Kazinotë më të mira të reja online në Shqipëri 2023

Rishikimi i kazinove të reja është një detyrë që duhet bërë nga një person i pavarur me përvojë të plotë duke luajtur në kazino të ndryshme online. New CasinoRank punon me shkrimtarë dhe recensues profesionistë me njohuri të thella dhe pasion për lojërat e fatit. Rishikimet e bëra nga CasinoRank janë të pavarura dhe gjithmonë marrin parasysh faktorët më të rëndësishëm për zgjedhjen e kazinove të reja në internet për të luajtur për lojtarët e rinj si dhe me përvojë.

Ne do të shqyrtojmë faktorët më të rëndësishëm kur zgjedhim se në cilën faqe të re kazinoje në internet do të luajmë.

Kazinotë më të mira të reja online në Shqipëri 2023
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet ka një licencë ndërkombëtare të lëshuar në Curacao, një nga çertifikatat dhe licencat e lojërave të fatit më të besueshme dhe më të pranuara gjerësisht. Qindra mijëra e vizitojnë faqen çdo ditë nga mbi 50 vende të ndryshme duke lejuar lojtarët e kazinosë të shijojnë një gamë të gjerë të lojëra elektronike të reja , lojëra tavoline, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra ekskluzive dhe llotari. Licenca Curaçao e 1xBet i mundëson kazinosë të funksionojë ligjërisht në shumë juridiksione duke ofruar një platformë krejtësisht të sigurt dhe të sigurt.

390 € Me kod bonus CASINORANK
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Ndër kazinotë e reja më të mira të bitcoin është BetWinner, një kazino në internet në pronësi të HARBESINA LTD, dhe e drejtuar nga PREVAILER BV. Një gjë e mrekullueshme për BetWinner është se ajo ka një kazino dhe një libralidhës.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

E hapur në vitin 2018, Kazino 22Bet ka të bëjë me bastet dhe lojërat moderne, duke synuar tregjet globale. Në pronësi dhe operim nga TechSolutions NV, kazinoja është e siguruar nga licencimi i juridiksionit të Curacao. Lojtarët që kërkojnë një përzierje të lojërave të kazinosë dhe basteve sportive do të mahniteshin nga faqja miqësore për përdoruesit 22Bet që përmban një plan urbanistik të thjeshtë.

Bonus mirëseardhjeje deri në 750$
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet

Ruby Fortune është një kazino me reputacion që ka qenë në industrinë e lojërave të fatit që nga viti 2003. Është në pronësi dhe operuar nga Bayton Ltd sipas rregullores nga Autoriteti i Lojërave Malteze. Faqja e kazinosë ndihet moderne dhe përfshin disa gurë të çmuar dhe kube rozë. Faqja është e besueshme, e besueshme dhe mbështetet nga eCOGRA.

100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

Jackpot City Casino, e cila hapi për herë të parë dyert e saj në 1998, tani ka mbi 3.5 milionë lojtarë aktivë në mbarë botën, një licencë për lojërat e fatit të Autoritetit të Lojërave të Maltës dhe certifikimin e lojës së ndershme eCogra. Atmosfera e kazinosë është e ngrohtë dhe tërheqëse, me një theks të fortë për të kaluar një kohë të mirë. Është e lehtë të kuptosh pse është kaq popullor: ka një përqindje mesatare pagese prej 96 për qind, bonuse javore dhe një holl kazinoje me mbi 630 lojëra.

Depozitoni 20 € Merrni 50 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7

Boomerang Casino është një kazino në internet në pronësi të Rabidi NV që u lançua në vitin 2020. Qeveria e Curacao i ka dhënë kompanisë një licencë. Sipas përshkrimit të faqes në internet, numri i madh i lojërave siguron që paratë e lojtarëve t'u kthehen atyre.

Deri në 120 dollarë + 120 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

20Bet Casino është një kompani në pronësi dhe operuar nga TechSolutions Group NV, i njëjti operator lojrash pas National Casino dhe 22Bet. Kazinoja është e licencuar në juridiksionin e Curacao nga Autoriteti i Lojërave të Curacao. Një gjë në lidhje me 20Bet Casino është se ajo përfshin gjithashtu një libralidhës për adhuruesit e basteve sportive.

Deri në 775 € / 350 dollarë + 250 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Program i mirë VIP
 • Shumë bonuse
 • Dizajn i mirë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Program i mirë VIP
 • Shumë bonuse
 • Dizajn i mirë

Kazinoja Bizzo, e cila u lançua për herë të parë në 2021 nga TechSolutions Group NV, është shtëpia e disa prej lojërave, veçorive dhe përvojës së përgjithshme më unike. Kjo për shkak të motivit unik të Bizzo-s, që e dallon atë nga restorantet e tjera. Ju takojnë disa nga grafikat më të veçanta që nga momenti kur i afroheni faqes së internetit, të kompletuara me besnikëri të madhe grafike dhe vëmendje ndaj detajeve që mund t'i tregoni shpejt artistëve që kaluan muaj të tërë duke krijuar personazhet. E njëjta gjë mund të thuhet për kazinonë në tërësi. Curacao i ka dhënë leje të plotë dhe tashmë pret mijëra lojëra nga një sërë kompanish. Bizzo Casino është një kazino moderne, miqësore me celularin, që mirëpret lojtarët e rinj për të marrë pjesë në një përvojë unike lojrash. Turnetë, një strukturë e shkëlqyer bonusi dhe furnizuesit kryesorë janë vetëm disa nga pikat kryesore. Me shumëllojshmërinë masive të lojërave, promovimet javore dhe lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve, Bizzo Casino do të thotë biznes. Është fëmija i ri në bllok, që është shfaqur vetëm në vitin 2021. Megjithatë, ai pranon një gamë të gjerë monedhash, duke përfshirë kriptomonedhën, dhe ofron një depozitë minimale të ulët dhe një shumë më të lartë se mesatarja e tërheqjes.

