Kazinotë më të mira të reja me Yggdrasil Gaming 2022

Kazinotë online ofrojnë një formë emocionuese argëtimi. Për të qenë në gjendje ta bëjnë këtë, ata mbështeten në lloje të ndryshme softuerësh për të fuqizuar lojërat e tyre. Lojtarët së shpejti formojnë të preferuarat kur bëhet fjalë për ofruesit e softuerit të lojërave të tyre të kazinosë. Një që është gjithmonë afër kryesimit të listës për të qenë i preferuar është Yggdrasil. Kjo për shkak të produkteve të jashtëzakonshme që prodhojnë. Nëse dëshironi të luani në një kazino që ofron lojëra nga Yggdrasil, mund t'i referoheni listës së kazinove më të reja dhe më të mira që ofrojnë këtë më poshtë.

Kazinotë më të mira të reja me Yggdrasil Gaming 2022
Historia e Yggdrasil
Historia e Yggdrasil

Historia e Yggdrasil

Yggdrasil filloi në vitin 2013 dhe që atëherë është rritur me shpejtësi si në produktet që ato ofrojnë, ashtu edhe duke u bërë i preferuari i shumë lojtarëve slot. Ata filluan me përdorimin e flashit dhe një vit më vonë po ofronin lojëra të bazuara në HTML. Vitin tjetër ata prezantuan "Boost", i cili ishte një mjet promovues në lojë. Çdo vit ky ofrues i softuerit të kazinosë ka arritur të paktën një arritje të madhe, nëse jo më shumë. Në vitin 2017 ata ishin të emocionuar për lançimin e tyre të Yggdrasil Dragons. Më pas, në vitin 2018, ata filluan YGS Masters. Kompania mban shumë lloje të ndryshme licencash nga disa rregullatorë. Kjo i ka lejuar ata të jenë në gjendje të ofrojnë produkte superiore.

Historia e Yggdrasil
Lojëra të reja Yggdrasil

Lojëra të reja Yggdrasil

Yggdrasil, si ofrues i softuerit të kazinosë, është i njohur për lëshimin e vazhdueshëm të lojërave të reja. Zakonisht të paktën një herë në muaj. Për këtë arsye, ky ofrues i lojërave të kazinosë është bërë i popullarizuar në mesin e entuziastëve të lojërave elektronike. Disa nga ato më të fundit që janë publikuar janë:

 • Princesha elementare
 • Hiperburst
 • CherryPop
 • Hades: Gigablox
 • 2 Zotat: Zeus vs Thor
 • Victoria Wild
 • Crazy Fresh
 • Jackpot Express
 • Vault of Fortune
 • Medusa: Pasuri dhe Lavdi
 • WildPops
 • Knockout All-Star Së bashku me disa të tjerë.

Publikimet përfshijnë tema të ndryshme për të cilat Yggdrasil është kaq i njohur. Këto përfshijnë aventurën, aksionin, superheronjtë, krimin dhe disa të tjerë.

Lojëra të reja Yggdrasil
Rreth përzgjedhjes së lojës Yggdrasil

Rreth përzgjedhjes së lojës Yggdrasil

Yggdrasil ofron një koleksion të madh të lojërave slot. Ata kanë një përzierje të plotë të temave të ndryshme. Këto rrotullohen rreth frutave, dragonjve, vikingëve, kafshëve të xhunglës dhe shumë të tjera. Ata shpesh do të formojnë një seri lojërash ku rrotullohen rreth së njëjtës histori. Megjithatë, çdo lojë ofron një aventurë krejtësisht të re. Një shembull i kësaj është Seria Viking. Kjo seri përbëhet nga Valley of the Gods, Vikings Go Berzerk, Vikings Go Wild. Lojtarët do të gjejnë kategori temash si aventura, historia, magjia, steampunk, krimi, superheronj dhe madje edhe makina frutash. Pavarësisht se cila lojë slot Yggdrasil zgjidhet, lojtarët mund të presin një përvojë të shkëlqyer.

Rreth përzgjedhjes së lojës Yggdrasil
Faqet e besuara të kazinosë Yggdrasil

Faqet e besuara të kazinosë Yggdrasil

Të luash në kazinotë online është diçka që mund të sjellë shumë eksitim dhe kënaqësi. Ajo që është e rëndësishme është të kesh një përvojë të mirë, që do të thotë të luash në faqet e besuara të Yggdrasil. Këto janë ato që janë licencuar siç duhet për të qenë në gjendje të ofrojnë produktet e tyre të kazinosë në internet. Organe të ndryshme drejtuese ofrojnë këtë lloj licence. Informacioni duhet të jetë i disponueshëm se kush po jep licencimin në zonën e fundit të faqeve të kazinosë që dikush po kontrollon. Disa kazino do të kenë gjithashtu certifikata shtesë të palëve të treta, gjë që rrit besueshmërinë e tyre.

Faqet e besuara të kazinosë Yggdrasil
Siguroni kazinotë Yggdrasil

Siguroni kazinotë Yggdrasil

Kushdo që dëshiron të shijojë disa aktivitete emocionuese të lojërave të fatit mund ta bëjë këtë lehtësisht në internet. Shumë kazino online ofrojnë shumë veprime. Ka disa kazino të shkëlqyera të sigurta Yggdrasil për të zgjedhur. Këto janë platforma të kazinove në internet që kanë të gjitha masat më të larta të sigurisë. Ata do të mbështeten në kriptim të rëndë të çdo të dhëna personale që ofrohet nga lojtarët e tyre. Përveç kësaj, ata do të përdorin SSL, i cili shton sigurinë. Duhet të ketë një dry të vogël pranë URL-së së kazinosë në shfletues. Siguria si kjo nevojitet për të mbrojtur lojtarët e kazinosë.

Siguroni kazinotë Yggdrasil

Lajmi i fundit

Yggdrasil Gaming & Reflex Eye krijon një përvojë të re për lojtarët
2022-06-22

Yggdrasil Gaming & Reflex Eye krijon një përvojë të re për lojtarët

Në këtë postim po u ofroj lexuesve një vështrim i thelluar në partneritetin e ri midis lojrave Yggdrasil, një zhvillues softuerësh dhe Reflex gaming, një ofrues i lojërave dixhitale. Të dy kompanitë po punojnë së bashku për të vënë në dispozicion të klientëve të Reflex Gaming një nga lojërat më të reja të Yggdrasil, Eye of Persia 2. Le t'i nisim gjërat me informacione se si partnerët shpërndajnë softuerin e ri tek audienca e Reflex Gaming.

Yggdrasil lëshon slot të ri emocionues në internet
2022-05-21

Yggdrasil lëshon slot të ri emocionues në internet

Ofruesi i softuerit iGaming Yggdrasil lançoi lojën e tij më të fundit të lojërave elektronike, Wild Duel në partneritet me një ofrues tjetër, Peter & Sons. Kompania është ndër partnerët e tjerë të programit YG Masters. Ndër lojërat kryesore, veçoritë janë veçoria Wild Duel dhe tipari Sticky Wild. Gjithashtu, loja ka një veçori Respins përveç veçorisë Expanding Wilds.

Slot i ri Jackpot nga Yggdrasil
2021-03-31

Slot i ri Jackpot nga Yggdrasil

Zhvilluesi i softuerit të lojërave Yggdrasil po vjen me një automat të ri jackpot progresiv në internet: Jackpot Express. Titulli i ri është zhvillimi më i fundit i asaj që tani është një listë solide e lojërave jackpot, e cila përfshin Jackpot Raiders, Ozwin's Jackpots dhe The Stolen Stones.