Wild Fortune

Age Limit
Wild Fortune
Wild Fortune is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Wild Fortune është një kazino në internet që është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe në pronësi të N1 Interactive. Filloi të pranojë anëtarë në vitin 2020 dhe ofron një gamë të gjerë lojërash, bonuse të përsëritura, metoda bankare efikase dhe mbështetje të besueshme ndaj klientit. Lojtarët mund të luajnë lojëra në pajisje portative, si dhe në PC.

Games

Opsionet e basteve në Wild Fortune Casino u shërbejnë të gjitha llojeve të lojtarëve. Ka tituj emocionues si Piggy Bank Bills, Egyptian Emeralds, Shining Crown dhe më shumë për fansat e lojërave elektronike. Kazinoja live përmban mbi 80 tavolina të operuara nga një tregtar i drejtpërdrejtë. Për fitime të mëdha, provoni fatin tuaj në turnetë ditore dhe javore sapo të bien. Lojërat klasike me letra si ruleta, blackjack dhe baccarat janë gjithashtu të disponueshme.

Withdrawals

Pasi të fitojnë fitime duke luajtur lojëra kazino, fituesit mund të kërkojnë arkëtime duke përdorur disa metoda. Fatkeqësisht, jo të gjitha metodat e depozitimit pranohen për tërheqje. Visa dhe Mastercard përdoren kryesisht së bashku me kuletat elektronike si Skrill, Neteller, Neosurf dhe Trustly. Anëtarët gjithashtu mund t'i kërkojnë arkëtarit që të transferojë fitimet drejtpërdrejt në një llogari bankare personale.

Monedhat

Arkëtari në Wild Fortune Casino i bën gjërat të lehta për anëtarët e vendosur në vende të ndryshme. Pranohen monedha të shumta, gjë që lejon transaksione të përshtatshme në monedhat lokale. Lojtarët mund të depozitojnë dhe tërhiqen duke përdorur monedha si euro, dollari amerikan dhe dollari kanadez. Monedhat e tjera specifike të vendeve të pranuara përfshijnë dollarin e Zelandës së Re, koronat norvegjeze, zlotitë polake, forintat hungareze, jenin japonez dhe randin e Afrikës së Jugut.

Bonuses

Lojtarët e rinj në kazino kanë të drejtë të kërkojnë një bonus fitimprurës 100% të depozitës së ndeshjes. Depozitat duhet të jenë më të mëdha se 20 € dhe më pak se 100 € kualifikohen për bonusin e mirëseardhjes. Përveç kësaj, lojtarët ekzistues mund të kërkojnë oferta sezonale duke rrotulluar Rrotën e Bonusit Monster. Më shumë shanse për shpërblime janë të listuara në faqen e promovimeve.

Languages

Wild Fortune pranon lojtarë nga shumë vende, duke përfshirë Kanadanë, Zelandën e Re dhe Rusinë. Lojtarët mund të ndryshojnë opsionet e gjuhës në sajt nga anglishtja në atë që preferojnë. Opsionet e disponueshme të gjuhës përfshijnë gjermanisht, frëngjisht, norvegjisht, finlandisht dhe më shumë. Butoni i menusë i etiketuar duke përdorur një ikonë flamuri tregon listën e gjuhëve të mbështetura.

Software

Koleksioni i pasur i lojërave të kazinosë është bërë i mundur nga vendimi i mençur për të marrë lojëra nga ofrues të shumtë. Ndërsa menaxhmenti kërkon të mbajë standarde të larta, vetëm lojërat e bëra nga zhvilluesit e softuerëve më të vlerësuar, arrijnë në hollin e kazinosë. Disa nga kontribuesit në koleksionin e lojës përfshijnë:

  • Lojë pragmatike
  • BetSoft
  • Playtech
  • Tigri i Kuq
  • Luaj n' Go

Support

Mbështetja e klientit të Wild Fortune është gjithmonë e disponueshme për të ndihmuar lojtarët të zgjidhin çdo problem që kanë në kazino. Anëtarët mund të gjejnë zgjidhje të gatshme për çështje të vogla duke lexuar seksionin FAQ. Për ata që preferojnë të flasin me një agjent të mbështetjes së klientit, kazino i lejon ata të fillojnë një bisedë përmes butonit të bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit në support@wildfortune.com.

Deposits

Financimi i llogarisë së një lojtari në Wild Fortune është kërkesa për fitimet me para të vërteta. Një shumëllojshmëri metodash depozitimi u mundësojnë lojtarëve në vende të ndryshme të depozitojnë. Pranohen kartat e debitit Visa, Maestro dhe Mastercard. Përndryshe, anëtarët mund të paguajnë me kuleta elektronike si ecoPayz, Neosurf, Neteller dhe Trustly. Transfertat direkte bankare pranohen gjithashtu nga lojtarët me llogari të vlefshme në kazino.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
BaccaratBlackjack
Mini Baccarat
Punto Banco
RuletëSic Bo
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Austria
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Polonia
SoftwareSoftware (24)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Hacksaw Gaming
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Play'n GO
PlaytechPragmatic Play
Quickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
ThunderkickYggdrasil Gaming
iSoftBet