Deri në 500 euro + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Wazamba Casino është një faqe interneti e sapolançuar që u shërben lojtarëve nga e gjithë bota. Ajo u themelua në vitin 2019 dhe drejtohet nga Araxio Development NV, një lojtar me përvojë në industri. Wazamba ka një reputacion përgjithësisht pozitiv në internet. Kazinoja është veçanërisht e popullarizuar në Indi sepse pranon rupi indiane, ka një faqe interneti hindu dhe ofron lojëra lokale.

Deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe

Pasi ka marrë një licencë lojrash nga Autoriteti i Lojërave Curacao në 2018, Kazino Kombëtare është mjaft e re në botën e iGaming. Pavarësisht rinisë së tij, ky TechSolutions Group funksiononte kazino online ofron një sërë lojërash marramendëse dhe përfitimesh për lojtarët e rinj dhe ekspertë. Kazino Kombëtare përmban qindra lojëra emocionuese dhe argëtuese, që mund të luhen në PC dhe celular, nga zhvilluesit më të njohur të industrisë.

Deri në 500 dollarë + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Nomini Casino është një kazino krejt e re në internet që u lançua në gusht të 2019. Për shkak se Nomini Casino e sapohapur mbështetet në shumë ofrues lojërash për të mbijetuar mes morisë së kazinove online, mund të presësh një përzgjedhje masive lojërash në këtë platformë. Kazinoja ka një licencë Curacao dhe kompania mëmë, 7StarsPartners, operon tashmë disa kazino të tjera në internet, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për seriozitetin e Nomini Casino. Nomini i bashkohet portofolit të operatorit së bashku me Alf Casino dhe Yoyo Casino, ndër të tjera.

Deri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Mansion Casino ka qenë një hit që nga fillimi i tij në 2004. Është një degë e Mansion Ltd dhe konsiderohet ndër operatorët më të mëdhenj të kazinove në MB. Rezidenca funksionon me licencë nga Komisioni i lojërave të fatit në Gjibraltar. Ajo vjen me një dizajn të thjeshtë që ofron shpërqendrime minimale. Ai gjithashtu ka një aplikacion të shkarkueshëm.

Deri në 975 dollarë + 300 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 6000+ lojëra
 • Programet VIP
 • Kazinotë kripto
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 6000+ lojëra
 • Programet VIP
 • Kazinotë kripto

GetSlots Casino është një faqe lojërash e gjeneratës së re të teknologjisë së lartë që kombinon Bitcoin Gaming me kumarin në monedhë fiat për t'u dhënë lojtarëve të ditëve moderne një përvojë të gjithanshme. Dama NV menaxhon operacionet sipas një licence nga ligjet e Curaçao. Kazinoja është krijuar duke pasur parasysh interesat e lojtarëve. Si i tillë, anëtarët marrin shpërblime të mrekullueshme të regjistrimit, metoda të besueshme bankare, mbështetje të disponueshme për klientët dhe më shumë.

100% deri në 1000 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar

Spin Casino ofron një përzgjedhje masive të mbi 600 lojërave kazino nga liderët e industrisë në kërkesë, Microgaming. Ne ofrojmë siguri superiore dhe respektojmë standardet e ndershme të lojërave. Dhe, ne ofrojmë një koleksion të besueshëm të metodave bankare me përdorim të shpejtë për ta bërë jetën tuaj më të lehtë. Spin Casino e merr seriozisht sigurinë, lojën e ndershme dhe ligjshmërinë. Kjo është arsyeja pse ne jemi krenarë për miratimin tonë nga mbikëqyrësi i nderuar në internet, eCOGRA.

Merrni mbi 2000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  E lançuar në vitin 2020, kjo kazino madhështore vjen me përzgjedhje të jashtëzakonshme lojrash prej 3000+ lojërash. Në pronësi të Dama NV, kazino ofron gjithashtu bonuse emocionuese, oferta promovuese, lojëra jackpot dhe një program besnikërie të zhvilluar në mënyrë të ndërlikuar. Për më tepër, ajo është e licencuar nga Qeveria e Curacaos për t'u paraqitur lojtarëve një platformë ligjore për të luajtur kumar.

  Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri

  BetMaster.io është një platformë kumari që lejon klientët të bastojnë në eSports, sporte virtuale, sporte përveç lojërave të kazinosë. Pas kësaj kazinoje është një kompani e madhe iGaming me bazë në Qipro, e njohur si Reinvent Ltd. Operacionet në BetMaster rregullohen nga qeveria e Curacao. Faqja përmban një ndërfaqe të thjeshtë përdoruesi që është shumë e lehtë për t'u naviguar.

  Bonus depozite deri në 200 € + bonus pa depozite 7 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   GratoWin është një kazino e re dhe me reputacion në internet që fokusohet në tregun francez. Kjo përfshin të gjithë entuziastët e lojërave me bazë në Francë dhe vendet frëngjishtfolëse. Është lançuar zyrtarisht në vitin 2019. Ajo vazhdon të pozicionohet si një kazino me rritje të shpejtë me shanse për t'u dalluar si një kazino e madhe në internet për sa i përket të ardhurave.

   Deri në 1000 €
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Bettilt është një faqe kumari që vepron si një kazino dhe një librari sportive. Ajo u krijua në 2016 nga Abudantia BV Kjo kazino operon me licencë nga Curacao. Bettilt është një kazino e sigurt. Faqet e saj të internetit vijnë me enkriptim SSL 2048-bit për të siguruar sigurinë maksimale të lojtarit. Në përgjithësi, kazino premton një përvojë të pastër dhe argëtuese të lojërave.

    300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Pranon kriptomonedhën
    • Shumë gjuhë
    • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Pranon kriptomonedhën
    • Shumë gjuhë
    • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

    Bao Casino ka lindur në vitin 2019, që do të thotë se është një nga kazinotë më të fundit në internet me lojërat dhe veçoritë më të freskëta, duke përfshirë një skemë të bukur ngjyrash të verdhë, të bardhë dhe vjollcë. Pas kësaj faqeje është Direx NV, e cila gjithashtu operon shumë kazino të tjera në internet. Kazino Bao është e licencuar në Curacao.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Frumzi Casino është një platformë lojrash në internet e krijuar në vitin 2020 me regjistrim ligjor nga Komisioni i Lojërave të Curacao. Kjo platformë i shërben tregut evropian të lojërave dhe lojtarëve të tjerë në det të hapur të interesuar në marrjen e mostrave nga shumëllojshmëria e saj e gjerë e lojërave dhe veçorive të tjera emocionuese. Faqja dhe lojërat e tij janë të aksesueshme si në pajisje desktop ashtu edhe në celular.

     Shfaq më shumë
     Shfaq më pak

     Shfleto kazinotë sipas..

     Gjej kazinonë më të mirë për ty
     Programe kompjuterikePrograme kompjuterike
     BonusetBonuset
     Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit
     LojëraLojëra

     Kazino të shtuara rishtazi

     Kazino të reja emocionuese për t'u eksploruar
     Jacktop
     Jacktop
     Merr bonusin

     Bonuse, lojëra dhe metoda depozitimi të përditësuara rishtazi

     Lojëra
     Image
     2023 / 06 / 02

     Poker

     Pokeri është i treti më i popullarizuari [kazino online](/) lojë pas blackjack dhe ruletë. Në skenën online, pokeri online dhe pokeri live po dominojnë gjithashtu. Pokeri ka disa variante. Ideja bazë e lojës është që lojtarët të vënë bast në bazë të versionit të pokerit që luhet sipas rregullave të specifikuara. Personi me dorën më të mirë në fund të lojës fiton tenxheren. Pothuajse të gjitha kazinotë që ofrojnë lojëra me letra ofrojnë një ose më shumë lloje pokeri. Kjo shkon shumë për të treguar se sa e njohur është loja në të gjithë botën. Ne kemi përpiluar një listë të kazinove më të mira të reja për t'ju ndihmuar të zgjidhni kazinonë e duhur ku të luani poker online.

     Shfaq më shumë >
     Lojëra
     Image
     2023 / 06 / 02

     Blackjack

     Statistikat tregojnë se blackjack është ndër lojërat më të përhapura të tavolinës së kazinosë që luhen sot nga entuziastët e lojërave të fatit. Është një lojë tepër popullore. Ne kemi mbledhur një listë të kazinove të reja cilësore dhe të besueshme ku mund të luani blackjack sa herë të dëshironi. Sigurisht, ne i këshillojmë të gjithë klientët tanë që të marrin disa informacione rreth lojës dhe të mësojnë se si luhet përpara se të vendosin një bast. Paratë dhe të dhënat tuaja personale janë të sigurta me këto sajte.

     Shfaq më shumë >
     Lojëra
     Image
     2023 / 06 / 02

     Ruletë

     Ruleta është, pa dyshim, një nga lojërat më të njohura të kazinosë në botë. Ndoshta kjo është për shkak të thjeshtësisë së saj. Ose emocioni që vjen me topin e fildishtë që kërcehet në rrotën magjike të fatit. Sido që të jetë, Ruleta ka dëshmuar të jetë mbreti i lojërave të kazinosë. Gjithmonë ka një turmë që brohorit në seksionin e rrotës së ruletit në një kazino me bazë tokësore. Dhe versioni online në kazinotë e reja nuk ka qenë kurrë më popullor. Për këtë dhe shumë arsye të tjera, ne kemi përgatitur një listë të kazinove më të mira dhe më të reja të ruletit në internet për zgjedhjen tuaj.

     Shfaq më shumë >
     Lojëra
     Image
     2023 / 06 / 02

     Craps

     Po kërkoni një lojë online me ritme të shpejta që ia vlen koha juaj? Atëherë craps është loja për ju. Kjo është loja më e njohur e kazinosë në internet me temë zare. Lojtarëve u kërkohet të vënë bast për rezultatin kur hidhet një za. Një nga arsyet pse Craps janë kaq të njohura në mesin e shumë lojtarëve është sepse është mjaft e lehtë për të kuptuar lojën dhe rregullat nuk janë aq të komplikuara në krahasim me shumë lojëra të tjera të reja të kazinosë në internet. Nëse jeni i ri në këtë lojë dhe pyesni veten se ku të filloni, ne kemi përpiluar një listë të kazinove të reja më të mira që ofrojnë këtë lojë. Kazinotë e listuara këtu kanë kaluar një verifikim rigoroz.

     Shfaq më shumë >
     Lojëra
     Image
     2023 / 06 / 02

     Baccarat

     Një nga lojërat më të njohura të planetit është baccarat. Një lojë e thjeshtë e krahasimit të letrave që mund të luhet nga një lojtar i çdo niveli aftësie, ajo është luajtur që nga ardhja e kazinove dhe popullariteti i saj shtrihet edhe në institucionet e reja. Kazinotë e reja po përpiqen të përmirësojnë versionet më pak të njohura të baccarat në një përpjekje për t'u dhënë lojtarëve një përvojë të ndryshme, emocionuese nga ajo që janë mësuar.

     Shfaq më shumë >

     Të rejat e fundit

     Push Gaming hyn në fushën e betejës me lojën 10 shpata të frymëzuara historikisht
     2023-06-01

     Push Gaming hyn në fushën e betejës me lojën 10 shpata të frymëzuara historikisht

     Push Gaming, një zhvillues me rritje të shpejtë të lojëra elektronike magjepsëse në internet, ka paralajmëruar një udhëtim në epokën e artë të Perandorisë Romake. Kjo pasi kompania publikoi automatin 10 Swords, një titull i frymëzuar kryesisht nga historia.

     Merr pikë për Orën e Pikut në Turneun e Epokës së Artë në Kazinonë Legzo
     2023-05-30

     Merr pikë për Orën e Pikut në Turneun e Epokës së Artë në Kazinonë Legzo

     E themeluar në vitin 2022, Legzo është një kazino në internet e stilit modern, e rregulluar në Curacao. Siç pritej nga një kazino e re në internet, Legzo zhvillon turne të shumta për t'i mbajtur lojtarët të argëtuar gjatë gjithë qëndrimit të tyre në platformë. Një nga turnetë që tërhoqi vëmendjen e CasinoRank gjatë shfletimit të faqes është Turneu i Epokës së Artë nga Spinomenal. Lexoni për të mësuar rreth turneut dhe si të merrni këtë promovim.

     Relax Gaming dhe BeyondPlay Ekipi deri në ngritjen e përvojës me shumë lojtarë për lojtarë
     2023-05-29

     Relax Gaming dhe BeyondPlay Ekipi deri në ngritjen e përvojës me shumë lojtarë për lojtarë

     Relax Gaming, një ofrues i lojërave të kazinosë me cilësi të lartë, ka njoftuar së fundmi një partneritet unik me BeyondPlay. Kjo marrëveshje synon të transformojë koleksionin e titujve me performancën më të mirë të studios në përvoja emocionuese me shumë lojtarë.

     Kampionët e pamposhtur: Zbulimi i lojtarëve më të mirë të pokerit ndonjëherë
     2023-05-28

     Kampionët e pamposhtur: Zbulimi i lojtarëve më të mirë të pokerit ndonjëherë

     Poker është një lojë e njohur kazinoje që është shumë e dashur sepse lojtarët mund të përdorin aftësinë, strategjinë dhe fatin për të ulur skajin e shtëpisë në pothuajse një vlerë negative. Me kalimin e viteve, loja ka prodhuar shumë lojtarë të mëdhenj pokeri, të cilët në fund kanë lënë gjurmët e tyre. Pra, ky postim eksploron botën e pokerit për të zbuluar lojtarët më të dekoruar në historinë e lojës.

     Rreth kazinove të reja

     Rreth kazinove të reja

     Gjatë viteve të fundit, nëse jo muaj, ne kemi qenë dëshmitarë të një shpërthimi të kazinove të reja në internet, falë komoditetit dhe aksesit për të cilin janë të njohura lojërat e kazinove në internet. Dhe tani që përqindja më e madhe e lojtarëve të kazinove kanë zgjedhur të luajnë online në vend të kazinove me bazë tokësore, operatorët e kazinove në internet nuk kanë qenë kurrë të ngadaltë kur është fjala për të gjetur një mundësi të re.

     Kështu, nuk është befasi të shohësh kazino krejt të reja që i bashkohen grupit për të pasur pjesën e tyre të drejtë të byrekut. Si e tillë, ia vlen t'i hedhim një vështrim të detajuar këtyre faqeve të reja të kazinove në internet.

     Rreth kazinove të reja
     Përparësitë e reja të kazinosë

     Përparësitë e reja të kazinosë

     Ekziston një grup i tërë sitesh kazinosh të mirë-krijuara me një reputacion të madh. Pra, pse dikush dëshiron të bashkohet me një kazino krejt të re për të cilën dihet shumë pak?

     Faktori i parë tërheqës është promovime. Në krahasim me homologët e tyre më të vjetër, faqet e reja të kazinove priren të ofrojnë bonuse dhe promovime shumë më konkurruese si një mënyrë për të shpallur ardhjen e tyre në treg dhe duke u përpjekur të largojnë klientët nga djemtë e mëdhenj.

     Nga paketat e mirëseardhjes dhe ringarkoni bonuset të regjistroheni dhe bonuse të rrotullimeve falas, platformat e reja zakonisht vendosin shiritin aq lart sa shumë pak kazino të themeluara guxojnë ta përputhen me të. Dhe me shumicën e lojtarëve që i nënshtrohen frikës nga e panjohura, faqet e reja të lojërave i shohin bonuset si mënyra më e mirë për të fituar besimin e lojtarëve të tillë, pasi pranimi për disa nga këto bonuse (p.sh. bonuset e regjistrimit) nuk përfshin një depozitë.

     Teknologji e përmirësuar është një veçori tjetër e kazinove të reja. Kush nuk e di që lojërat dhe faqet më të fundit të kazinosë janë ndërtuar duke përdorur teknologjitë më të fundit dhe më miqësore për përdoruesit? Softueri i përdorur nga kazinotë e reja në internet është zakonisht më i shpejtë dhe ofron përvojë më të mirë të lojërave.

     Platformat e reja gjithashtu funksionojnë më mirë në të gjitha pajisjet, duke përfshirë smartfonët dhe tabletët. Gjithashtu nuk është befasi të zbulosh se lojërat e ofruara në këto faqe kanë grafikë më të mirë dhe ngarkohen më shpejt. Sigurisht, zhvilluesit e lojërave po bëhen më të shkëlqyeshëm dhe të mprehtë në çdo produkt të ri që krijojnë.

