ZulaBet

Age Limit
ZulaBet
ZulaBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Zulabet Casino është një destinacion i fundit i lojërave virtuale me një përzgjedhje të larmishme lojërash dhe një bollëk bonusesh dhe promovimesh për të zgjedhur. Araxio Development NV Casinos zotëron kazinonë. Ai debutoi në tregun iGaming në vitin 2019, duke e bërë atë një nga të ardhurit e shumtë të industrisë. Përpara se të futemi në ndërlikimet e shërbimit të kazinosë, si biblioteka e saj e lojërave dhe oferta e mirëseardhjes, ne do të shqyrtojmë disa informacione kyçe në lidhje me licencën dhe procedurat e sigurisë. Autoriteti i Lojërave të Maltës i ka dhënë kazinosë të gjitha licencat përkatëse të lojërave.

Games

Slots, Blackjack, Ruletë, Video Poker, Bakarat, Craps, dhe Poker janë ndër lojërat e disponueshme. Mund të luani më shumë se 200 lojëra jackpot në këtë sajt, ku Wild O'Clock, Fruit Bonanza, Imperial Riches dhe Mercy of the Gods janë më të mirat në këtë kategori. Relax Roulette është një nga variacionet më të njohura të kazinosë Zulabet, e cila gjithashtu ka një sërë lojërash të tjera tavoline. Kjo lojë krenohet me një kthim të investimit prej 97.3 për qind me një kolonë zanore të shkëlqyer xhaz.

Withdrawals

ZulaBet ofron të njëjtin nivel fleksibiliteti në tërheqje si në depozita. Fituesit mund të përdorin kuletat elektronike ose krediti/debiti kartat për të tërhequr fitimet e tyre. Tërheqjet mund të bëhen vetëm në të njëjtën mënyrë pagese në internet që është përdorur për të bërë depozitimin. Shuma më e ulët e tërheqjes në ZulaBet është 20 dollarë, ndërsa shuma maksimale e tërheqjes përcaktohet nga niveli VIP.

Monedhat

Të euro (EUR), Dollari amerikan (USD), korona norvegjeze (NOK), forinta hungareze (HUF), rubla ruse (RUB) dhe disa kriptovaluta janë ndër monedhat e mbështetura. Of Zulabet Gjatë procedurës së regjistrimit, ju mund të zgjidhni monedhën tuaj.

Bonuses

Kazino ZulaBet, si çdo modern tjetër kazino online, josh klientët e rinj me një ofertë bujare regjistrimi që përfshin një ndeshje 100 për qind deri në 500 €. Kjo nuk është e gjitha; si pjesë e dhuratë e mirëseardhjes, të rinjtë do të marrin gjithashtu 200 rrotullime falas. Bonusi është i disponueshëm vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në këtë faqe. Të sapoardhurit duhet të depozitojnë të paktën 20 € për t'u kualifikuar për promovim. Ata që bëjnë një depozitë fillestare prej 500 € do të fitojnë 500 € shtesë në para bonus, duke u dhënë atyre një total prej 1,000 € për të luajtur.

Languages

Për të akomoduar lojtarë nga e gjithë bota, një kazino e mirë ndërkombëtare në internet duhet të ofrojë një faqe interneti dygjuhëshe. ZulaBet është një kazino shumëgjuhëshe me platforma të shumta. anglisht në MB, rusisht, hungareze, gjermanishtja, polonishtja, anglishtja e Zelandës së Re, anglishtja kanadeze, finlandishtja dhe norvegjishtja janë ndër gjuhët e mbështetura nga kazinoja.

Software

Tom Horn Gaming, BetSoft, NetEnt, Wazdan, Pocket Games Soft, GameArt, Endorphina, Ezugi, Pragmatic Play, Habanero, Evolution Gaming, BGaming, Red Rake Gaming dhe NoLimit City janë vetëm disa nga kompanitë me reputacion të zhvillimit të softuerit të kazinosë në internet që kanë kontribuar në bibliotekën e lojërave të ZulaBet.

Support

ZulaBet ka një sistem të plotë të mbështetjes së klientit, me tre metoda të ndryshme për të kontaktuar kazinonë. Nëse keni një problem ose pyetje urgjente, shërbimi telefonik i ZulaBet ka linja të ndryshme të specializuara me të cilat mund të kontaktoni midis orës 10:00 dhe 20:00 GMT+3 gjatë ditëve të javës. Nëse telefonimi nuk është një opsion, mund të përdorni shërbimin e tyre të bisedës live, i cili është i aksesueshëm 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Së fundi, nëse pyetja juaj nuk është urgjente, mund t'ia dërgoni stafit të tyre përmes emailit dhe ata do të përgjigjen brenda 45 minutave.

Deposits

ZulaBet është bashkuar me disa nga kompanitë më të njohura në biznesin e pagesave online për të garantuar që të gjithë lojtarët nga të gjitha anët e globit janë të mbuluar. Skrill, Neteller, MjeshtërKartelë, VisaInterac, Zimpler, Neosurf, PayNPlay, Paysafecard, Rapid Transfer, Entercash dhe Neocash janë të gjitha opsionet për depozitat e kazinosë Zulabet.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (4)
Baste falas
Bonus cashback
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Hungareze
Norvegjeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
ApcoPay
Debit CardEcoPayz
EnterCash
Hipay
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardPrepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Siru Mobile
Skrill
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
ShtetetShtetet (7)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Kanadaja
Norvegjia
Rusia
SoftwareSoftware (14)
BF Games
Elk Studios
Evolution GamingMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Pragmatic Play
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
SportiveSportive (34)
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Futboll
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Motorsport
Poker
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm