YOJU New Casino Rishikoni

Age Limit
YOJU
YOJU is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet
+ Ndërfaqe e pastër dhe e lehtë
+ Depozitë dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
+ Bonus bujar i rrotullimeve falas

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank transferBitcoin
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayz
Interac
MuchBetter
Neosurf
Neteller
Siru Mobile
Skrill
SticPay
Venus Point
Visa
iDebit
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Australia
Japonia
Kanadaja
Norvegjia
SoftwareSoftware (45)
1x2Gaming
Amatic Industries
August Gaming
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Habanero
Igrosoft
Iron Dog Studios
Leander Games
LuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
PlaytechPragmatic PlayQuickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

Kazino online YOJU është e përkushtuar të sigurojë mjedisin më të sigurt të mundshëm për klientët tanë. Të gjithë klientët mund të vendosin kufijtë e lojës në llogaritë e tyre për kohën, depozitat ose bastet. Kjo markë respekton rregullat e lojës së përgjegjshme.

Marka operohet nga Dama NV, e cila është e regjistruar në Curacao me numrin 152125 dhe e licencuar nga Antillephone NV 8048/JAZ2020-013. Friolion Limited, një kompani qipriote, menaxhon faqen e internetit.

YOJU

Games

Vizitorët e kazinosë YOJU do të gjejnë më shumë se 3000+ lojëra që i përshtaten të gjitha shijeve. Ka automate, blackjack, ruletë dhe lojëra të tjera të drejtpërdrejta të kazinosë. Të gjitha lojërat janë nga prodhues të licencuar dhe kanë certifikata të integritetit RNG. Ju mund të jeni të sigurt se lojërat janë 100% të mbrojtura nga mashtrimi. Të gjitha produktet shkojnë pa probleme për shkak të cilësisë së lartë të platformës.

YOJU

Withdrawals

Kufiri minimal për një tërheqje të vetme është 20 euro. Maksimumi varet nga sistemi i zgjedhur i pagesave, megjithëse më së shpeshti është 4000 euro. Lejohen tërheqje deri në 2500 euro në javë dhe 10000 euro në muaj. Platforma rezervon të drejtën të kërkojë verifikim në momentin e tërheqjes.

Bonuses

YOJU ofron bonuse bujare për anëtarët e rinj dhe ata që kthehen. Fillestarët shpërblehen për depozitat në dy promovime: a paketë e mirëseardhjes për 4 depozitat e para dhe një short për 5 depozitat e para. Bonusi i parë deri në $500 + 340FS aktivizohet me një depozitë minimale prej $20. Lotaria fillon kur bëhen depozitat në rritje dhe mund të sjellë deri në €500+1700FS.

Mini-kërkimi Drue Tedective është krijuar për t'i njohur vizitorët me politikat, rregullat dhe termat dhe kushtet e tjera të rëndësishme të kazinosë në internet. Ai gjithashtu shpërblen me një kod promocional për një bonus bujar.

Promot Reel Master's Day dhe Reel Hot Chili Party janë në dispozicion për lojtarët e rregullt. Klientët mund të marrin rrotullime falas dhe shpërblime të tjera çdo javë.

Languages

Anglisht (Australi, Kanada, Britani e Madhe), gjermanisht, norvegjeze, japoneze.

Mobile

Softueri SoftSwiss fuqizon kazinonë. Kompania është përgjegjëse për mbështetjen e projekteve me shumë klientë: kazino, shkëmbime dhe ankande. Të gjitha lojërat YOJU funksionojnë pa probleme në kompjuterë dhe pajisje celulare.

Software

Ju do të gjeni lojëra nga Bgaming, Ezugi, Belatra, Evolution, IGT, Leander, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick dhe prodhues të tjerë të njohur. Mbi 60 ofrues kanë prezantuar punimet e tyre në platformën YOJU me cilësi të lartë.

Support

Lojtarët mund të marrin mbështetje gjatë gjithë orarit nga YOJU Casino. Ato mund të arrihen me email support@yoju.casino, formulari i komenteve dhe biseda e drejtpërdrejtë në faqen e internetit.

Stafi ka zhvilluar gjithashtu një seksion FAQ me përgjigje të hollësishme për pyetjet në lidhje me llogaritë, verifikimin, transaksionet e parave dhe problemet teknike.

Deposits

Marka ofron sisteme të përshtatshme dhe të shpejta për depozitime dhe tërheqje: kuleta elektronike, kriptovaluta, karta bankare dhe transferta, pagesa celulare. Kufijtë varen nga sistemi i zgjedhur i pagesave, por më shpesh, kufijtë vendosen në 10 - 4000 euro.

Sipas rregullave të përgjithshme të faqes së internetit, banorët e vendeve të mëposhtme nuk mund të bëjnë depozita dhe të luajnë për para: SHBA, MB, Franca, Spanja, Ukraina, Curacao dhe disa vende të tjera. Ne ju rekomandojmë që të lexoni Termat dhe Kushtet përpara se të luani në platformë.