Winnerz New Casino Rishikoni

Age Limit
Winnerz
Winnerz is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Total score7.0
Përfitimet
+ Fitimet pa taksa
+ Kthim ditor i parave
+ Tërheqjet e menjëhershme

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Estonian Tax and Customs Board
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (15)
BaccaratBlackjackCraps
Crazy Time
Deal or No Deal Live
European Roulette
First Person Baccarat
First Person Blackjack
French Roulette Gold
Gonzo's Treasure Hunt
Infinite Blackjack
Lightning Roulette
No Commission Baccarat
Ruletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
Trustly
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (3)
Estonia
Finlanda
Irlanda
SoftwareSoftware (23)
Amatic Industries
BTG
Betsoft
Blueprint Gaming
Elk Studios
Fantasma Games
Gamomat
Hacksaw Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Rreth Winnerz

Winnerz është një New Casino e krijuar në 2022 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 19/09/2022 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Winnerz vlerëson 7 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Winnerz

newcasinorank-al.com favorizon Winnerz për bonuset e tij New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Baccarat, Craps, Blackjack, Ruletë , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Winnerz

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Betsoft, Quickspin, Thunderkick, Microgaming, NetEnt , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Winnerz

Lojtarët në Winnerz mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Winnerz pranon metoda kryesore depozitimi si , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Winnerz ?

Edhe pse Winnerz është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Tifozët e kazinosë zgjedhin Winnerz për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Winnerz është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të dëshirojnë të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.