Woo Casino New Casino Rishikoni

Age Limit
Woo Casino
Woo Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.5
Përfitimet
+ Kazino me letra me gërvishtje
+ Slote të reja mujore
+ Pranon kriptovalutat

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Norvegjeze
Polake
Ruse
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (3)
Bileta gërvishtëse
Ruletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
DogecoinEcoPayz
Ethereum
Interac
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (11)
Austria
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
Kaledonia e Re
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
SoftwareSoftware (24)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Ezugi
GameArt
Habanero
IGT (WagerWorks)
LuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Paltipus
Pragmatic PlayQuickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Wazdan
iSoftBet

Woo Casino

Woo casino është një kazino e re në internet në pronësi të Dama NV Ky grup i njohur kazinoje ka qenë në treg për disa kohë. Kazinoja e re u lançua zyrtarisht në vitin 2020.

Sot, një institucion i njohur lojrash ofron një koleksion të gjerë lojërash dhe bonuse dhe promovime bindëse. Ajo operon nën një licencë të fortë të lojërave master të lëshuar nga Qeveria e Curacao.

Woo casino punon me disa ofrues softuerësh për të mbajtur të përditësuar bibliotekën e lojërave. Lojtarët mund të bëjnë transaksione me metoda të shpejta dhe të sigurta pagese.

Faqja e kazinosë Woo është konfiguruar bukur me lidhje të thjeshta navigimi. Qëndroni të sintonizuar me rishikimin dhe merrni një pamje edhe më të mirë të Woo.

Pse ia vlen të luash në Woo Casino?

Ky rishikim i ri i kazinosë Woo ka nxjerrë në pah disa nga veçoritë që e bëjnë atë të vlefshme për t'u regjistruar dhe luajtur. Woo kazino është projektuar me lojtarin në mendje duke filluar me një ndërfaqe përdoruesi interaktive. Lojtarët mund të lundrojnë lehtësisht nëpër faqen e internetit dhe të kenë akses në lojërat e preferuara të kazinosë.

Bonuset dhe promovimet e shumta të mira mund t'i ndihmojnë lojtarët të rrisin balancën e tyre të kazinosë në mënyrë eksponenciale. Kërkesat e basteve janë të moderuara në krahasim me bonuset e tjera të kazinosë në internet.

Lobi i lojës është i mbushur plot me të gjitha llojet e lojërave, nga lojërat klasike me letra deri te lojëra elektronike për jackpots. Shumica e lojërave janë në dispozicion në modalitetin demo. Prandaj, lojtarët mund të përdorin para virtuale për t'u njohur me lojërat.

Woo mbron kumarin e përgjegjshëm; kështu, lojtarët mund të gjejnë opsione të ndryshme për t'i ndihmuar ata të luftojnë varësinë nga kumari.

About

Woo Casino hyri në tregun e lojërave të fatit në vitin 2020. Ajo është e mbushur me mbi 2500 lojëra, duke përfshirë blackjack, ruletë, lojëra elektronike, lojëra live, letra gërvishtëse, jackpot dhe të tjera, si një kazino e re në internet. Ajo operon nën Dama NV, e cila është e licencuar nga Komisioni i Lojërave të Curacao.

Woo kazino punon me laboratorë të pavarur testimi për të audituar rregullisht lojërat për drejtësi.

Kazinoja përdor sistem të kriptimit SSL të teknologjisë së lartë për të mbrojtur të dhënat dhe fondet e lojtarëve.

Games

Një nga veçoritë e jashtëzakonshme të kazinosë në internet Woo është se ato vijnë me një gamë të gjerë lojërash kazino. Këto lojëra mundësohen nga disa nga ofruesit më të mirë dhe me reputacion të programeve kompjuterike në treg. 

Ekziston një opsion "Lojërat e mia" ku lojtarët shtojnë lojërat e tyre të preferuara. Lojtarët mund të luajnë shumicën e lojërave në modalitetin demo për t'u njohur përpara se të shkojnë për para të vërteta. 

Slots

Kategoria që keni më shumë lojëra është në lojëra elektronike. Woo online casino i ka ndarë lojërat bukur në skedat e tyre, që do të thotë se mund të gjeni lehtësisht lojëra të reja emocionuese. Ata kanë tema të ndryshme, RTP, linja pagese dhe veçori bonusi.