     Përparësi të tjera me faqet e reja të kazinosë

     Një avantazh tjetër i regjistrimit në një kazino të re në internet është i pakrahasueshëm kujdesit të konsumatorëve standardet. Platformat e njohura të lojërave kanë një numër dërrmues klientësh dhe kjo e bën të vështirë t'i kushtohet çdo lojtari vëmendjen që i nevojitet. Është një skenar krejt tjetër me kazinotë e reja.

     Këto ndërmarrje të reja e bëjnë mbështetjen e klientit një përparësi kryesore, duke siguruar që ata të marrin pjesë në çdo pyetje që u del përpara. Kohët e përgjigjes janë zakonisht të shkurtra, duke pasur parasysh se ekipi i tyre mbështetës mund të trajtojë me lehtësi numrin e vogël të klientëve në dispozicion.

     Përparësitë e reja të kazinosë
     Ofruesit e lojërave në kazinotë e reja

     Ofruesit e lojërave në kazinotë e reja

     Uebsajtet e reja të kazinove priren të gjejnë një ekuilibër midis lojërave nga zhvilluesit më të njohur dhe ofruesve më të mirë të vendosur. Arsyeja për këtë është tërheqja e lojtarëve që duan të luajnë lojërat e tyre të vjetra të preferuara në platforma të reja dhe atyre që duan të shijojnë lojërat e reja në një kazino të re. Lajmi i mirë është se edhe ofruesit më të vjetër të lojërave ofrojnë lojërat më të freskëta dhe përfitojnë nga teknologjia më e fundit në krijimin e këtyre lojërave.

     Sigurisht, çdo ofrues i lojërave dëshiron të mposhtë konkurrencën, dhe kjo është arsyeja pse edhe markat më të vjetra përdorin teknologjitë më të fundit dhe inovacione të nivelit të lartë në krijimet e tyre.

     Duke ofruar një gamë të gjerë lojërash nga një gamë e gjerë ofruesish, faqet e reja të kazinove sigurojnë që çdo lojtar të gjejë se çfarë të luajë. Nga lojëra elektronike në lojëra tavoline te letrat, në fakt nuk ka mungesë opsionesh për të zgjedhur.

     Ofruesit e lojërave në kazinotë e reja
     Përqendrohuni te celularët dhe tabletët

     Përqendrohuni te celularët dhe tabletët

     Pa dyshim, celularët dhe tabletët janë normalja e re në ditët e sotme, sepse u japin lojtarëve lirinë për të luajtur në lëvizje, një gjë e përshtatshme që të gjithë e duan shumë. Si i tillë, të qenit miqësor me celularin nuk është një opsion për kazinotë e reja. Teknologjia e përdorur në krijimin e këtyre faqeve i bën ato plotësisht të pajtueshme me celularët dhe tabletët. Përveç faktit që lojtarët mund të shijojnë një lojë pa probleme përmes shfletuesit, ekziston edhe opsioni i aplikacionit, që ofrojnë shumica e kazinove të reja.

     Në cilëndo mënyrë që një lojtar vendos të shkojë, asgjë nuk mund ta ngadalësojë realisht lojën e tij ose t'i pengojë ata të shijojnë përvojën më të mirë.

     Përqendrohuni te celularët dhe tabletët
     Rrotullime falas në kazinotë e reja

     Rrotullime falas në kazinotë e reja

     Përdorimi i kazinove të reja rrotullime falas për të inkurajuar lojtarët të regjistrohen dhe të luajnë pa vënë bast paratë e tyre.

     Si çdo lloj bonusi tjetër, është një mënyrë e shkëlqyer për të përgatitur lojtarët për të luajtur për para të vërteta. Me rrotullime falas, lojtarët lejohen të rrotullojnë rrotullat e lojërave elektronike falas. Dhe ndërsa lojtarët përfitojnë nga këto rrotullime falas për të testuar lojërat dhe për të kuptuar se si funksionojnë faqet e reja, ata gjithashtu kanë mundësinë të tërheqin fitimet e tyre, sipas kërkesave të basteve. Rrotullimet zakonisht përdoren në lojëra elektronike të caktuara siç paracaktohet nga kazinoja.

     Rrotullime falas në kazinotë e reja
     Mënyrat e pagesës në kazinotë e reja

     Mënyrat e pagesës në kazinotë e reja

     Kompanitë e reja të basteve në internet kujdesen për preferencat e shumicës së lojtarëve, pavarësisht nëse ata preferojnë metoda të pranuara ndërkombëtarisht ose më shumë ato lokale.

     Metodat e depozitimit

     Sa lehtë mund të depozitojnë para lojtarët e rinj dhe sa metoda të ndryshme depozitimi mbështet kazinoja? Metodat e depozitimit të cilat njihen dhe respektohen globalisht do të japin rezultate më të larta si PayPal, Klarna, Neteller, Skrill, Transfertë bankare dhe paysafecard.

     Kazinove me fokus të ngushtë gjeografik në vend të kësaj do t'u jepen rezultate më të larta nëse metodat e depozitimit të mbështetjes përshtaten me rajonin e tyre të fokusit. Disa shembuj të kësaj do të ishin Trustly në Suedia dhe Gjermania, LinePay in Tajlandë, WeChatPay në Kinë dhe Boku.

     Metodat e tërheqjes

     Opsionet e ndryshme të tërheqjes dhe kufiri i tërheqjes së ofruesve të ndryshëm të pagesave do të konsiderohen gjithashtu me kujdes kur shqyrtohen faqet e reja të kazinosë. Të kesh metoda të besueshme të tërheqjes për kazinotë në internet si PayPal, Trustly, Qiwi, Boku vetëm për të përmendur disa, është një aspekt po aq i rëndësishëm për lojtarët e rinj.

