YYY

Age Limit
YYY
YYY is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Rreth YYY

YYY është një New Casino krijuar në 2020 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 13/12/2021 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

YYY vlerëson 7.5 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në YYY

newcasinorank-al.com favorizon YYY për bonuset e tij New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Video Poker, Baccarat, Ruletë, Blackjack, Texas Holdem , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në YYY

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Quickspin, Betsoft, NetEnt, Evolution Gaming, Thunderkick , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në YYY

Lojtarët në YYY mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, YYY pranon metoda kryesore depozitimi si Skrill, Visa, Bitcoin, MuchBetter, MasterCard , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në YYY ?

Edhe pse YYY është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Tifozët e kazinosë zgjedhin YYY për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

YYY është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të dëshirojnë të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Arabe
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (12)
Baccarat
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
BlackjackLotariaPokerRuletë
Slotat
Sportive
Texas HoldemVideo Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (6)
MonedhatMonedhat (1)
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (15)
Arabia Saudite
Bahrein
Emiratet e Bashkuara Arabe
Iraku
Jemeni
Jordania
Katari
Kuvajti
Libani
Libia
Maroku
Omani
Sudani
Sudani i Jugut
Tunizia
SoftwareSoftware (14)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
Endorphina
Evolution Gaming
GameArt
Iron Dog Studios
NetEnt
Platipus Gaming
Quickfire
QuickspinThunderkick