Disa nga lojërat elektronike kryesore përfshijnë:

 • Demi Zotat
 • Përralla të Trojës
 • Dielli i Fatit
 • Jack Potter
 • Flirt udhëtimi

Blackjack

Blackjack online është një nga lojërat më të vjetra me letra në kazino. Është një lojë e njohur klasike që luhet prej qindra vitesh në mbarë botën. Është e zakonshme që Woo Casino ka dhjetëra lojëra të ndryshme me blackjack. Disa variacione të tjera të blackjack përfshijnë:

 • Blackjack Low
 • Blackjack klasik 
 • Back Blackjack 
 • Blackjack Azure
 • Blackjack VIP

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Një nga seksionet më interaktive dhe emocionuese të kazinove në internet është kategoria e kazinove live. Ai ofron variacione të drejtpërdrejta të lojërave me letra dhe zare dhe shfaqje live. Lojtarët mund të përdorin bisedën anësore edhe gjatë një loje. Woo kazino ka mbi 30 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, duke përfshirë:

 • Ruletë Rrufeja
 • Partia Blackjack
 • Monopoly Live
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje
 • Zare rrufeje

Lojëra të tjera të kazinosë

Ka më shumë lojëra të tjera në kazino Woo përveç blackjack, jackpots, ruletë dhe lojëra elektronike. Ndërsa lojërat klasike të tavolinës janë të disponueshme, shumë lojtarë grumbullohen te ato të përmirësuara, të cilat ofrojnë pagesa më të larta dhe përvojën më të mirë të lojës. Disa nga këto lojëra përfshijnë:

 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat
 • Mega Roulette
 • Poker Karaibe
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje
 • FireFly Keno

Bonuses

Në kazino Woo, a bonus mirëseardhjeje është një ofertë speciale për të sapoardhurit. Paketa speciale për të ardhurit përmban deri në 200 dollarë dhe 200 rrotullime falas. Depozita minimale është vendosur në 20 dollarë; kjo vjen me 100 dollarë dhe 150 rrotullime falas. Lojtarët mund ta aktivizojnë këtë bonus pasi të regjistrohen duke dërguar email në mbështetjen e klientit.

Lojtarët mund të rishikojnë të gjitha kërkesat e basteve për secilën ofertë bonus nën T&C-të e bonusit.

Bonuset e tjera përfshijnë:

 • Bonusi i ringarkimit të fundjavës
 • Rrota e fatit
 • Bonusi i depozitës së parë
 • Bonusi i depozitës së dytë
 • Turne

Payments

Woo casino ka bërë një punë të admirueshme duke krijuar një faqe interneti dhe arkëtare të sigurt për të gjitha transaksionet bankare. Lojtarët janë të lirë të zgjedhin një opsion pagese të disponueshëm në rajonin e tyre. Ka mbi 20 mënyra për të depozituar dhe tërhequr fonde në kazino Woo. Disa prej tyre përfshijnë:

 • transferte bankare
 • Bitcoin
 • Bitcoin cash
 • Neteller
 • Shumë më mirë

Languages

Woo Casino është një platformë shumëgjuhëshe ku lojtarët mund të hyjnë në rajone të ndryshme të botës. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis gjuhëve duke përdorur ikonën e globit në këndin e sipërm djathtas. Disa nga gjuhët e disponueshme përveç anglishtes përfshijnë:

 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • finlandez
 • norvegjeze
 • italisht

Responsible Gaming

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Software

Koleksioni i shkëlqyer i lojërave nuk do të ishte i disponueshëm pa mbështetjen e shumë zhvilluesve të softuerit me reputacion. Këto studio kanë për detyrë të bëjnë lojëra kazino që e bëjnë të paharrueshme përvojën e lojërave të secilit lojtar. Përveç kësaj, lojtarët mund të renditin shpejt hollin e lojës duke përdorur ofruesit e programeve kompjuterike në opsionin "Kërko". 

Shumica e ofruesve të softuerit në kazino Woo janë shumë të njohura në mesin e kazinove të vjetra dhe të reja në internet. Ata mbajnë rekorde të shkëlqyera për zhvillimin e lojërave të jashtëzakonshme të kazinosë. Mos harroni, të gjitha lojërat në internet në kazino Woo janë optimizuar për pajisje të shumta.

Disa nga ofruesit kryesorë të softuerit përfshijnë:

 • Evolution Gaming
 • Yggdrasil
 • NetEnt
 • Lojë pragmatike
 • Quickspin

Support

Woo kazino ka përgjigje të shpejta, profesionale nga ekipi i tyre i mbështetjes së klientit. Fatkeqësisht, ka mbështetje të kufizuar telefonike.

Përndryshe, lojtarët mund të kontaktojnë ekipin në rast të ndonjë pyetjeje përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit support@woocasino.com. Disa nga pyetjet e përgjithshme janë mbuluar në seksionin FAQ.

Kazinoja gjithashtu reagon ndaj ankesave të lojtarëve për të përmirësuar mjedisin e saj të lojërave.

Deposits

Për shkak të apelit ndërkombëtar, kazino Woo lejon lojtarët të bëjnë transaksione duke përdorur monedha të ndryshme. Opsioni i monedhës bazohet në vendndodhjen. Ju mund të shikoni listën e monedhave të disponueshme në opsionin e monedhës nën taksonomitë. Këto monedha përfshijnë:

 • euro
 • USD
 • dollarë australianë
 • Litecoin
 • Bitcoin