     Mënyrat e pagesës në kazinotë e reja
     Zgjedhja e lojërave në kazinotë e reja në internet

     Zgjedhja e lojërave në kazinotë e reja në internet

     Ashtu si bizneset e tjera, kazinotë online duhet të diferencohen dhe të gjejnë vendin e tyre në treg. Një metodë për ta bërë këtë është duke ofruar një numër të madh lojërash brenda një vertikale specifike loje. Disa kazino të reja mund të përqendrohen në Keno dhe të tjera mund të përqendrohen në lojëra elektronike, kazino celulare, kazino live ose bingo. Mbani një vëzhgim për kazinotë që hapen brenda zonës së interesit tuaj.

     Zgjedhja e lojërave në kazinotë e reja në internet
     Zhvilluesit e lojërave në kazinotë e reja

     Zhvilluesit e lojërave në kazinotë e reja

     Ofruesit e programeve kompjuterike ose prodhuesit e lojërave janë një pjesë thelbësore e zinxhirit të vlerës brenda kazinove në internet. Ata zhvillojnë lojëra të pëlqyera nga kumarxhinjtë në mbarë botën. Kur shqyrtojmë kazinotë e reja, ne gjithmonë shikojmë se cilët ofrues të ndryshëm softuerësh janë të lidhur me faqet e reja të kazinove në internet. Zhvilluesit më të rëndësishëm dhe më të respektuar dhe më të kërkuar të lojërave janë Microgaming, NetEnt, Evolution.

     Zhvilluesit e lojërave në kazinotë e reja
     Si i identifikojmë kazinotë më të mira?

     Si i identifikojmë kazinotë më të mira?

     Kazinotë e reja në internet po marrin përsipër skenën e lojërave me shpejtësi, duke sjellë me vete një larmi karakteristikash të reja. Çdo lojtar serioz i kazinosë duhet të jetë i hapur për të luajtur në çdo kazino që premton më të mirën. Identifikimi i kazinosë më të mirë kërkon objektivitet dhe një mendje të hapur. Si mund të identifikojë një lojtar kazinonë më të mirë në internet? Këtu është një listë e parametrave kryesorë të konsideruar.

     • Shumëllojshmëri lojërash: Përpara se të zgjedhë një kazino në internet, çdo lojtar i zgjuar duhet të jetë i etur për të eksploruar bibliotekën e kazinosë. Idealisht, kazinoja më e mirë duhet të ketë një shumëllojshmëri lojërash nga ofrues të shquar softuerësh.
     • Statusi i Licencimit: Me qindra kazino që hyjnë në peizazhin e lojërave, statusi i licencimit të kazinosë duhet të jetë një faktor vendimtar kryesor. Për më tepër, kjo do të thotë të sigurohet që kazinoja të jetë e regjistruar nën një juridiksion të besueshëm.
     • Bonuset dhe promovimet: Bonuset vijnë në shumë forma. Një lojtar i ri duhet të jetë i etur për të zgjedhur një kazino që ofron shpërblime bujare që shtrihen përtej paketës së mirëseardhjes. Disa nga këto stimuj përfshijnë bonusin e rrotullimeve falas, bonusin e ringarkimit dhe bonuset pa depozitim.
     • Pagesa të shpejta: Kohët e përpunimit të pagesave ndryshojnë në varësi të T&C të kazinosë. Operatorët e kazinosë e kuptojnë se shumica e lojtarëve duan të kenë fitimet e tyre sapo të arrijnë të mëdha. Për fat të mirë, kazinoja më e mirë mund të garantojë një tërheqje në kohë.
     Si i identifikojmë kazinotë më të mira?
     Përfitimet e të luajturit në faqet e reja të kazinosë

     Përfitimet e të luajturit në faqet e reja të kazinosë

     Konkurrenca në industrinë e lojërave të fatit në internet është një nga më të ashpërt. Që faqet e reja të kazinosë të kenë sukses, duhen burime të pakrahasueshme. Niveli i të menduarit të ri krijues së bashku me teknologjinë më të fundit i kanë bërë faqet e reja të kazinove shumë të njohura. Shumë kumarxhinj i pëlqejnë faqet e reja të kazinove më shumë se ato më të vjetrat. Nëse nuk i keni provuar ende faqet e reja të kazinosë, hidhini një sy këtyre përfitimeve kryesore:

