2Gaming
Elk Studios
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spadegaming
Tom Horn Enterprise
Wazdan

About

Wallacebet kazino është një biznes i ri që filloi në vitin 2020 dhe ofron më shumë se thjesht një përvojë standarde të lojërave. Kazinoja, e cila është e licencuar në Maltë, ofron shërbim të shpejtë dhe efikas ndaj klientit dhe kujdeset si për lojtarët e rregullt të kazinosë ashtu edhe për lojtarët e lartë.

Ka diçka për të gjithë, pavarësisht nëse ju pëlqen lojëra elektronike, kazino live ose sporte. Kazino Wallacebet ofron një përvojë vërtet të individualizuar, duke filluar me tre bonuse të mirëseardhjes jashtëzakonisht bujare për të zgjedhur!

Games

Wallacebet Casino ka një larmi të madhe lojërash të njohura. Ju gjithashtu mund të renditni sipas llojit të lojës, me opsione të tilla si të reja, Slots video, Lojëra tavoline, baste virtuale, video-poker, lojëra gërvishtëse dhe karta gërvishtje të disponueshme. Ju madje mund t'i renditni lojërat sipas ofruesit, gjë që është e dobishme nëse keni një preferencë për një ose dy në veçanti.

Ju mund të përdorni opsionin e kërkimit për të shkuar direkt në një titull specifik. Të gjitha lojërat më të nxehta slot janë në dispozicion, duke përfshirë Starburst, Gonzo's Quest, seritë Jack Hammer, Twin Spin, Ghost Pirates, Book of Dead dhe shumë të tjera.

Withdrawals

Kazino Wallacebet pranon Visa, MasterCard, Interac, GiroPay, Zimpler, Euteller, MuchBetter, Trustly, Transfertë bankare, EcoPayz, Neteller, Skrill dhe Transferim të Shpejtë si metoda të tërheqjes. Nuk ka kufi minimal të tërheqjes dhe një kufi maksimal tërheqjeje prej 1000 dollarësh në ditë në kazino.

Kufijtë e tërheqjes mund të zbatohen në varësi të metodës së zgjedhur të tërheqjes. Të gjitha tërheqjet që kërkoni përpunohen manualisht. Brenda 72 orëve, kazinoja do të konfirmojë tërheqjen tuaj me email. Mbani në mend se kazino do të përpunojë tërheqje vetëm në ditë pune.

Bonuses

Një vështrim i shpejtë në faqen e Promovimeve të Wallacebet Casino zbulon një gamë të larmishme përfitimesh të anëtarëve, më e rëndësishmja prej të cilave është Bonusi i Mirëseardhjes. Wallacebet Casino ka një ofertë ekskluzive mirëseardhjeje për lexuesit tanë, e cila përfshin një bonus 150 përqind deri në 300 €/C$ në depozitën e parë.

Kërkesa e bastit për bonusin e depozitës së parë është 40X dhe duhet të plotësohet brenda 15 ditëve nga lëshimi i bonusit. Gjithashtu, mbani në mend se vetëm bastet e lojërave elektronike kontribuojnë 100% në qarkullimin total. Nëse preferoni të luani në kazino live, mbani në mend se vetëm 20% e basteve tuaja numërohen.

Payments

Monedhat e mbështetura nga kazino Wallacebet janë dollari australian, monedha finlandeze, norvegjeze, dollarë kandiane, GBP, euro dhe dollarë amerikanë.

Languages

Wallace Bet Casino ofron lojëra në anglisht, gjermanisht, finlandisht dhe norvegjisht. Lojtarët që flasin rrjedhshëm finlandisht, norvegjeze ose gjermanisht, gjithashtu mund të shijojnë lojërat e tyre të preferuara pa vështirësi.

Software

Wallace Bet Casino përdor Net Entertainment, Microgaming Software Review, dhe një shumëllojshmëri lojërash nga ofruesit e mëposhtëm: ELK Studios, Spade Gaming, 1x2 Network, Red Tiger, Play 'N Go, Playson, NoLimitCity, Wazdan, Tom Horn Gaming, Play Pragmatic , Net Entertainment, NYX. Këto programe rritin efikasitetin e tij.

Support

Klientët janë të rëndësishëm për Wallacebet Casino, kështu që ata ofrojnë mënyra për t'ju ndihmuar. Ekziston një faqe FAQ me përgjigje për pyetjet e bëra shpesh nëse keni nevojë për një zgjidhje të shpejtë për një problem bazë. Nëse nuk mund të gjeni atë që po kërkoni, mund të përdorni funksionin e bisedës live për të na kontaktuar.

Kjo mund të gjendet duke klikuar ikonën e bisedës më poshtë. Sidoqoftë, ai është i disponueshëm vetëm nga ora 09.00 deri në 01.00 CET, që është paksa e pakënaqur duke pasur parasysh se shumë kazino të tjera ofrojnë biseda të drejtpërdrejta 24 orë në ditë, 7 ditë në javë.

Deposits

Visa, MasterCard, Interac, Zimpler, GiroPay, Euteller, MuchBetter, Trustly, Rapid Transfer, Banka Wire Transfer, EcoPayz, Neteller, Sofort, Klarna Instant Bank Transfer, Skrill, Neosurf, Jeton dhe Boleto janë disa nga mënyrat e pagesës që janë pranuar. Nuk kërkohet asnjë depozitë minimale për të luajtur lojërat, por nëse kërkohet një bonus, kërkohet një bilanc minimal prej $20.