     1. Tema: Të gjitha sajtet e reja shpesh kanë tema të reja të këndshme me një nivel të lartë kreativiteti dhe detaje të bashkangjitura.
     2. Grafika: Dizajnerët kanë shpenzuar orë të pafundme për të krijuar këtë dizajn që do të shpërthejë zhurmën dhe do të bëhet historia e ardhshme e suksesit në internet.
     3. Teknologjia: Faqet e reja të kazinove janë ndërtuar gjithmonë në teknologjinë dhe platformat më të fundit që e bëjnë përvojën e lojërave të qetë dhe më të mirë në krahasim.
     4. Miqësia ndaj përdoruesit: Gjithçka është e planifikuar dhe e menduar shumë mirë, gjë që e bën navigimin dhe lojën të lehtë për t'u trajtuar.
     5. Software: Kur lëshohet një faqe e re kazinoje, menaxherët e produkteve të kazinosë sapo kanë përfunduar muajt e punës së palodhur për të mbyllur marrëveshjet me të gjitha më të fundit dhe ofruesit më të njohur të softuerit të lojërave të kazinosë.
     6. Lojëra: Inventari i lojërave të kazinosë bazohet në tendencat më të fundit dhe të dhënat e përdoruesve, gjë që i bën faqet e reja të kazinove një mjet më të madh argëtimi.
     7. Tregtarët e drejtpërdrejtë: Tregtarët e drejtpërdrejtë së bashku me teknologjinë më të fundit kanë krijuar lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë që janë tepër argëtuese me variacionet e lojërave klasike dhe spin off-et në ruletë për të përmendur disa.
     8. Pagesat: Depozitat dhe tërheqjet funksionojnë pa probleme kur bashkoheni në një kazino të re. Kuletat elektronike përditësohen dhe transfertat bankare të menjëhershme bëhen gjithnjë e më të zakonshme në tregjet e vendosura.
     9. Mbështetje: Kazinotë e reja nuk mund të mbijetojnë me mbështetje të keqe. Organizatat mbështetëse janë të pajisura me teknologjinë më të fundit dhe ndërfaqet e komunikimit. Ju mund të prisni motivim të lartë në mesin e stafit dhe kohë të shkurtra të trajtimit.
     10. Mesimet e mesuara: Njerëzit që qëndrojnë pas një kazinoje të re janë gjithmonë profesionistë me përvojë që kanë nxjerrë mësime nga puna në kazino të tjera në internet. Këta individë zgjodhën të largoheshin për të krijuar diçka më të mirë, një dëshirë që ndonjëherë realizohet.
     Përfitimet e të luajturit në faqet e reja të kazinosë
     A duhet të luajnë kumarxhinjtë në kazinotë më të reja?

     A duhet të luajnë kumarxhinjtë në kazinotë më të reja?

     Kalimi në një kazino të re vjen me emocione unike. Së pari, është një mundësi për të eksploruar ofertat dhe veçoritë më të fundit. Kumarxhinjtë që nuk duan të heqin dorë nga kazinotë e vjetra, humbasin shumë paketat ekskluzive të mirëseardhjes, disa prej të cilave nuk kërkojnë një depozitë.

     Ofertat si rrotullimet falas janë një mënyrë e shkëlqyer për të provuar lojëra të reja përpara se të vendosni para të vërteta në një platformë të re bastesh. Bonuset dhe promovimet nuk janë përfitimet e vetme të të luajturit në faqet e reja të kazinosë. Faqet e internetit janë krijuar posaçërisht për ta bërë më të lehtë navigimin me teknologjitë më të fundit në industrinë e lojrave. Aventura e lojërave të fatit nuk ka qenë kurrë më e këndshme me prezantimin e protokolleve të sigurisë dhe shpërblimeve tërheqëse.

     Kushdo që kërkon lojëra të reja me oferta speciale duhet të ketë një llogari me një kazino të re. Nuk ka vend më të mirë se një kazino e lançuar së fundmi për të shijuar lojëra falas. Është e mundur të rrotulloheni dhe të fitoni me lojëra falas. Komuniteti i lojërave ka ndryshuar me kalimin e kohës, prandaj faqet më të fundit të basteve po i lejojnë lojtarët të përdorin bonuse në mënyrë që të provojnë sa më shumë lojëra të jetë e mundur. Kjo është një praktikë e nevojshme për këdo që dëshiron të zotërojë teknika të ndryshme të lojës së lojrave në internet.

     Për më tepër, kazinotë më të reja përfshijnë vetëm mënyra të besueshme të pagesës për të siguruar që të dhënat financiare të klientit të mbrohen nga mashtrimi. Prandaj, është e sigurt të luash kumar me para të vërteta në një platformë të re dhe të ligjshme bastesh.

     Të apasionuarit pas kazinove zakonisht kanë faqet e tyre të preferuara të basteve. Por pse t'i përmbahemi një platforme të vjetër kur ato emocionuese hapen çdo ditë? Faqet e reja të kazinosë i shërbejnë një audiencë moderne dhe vijnë me veçoritë dhe përfitimet më inovative. Shumë lojtarë shqetësohen për t'u bashkuar me një kazino të re, kryesisht sepse janë të shqetësuar për mashtrimin. Por nuk është e vështirë të gjesh një faqe interneti të ligjshme. Faqet e internetit krahasuese ndihmojnë për të kursyer kohë kur zgjidhni një kazino të re dhe performancën e saj.

     A duhet të luajnë kumarxhinjtë në kazinotë më të reja?
     Siguria në kazinotë e reja në internet

     Siguria në kazinotë e reja në internet

     Shumë njerëz hezitojnë të depozitojnë para në faqet e reja të kazinove pasi kanë dëgjuar disa histori të tmerrshme. Por me njohuritë e duhura, nuk ka nevojë të shqetësoheni. Gjëja e parë që duhet të kontrolloni përpara se të regjistroheni në një kazino të re është nëse operatori është i licencuar nga rregullatorë të njohur.

     Autoritete të tilla përfshijnë Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar, Autoriteti i Lojërave të Maltës, Komisioni i Lojërave të Fatit të Gjibraltarit, Komisioni i Kontrollit të Lojërave të Fatit Alderney, eCOGRA, dhe juridiksione të tjera të lojërave. Licenca shfaqet në fund të faqes. Për verifikim të mëtejshëm, është mirë të kontrolloni numrin e licencimit nga faqja e internetit e komisionit të lojërave të fatit. Certifikata SSL duhet të jetë e pranishme për të mbrojtur të dhënat personale dhe informacionin financiar.

     Sigurohuni që të luani gjithmonë me përgjegjësi!

     Siguria në kazinotë e reja në internet

     FAQ

     Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

     Pse lojtarët duhet të provojnë kazino të reja në internet?

     Shumica e kazinove të reja në internet shfaqin lojërat më të fundit të kazinosë nga ofruesit e njohur të programeve kompjuterike. Kumarxhinjtë kanë gjithashtu një shans për të shijuar promovime të jashtëzakonshme. Këto platforma ofrojnë promovime për lojtarët e fatit për të zgjeruar bazën e tyre të përdoruesve. Përveç kësaj, faqet e fundit të internetit të lojërave të fatit u mundësojnë lojtarëve të shijojnë përvoja të reja, unike.

     Si mund të zgjedhin lojtarët kazinotë e reja më të mira në internet?

     Për të zbuluar kazinotë e reja të shkëlqyera në internet, lojtarët duhet të marrin në konsideratë faktorë të ndryshëm si p.sh. miqësia me celularin, siguria, bonuset e mirëseardhjes, katalogu i lojërave dhe termat dhe kushtet e platformës.

     Cilat janë lojërat më të mira të kazinosë për të luajtur në internet?

     Më së shumti lojëra emocionuese të kazinosë në internet për të luajtur përfshijnë lojëra elektronike, keno, craps, blackjack, ruletë dhe poker. Kumarxhinjtë me para të vërteta duhet të jenë strategjikë kur zgjedhin një lojë të re kazino për të luajtur. Për ta, nuk ka të bëjë vetëm me emocionin, por edhe me paratë që do të fitojnë në fund të çdo sesioni të lojërave të fatit.

     Cilat metoda mund të përdorin lojtarët për të depozituar para?

     Ka metoda të ndryshme depozitimi që lojtarët t'i përdorin për të financuar llogaritë e tyre të kazinosë në internet. Shumica e faqeve të reja të lojërave të internetit i specifikojnë ato. Ato gjithashtu përcaktojnë kushtet që duhet të plotësojë për të përdorur çdo opsion depozitimi dhe kohën e përpunimit.

     A është e sigurt për kumarxhinjtë të luajnë në kazinotë e reja në internet?

     Po. Faqet e reja të basteve në internet përdorin kriptim të nivelit të lartë SSL për të siguruar që financat dhe të dhënat personale të anëtarëve të tyre janë të sigurta. Strategji të tjera që përdorin këto site lojërash fati për të garantuar sigurinë përfshijnë:

     • Vendosja e kufizimeve për depozitimin dhe tërheqjen.
     • Ndalimi i lojtarëve për të ndarë llogaritë e tyre.
     • Krijimi i sistemeve të sigurta të hyrjes.

     A mund të ndalojnë lojtarët kazinotë e reja në internet?

     Po. Supozoni se një lojtar shkel rregullat ose kushtet e një platforme të re specifike të lojërave të fatit. Në atë rast, kazinoja në internet mund të mbyllë llogarinë e tyre dhe t'i ndalojë hyrjen në faqen e tyre në të ardhmen.

     Nëse një lojtar ka një problem apo ankesë, çfarë duhet të bëjë?

     Lojtarët duhet të kontaktojnë ekipin e shërbimit të klientit të kazinosë së tyre të re në internet sa herë që kanë një ankesë ose problem. Këto platforma të fundit të lojërave ofrojnë mbështetje të pakrahasueshme për të krijuar një reputacion të shkëlqyer dhe për të garantuar kënaqësinë e klientit.

     Kur mund të tërheqin lojtarët pagesat e tyre në kazinotë e reja në internet?

     Shumica e platformave të reja të lojërave të fatit në internet i lejojnë lojtarët tërhiqni paratë e tyre me lehtësinë e tyre. Ata duhet të nisin procesin dhe të presin miratimin dhe verifikimin e kërkesës për tërheqje.

     A mund të ndalojnë kazinotë e reja në internet lojtarët për të fituar shumë?

     Jo. Këto platforma të lojërave të fatit nuk kanë problem me lojtarët e fatit që fitojnë shumë. Ata ofrojnë lojëra të ndershme dhe nxjerrin masa për të parandaluar manipulimet. Në këtë mënyrë, çdo lojtar merr atë që meriton, bazuar në fatin e tij ose sa mirë i ka zotëruar lojërat e kazinosë.

     Cila është përqindja e pagesës në kazinotë e reja në internet?

     Përqindja e pagesës i referohet normës së një faqe interneti të re të lojërave të fatit që paguan fitimet kundrejt depozitave të parave që bëjnë kumarxhinjtë. Ai ndryshon nga një platformë në tjetrën dhe tregon shanset e një lojtari për të fituar kur luan kumar në një kazino specifike në internet. Faqet më të preferuara të lojërave të fatit kanë një përqindje pagese prej 95% ose më shumë.

     Kush duhet të paguajë në kazinotë e reja në internet?

     Lojtarët kumar me para të vërteta në kazinotë online janë ata që duhet të depozitojnë në llogaritë e tyre të kazinosë online. Ata duhet të zhvillojnë strategji fituese dhe të zotërojnë lojërat që luajnë në mënyrë që të mos humbasin paratë e tyre.

     Ku mund të gjejnë entuziastët e lojërave të fatit sot kazinotë e reja të renditura më të mira në internet?

     Kumarxhinjtë e interesuar për kazinotë e reja më të mira në internet duhet të përdorin CasinoRank ©, ku ka një koleksion masiv prej tyre.

     A do të përballen lojtarët me ndonjë pasojë ligjore nëse luajnë kumar në internet në Shtetet e Bashkuara?

     Rregullat që rregullojnë lojërat e fatit në internet në SHBA ndryshojnë nga shteti në shtet. Megjithatë, është e pamundur që lojtarët e fatit të arrestohen ose të penalizohen për lojërat e kazinosë në internet.